Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pojavio se snimak na osnovu kojeg je jasno da su na suđenju za ubistvo na autoputu kod Boljevca policajci lažno svedočili: https://n1info.rs/vesti/iscurio-snimak-iz-doljevca-koji-je-prikazan-na-sudu/

 

POLICAJCI. LAŽNO. SVEDOČILI. Bukvalno throwback na vremena Čeke, Gestapoa, INFORMBIRO-a...

 

Sve smo ovo pretpostavljali, ali sad kad imamo dokaz, ovo prelazi na novi nivo. Najstrašnija stvar koju sam pročitao o naprednjačkom zločinačkom udruženju do sada. Sigurno su radili i gore stvari (ubistvo Olivera Ivanovića, proglašavanje mrtvog Omera Mehića za pijanduru, pravljenje budalom Milana Milivojevića kome je sin poginuo u fabrici Milan Blagojević...), ali su to sve stvari o kojima još nagađamo i pretpostavljamo. Ovo je (koliko ja znam) prvi put da je nedvosmisleno ustanovljeno da zločinačko udruženje može da radi šta god hoće sa institucijama države i njenim službenicima.

 

Ja ovo što pišem na ovom forumu pišem već godinama i pod svojim imenom i prezimenom na FB, sad sam se prvi put zapitao da li mi je pametno da dolazim u Srbiju dok su tamo ovi na vlasti.

Edited by Beonegro
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

Pojavio se snimak na osnovu kojeg je jasno da su na suđenju za ubistvo na autoputu kod Boljevca policajci lažno svedočili: https://n1info.rs/vesti/iscurio-snimak-iz-doljevca-koji-je-prikazan-na-sudu/

 

POLICAJCI. LAŽNO. SVEDOČILI. Bukvalno throwback na vremena Čeke, Gestapoa, INFORMBIRO-a...

 

Sve smo ovo pretpostavljali, ali sad kad imamo dokaz, ovo prelazi na novi nivo. Najstrašnija stvar koju sam pročitao o naprednjačkom zločinačkom udruženju do sada. Sigurno su radili i gore stvari (ubistvo Olivera Ivanovića, proglašavanje mrtvog Omera Mehića za pijanduru, pravljenje budalom Milana Milivojevića kome je sin poginuo u fabrici Milan Blagojević...), ali su to sve stvari o kojima još nagađamo i pretpostavljamo. Ovo je (koliko ja znam) prvi put da je nedvosmisleno ustanovljeno da zločinačko udruženje može da radi šta god hoće sa institucijama države i njenim službenicima.

 

Ja ovo što pišem na ovom forumu pišem već godinama i pod svojim imenom i prezimenom na FB, sad sam se prvi put zapitao da li mi je pametno da dolazim u Srbiju dok su tamo ovi na vlasti.

 

Došlo je do problema sa internet konekcijom. Error Code: #40

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Pojavio se snimak na osnovu kojeg je jasno da su na suđenju za ubistvo na autoputu kod Boljevca policajci lažno svedočili: https://n1info.rs/vesti/iscurio-snimak-iz-doljevca-koji-je-prikazan-na-sudu/

 

POLICAJCI. LAŽNO. SVEDOČILI. Bukvalno throwback na vremena Čeke, Gestapoa, INFORMBIRO-a...

 

Sve smo ovo pretpostavljali, ali sad kad imamo dokaz, ovo prelazi na novi nivo. Najstrašnija stvar koju sam pročitao o naprednjačkom zločinačkom udruženju do sada. Sigurno su radili i gore stvari (ubistvo Olivera Ivanovića, proglašavanje mrtvog Omera Mehića za pijanduru, pravljenje budalom Milana Milivojevića kome je sin poginuo u fabrici Milan Blagojević...), ali su to sve stvari o kojima još nagađamo i pretpostavljamo. Ovo je (koliko ja znam) prvi put da je nedvosmisleno ustanovljeno da zločinačko udruženje može da radi šta god hoće sa institucijama države i njenim službenicima.

 

Ja ovo što pišem na ovom forumu pišem već godinama i pod svojim imenom i prezimenom na FB, sad sam se prvi put zapitao da li mi je pametno da dolazim u Srbiju dok su tamo ovi na vlasti.

Da sam na tvom mjestu poveo bih racuna gdje i sta pricam. Ovo ozbiljno mislim. Ova dogadjanja u Srbiji su van pameti.

Link to comment
Share on other sites

Aha...ja sam stigao do 2014. a to je trajalo još koju godinu. Bejahu dvojica osudjena uslovno, a treći oslobodjen ??? Da.."zaštita zakonitosti"....izvinjavam se, u suštini...(y)

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

Poznat je slučaj forumaša sa PPP, neki od njih su i ovde forumašili, koje je Malagurski tužio i dobio na sudu.

Nedje mi je neko rekao kako na viberu niko ne moze da pronadje ko si. Mislim da i ovde na forumu neki misle da su zasticeni  kao anonimni. Ja sam totalni nepoznavalac elektronske komunikacije. Ali sam uvjeren da vlasti mogu da nadju koga hoce. Odmah da kazem onima koji ce me osporavati. Ovdje kod mene u Norveskoj je bilo u novinama da je kupovana specijalna aplikacija za ne znam sta od Izraela. Onda ne vidim razlog kako ne bi vlasti mogli da nadju nekoga ko im je zanimljiv (citaj onog ko mnogo kaki protiv vlasti).

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, JohnnyDragon said:

A na današnji dan, sad već jučerašnji, kulminacija studenatskih protesta tada 1997.…...kakva je to energija bila.

Nikada više se neće ponoviti.

Srbija nema studente više.

Ima, to samo su to generacije koje su odrasle uz Palmu i Pink, a za njih je ovo kako je danas sasvim normalno. U decembru sam bio u BG , udjem kod drugara u kucu i naravno Zadruga na TV-u. Pocnem ja da ga zajebavam, a on bukvalno ocajan, "nemoj da mi stajes na zulj". Pokusao da zabrani Pink i Happy u kuci, kad unuke u opsti plac i jad. Deca nece hteti sa njima da se druze ako ne prate parove i zadrugu. 

Imas pravo, nece se ponoviti jer je ta generacija delom otisla, povukla se u anonimnost jer se osecaju izdanim. Koliko god ona opozicija sa Draskovicem, Djindicem , Kostunicom delovala ocajno , ovo danas je mnoooogo gore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, koca popovic said:

Nedje mi je neko rekao kako na viberu niko ne moze da pronadje ko si. Mislim da i ovde na forumu neki misle da su zasticeni  kao anonimni. Ja sam totalni nepoznavalac elektronske komunikacije. Ali sam uvjeren da vlasti mogu da nadju koga hoce. Odmah da kazem onima koji ce me osporavati. Ovdje kod mene u Norveskoj je bilo u novinama da je kupovana specijalna aplikacija za ne znam sta od Izraela. Onda ne vidim razlog kako ne bi vlasti mogli da nadju nekoga ko im je zanimljiv (citaj onog ko mnogo kaki protiv vlasti).

Da, evo i @DJORDJE se pita kako se došlo do podataka o forumašima s obzirom da je firma koja hostuje sa sedištem u inostranstvu. Prosto. Naši istražni organi ili policija, kome god treba, jednostavno pošalju zahtev za dostavu podataka o vlasništvu nicka i to ide redovnim putem. Kao što i meni, kada napravim saobraćajni prekršaj negde u EU i snimi me saobraćajna kamera, uredno dodje da platim kaznu, na kućnu adresu u Nišu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...