Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

24 minutes ago, DJ_Vasa said:

Da li i vama AVAST ili neki drugi antivirus detektuje da je sajt N1 inficiran?

 

https://ibb.co/C7bkgnJ

 

Ne, ovim alatom možeš proveriti šta gomila antivirusnih programa javlja za sajtove i fajlove po želji:

https://www.virustotal.com/gui/url/1a03f2d6c915359b9789c575541464decf4d43230b45a7c050e53fa4dc95dd38

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kosovo je kapitulacijom otcepio Slobodan Milošević.
Ono je izgubljeno.
Srbija još možda može da se spasi - protestima,smenom antidržavnog režima i promenama koje moraju da uslede iza toga.

Nisam siguran da ćemo biti pametni.

Edited by Drug Crni
slova
  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

pa da, svi sns kadrovi i medijski pomoćnici treba da prde po meni, bilo verbalno ili činjenjem a ja treba argumentovane naučne eseje da pišem o tomaševiću, medijskom pomoćniku.

a tebi ako treba neki argument izvan ovoga da je potpisao za sns u ovom trenutku, yebigah. a ako ti smeta što ga zovem govnom i/ili gnjidom, opet jebiga.

Pa normalno da je yebiga, nije da sam dosao kuci kod tebe da insistiram da napises drugaciji stav, samo komentarisemo ovde kao sto inace i druge stvari komentarisemo. Tvoj stav tvoje pravo da napises sta god ti volja. Moje pravo da se sa necim ne slozim. Tvoje pravo da te ne zanima jesam li se ja slozio. I tako dalje ide.

 

Po meni konkretno ne prdi niko, vredja me kao sto sam rekao njihov nastup prilagodjen osobama sa iq 70, mozda sam zato za neki argumentovaniji pristup i pobedu na nesto drugaciji nacin od njihovog.

Verovatno da prdi direktno i ja bih lako padao u vatru, razumem i to.

Link to comment
Share on other sites

Nas protest je u 7, sat kasnije od ovih 5g skrndelja.

 

Do sada smo bili pametni, verujem da ce tako biti i sada. Verujem da se planira dodatno obezbedjenje, onaj govnarluk sa upadom u rts i skupstinu u subotu im nije prosao, nece ni ovo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Constantin said:

@Milenko Puzigaca u borbi protiv AliExspressa i saveznika...

Podržavam te u borbi protiv PTT mafije....emoji106.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Posta, tj. neisporuka posiljaka na vreme i slicno je tu vise simbol.

I to simbol nepostovanja tudjeg novca, vremena, imovine, dogovora i povrh svega licnosti. 

Link to comment
Share on other sites

Mi po defaultu pljujemo opoziciju, ali treba biti iskren i pohvaliti niz stvari:

- organizatori su skupa, ali ne guraju se u prve redove, vec se obracaju ljudi koji su direktno propatili zbog ovog rezima.

- njuske Djilasa, Jeremica, Sergeja nisu ni u drugom planu, vec su tu lica s manje putera na glavi il(i pretrpljene negativne kampanje) poput Marinike, Cute, Milivojevica, Lazovica, Miketica, Aleksica...

- koriste poklone i autogolove rezima, poput ovo pljuvanja glumaca. I to ne za licnu promociju, vec za cilj.

- uspevaju da prate osecaj gradjana, te da kanalisu ostale na pristojnost, npr. da ni jedno 'Vucicu pederu' nije ok. Tu su redari, za sad se provokatori dobro hendluju.

- u medijima se cesto oslovljavaju kao 'proevropska opozicija', a ekipa iz NS ne skace kao poparena - visi cilj je u glavi, a i oni uspevaju da se diversifikuju od zveri, zavetnika i slicnih agresivaca. Bez umerene nacionalisticke opcije Vucic pasti nece, a ovi se bitno razlikuju od ostatka. Sta ce biti posle - bice, ali daj da dodjemo do 'posle', posto vec 12godina zivimo u prokletom 'sad'.

- ne pecaju se na osetljive teme i probne balone vlasti, poput haosa na Kosovu. Umeren i dobar odgovor iz ugla odrzavanja mase, tacno onakav da ne pravi kontra efekat. Mozda je kakav bi svi zeleli, ali onakav kakav je pametan u ovom trenutku.

 

(naravno, ovo ne znaci da vec sutra nece da zagovnaju sve 😄 )

 

Zadovoljan sam kako je odgovoreno na Vuciceve floskule. Slusajuci njegove orkove, apsolutno je jasno da se prate story-iji od kojih su najbitniji 'zuti lopovi', 'svi su isti', 'a ko moze da vlada ako nema Vucica' i najnoviji 'protestvuje narod, a vi ste beznacajni'. Sve su to pokusaji da prosecnom, normalnom glasacu se ogadi politika, da se ne izlazi na izbore, da se ne izlazi na proteste. Da se cuti i zivi u svom mikrosvetu jer je ipak dovoljno dobro. Dugim recima, nemaju oni potrebu za novim glasacima (ili se oni kupuju novcem/pozicijom ili su ovce), vec samo da oni koji su protiv njega ne budu kanalisani i budu apstinenti. Tipicno rusilacka organizacija...

 

Ono na sta opozicija nema (jos) odgovor je 'a sta ako Vucko ne ispuni zahtev, a broj protestanata krene da se smanjuje'. Da li se Vucic moze iscrpeti, a da nas ostane dovoljno? Da li su ovo gradjani koji su spremni da npr. blokiraju neku instituciju na vise sati i izazovu faraona na pogresan potez? Sta uraditi sa masom koja ce se ponovo pojaviti u petak? To cemo sve videti... Ono sto je bitno je da faraon popusti. Da se pojavi pukotina na njegovom 'oreolu bezgresnosti'. A onda ce se samounistiti, preveliki je njegov ego da iz toga nesto nauci ili izvuce pozitivne poene (a realno bi mogao, prica sa pokretom mu je dobar pr potez, koliko god u sustini bila sminka).

 

btw na subotnjem kisobran-protestu znacajno veci broj mladih, studenata, srednjoskolaca u odnosu na prva dva protesta. Spori su mladi, treba im push, vera. Mnogi nemaju nadu, inertni su jer su do sada uvek gubili. I jer su drugaciji, razmazeniji. Sada ima neke vere, pa ima i znacajnog broja mladih. I definitivno generalizacije da su oni ovakvi ili onakvi su glupe. Ima mnogo idiota, ali ima i izuzetnih mladih ljudi (ofc, ne u odnosu koji bismo svi zeleli). Frka je klasicna - idioti su glasniji, a normalan svet se povlaci... Kao i u roditeljskoj grupi, kao i u kucnom savetu, kao i u Srbiji...

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, FrediB said:

Posta, tj. neisporuka posiljaka na vreme i slicno je tu vise simbol.

I to simbol nepostovanja tudjeg novca, vremena, imovine, dogovora i povrh svega licnosti. 

Znam i sam sam više puta bio žrtva bahatosti PTT-a...ne vredi ni da se žališ i ništa ti drugo ne preostaje nego da bagru iznapušiš..što redovno radim.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, FrediB said:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Inače, ne tako vezano za proteste, evo "braće" na delu. Mora da su u stvari "zli Ukrajinci" ovo uradili:

 

https://www.blic.rs/vesti/hronika/krada-u-beogradu-uhapseni-rusi-koji-su-obili-zlataru-i-uzeli-vise-kg-zlata/et02f0d

 

https://www.blic.rs/vesti/beograd/pijani-rusi-kamenjem-i-palicama-gadali-romsko-naselje/hf1l7g1

Мање вотке, мање вотке :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Pustite sada proteste ...

Ozbiljne stvari se dešavaju ... Dohvatili se Vučićević i Koroman u nekom kafiću ... 😂

Samo da nadjem informaciju jel se završilo na verbalnom obračunu ili je bilo nešto konkretno, pošto Koromanu pamet nikada nije smetala ... 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Pustite sada proteste ...

Ozbiljne stvari se dešavaju ... Dohvatili se Vučićević i Koroman u nekom kafiću ... 😂

Samo da nadjem informaciju jel se završilo na verbalnom obračunu ili je bilo nešto konkretno, pošto Koromanu pamet nikada nije smetala ... 😄

 

Sve više mislim da je onaj Bakić bio u pravu...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na RTS-u gosti ona SPS-ovka sa Kosova, Orlić, Aleksić i Tepićka.

 

Ovo dvoje iz vlasti, a pogotovu Orlić kao kobac na voditelja, ali dominira svojim narativom i bahatošću. Mislim da se voditelj ponaša nepristrasno....promena evidentna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...