Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

13 minutes ago, Beonegro said:

Scenario za zombi film: otrovani piroćanci ustaju i kreću da grizu sugrađane, gosn vučić i gosn čale shvataju da je šit hitnuo fena i na lice mjesta šalju policiju predvođenu keramičarom, BIA predvođenu vulvinom i vojsku predvođenu zatukipovučevićem. Imajući u vidu kvalifikacije dotičnih, uvod filma se završava tako što se svi pretvaraju u zombije i, poharavši prethodno ostatak Srbije, u kompletu prelaze Jarinje i Brnjak, a zatim i Ibar vodu, savladavaju Bondstil i konačno stižu do Prizrena, time kompletirajući povratak Kosova u ustavno-pravni poredak Srbije

 

Nakon nevidjenog uspeha u bioskopima, snima se drugi deo, gde mlade i zgodne ustase ne uspevaju da savladaju srboćetnićko-piroćanske zombije, i Srbozombija izlazi na drevne granice: Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica. Žerar Depardje glumi zombi-vojvodu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AgroLaki said:

 

Nakon nevidjenog uspeha u bioskopima, snima se drugi deo, gde mlade i zgodne ustase ne uspevaju da savladaju srboćetnićko-piroćanske zombije, i Srbozombija izlazi na drevne granice: Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica. Žerar Depardje glumi zombi-vojvodu. 

Podnaslov: posljednji Hrvat u Hrvatskoj 🙄

7 minutes ago, Eddard said:

A treći deo, indikativnog naziva, Srbozombija do Tokija, izlazi par meseci kasnije.

U uvodnom dijelu filma briljiraju Šojgu, Prigožin i Kadirov, čijim zaslugama bezmalo 150 miliona Rusa biva upgradeovano u Srbozombije u roku od nedelju dana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Voz je bio natovaren preko dozvoljene težine i verovatno je do uzrok iskliznuća vagona. Navodno je teret trebao da bude podeljen u dve kompozije, ali zbog uštede je formirana jedna kompozija. Uštedeli u PM.....:smiley13:

E pazi sada, kako nastupa poslanik Dveri, pre par minuta: "Одговорност лежи на бившој министарци познатој Зорци Коридорци", da umres dok ga slusas.  A predsednik njegove stranke je profesor srpskog jezika ?!!?   Al' ga je izabrao, svaka mu čast. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Newcastle said:

E pazi sada, kako nastupa poslanik Dveri, pre par minuta: "Одговорност лежи на бившој министарци познатој Зорци Коридорци", da umres dok ga slusas.  A predsednik njegove stranke je profesor srpskog jezika ?!!?   Al' ga je izabrao, svaka mu čast. 

Kako povremeno dobijam želju da odem tamo i našamaram Orlića....:smiley13:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

Što trolujete temu ?

Napisao sam isto što i ti (da zemlju vode šloseri), samo na drugi način, jer prosto više ne mogu da se pretvaram da pričamo o funkcionalnoj državi u kojoj nekad nešto bude onako kako normalan čovjek očekuje da treba da bude.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beonegro said:

Napisao sam isto što i ti (da zemlju vode šloseri), samo na drugi način, jer prosto više ne mogu da se pretvaram da pričamo o funkcionalnoj državi u kojoj nekad nešto bude onako kako normalan čovjek očekuje da treba da bude.

Ja sam ozbiljno mislio....:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Beonegro said:

Scenario za zombi film: otrovani piroćanci ustaju i kreću da grizu sugrađane, gosn vučić i gosn čale shvataju da je šit hitnuo fena i na lice mjesta šalju policiju predvođenu keramičarom, BIA predvođenu vulvinom i vojsku predvođenu zatukipovučevićem. Imajući u vidu kvalifikacije dotičnih, uvod filma se završava tako što se svi pretvaraju u zombije i, poharavši prethodno ostatak Srbije, u kompletu prelaze Jarinje i Brnjak, a zatim i Ibar vodu, savladavaju Bondstil i konačno stižu do Prizrena, time kompletirajući povratak Kosova u ustavno-pravni poredak Srbije

 

32 minutes ago, AgroLaki said:

 

Nakon nevidjenog uspeha u bioskopima, snima se drugi deo, gde mlade i zgodne ustase ne uspevaju da savladaju srboćetnićko-piroćanske zombije, i Srbozombija izlazi na drevne granice: Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica. Žerar Depardje glumi zombi-vojvodu. 

 

24 minutes ago, Eddard said:

A treći deo, indikativnog naziva, Srbozombija do Tokija, izlazi par meseci kasnije.

Cetvrti deo pocinje sa

GK7qCPS.jpg

:s_d:

 

18 minutes ago, Beonegro said:

Podnaslov: posljednji Hrvat u Hrvatskoj 🙄

U uvodnom dijelu filma briljiraju Šojgu, Prigožin i Kadirov, čijim zaslugama bezmalo 150 miliona Rusa biva upgradeovano u Srbozombije u roku od nedelju dana.

Poslace im Vucic domace rakije dovoljno da narednih 50 godina vakcinisu stanovnistvo i osvojice Noblesovu nagradu za mir.

:s_d:

 

Pop sa lopatom ceka u rezervi, u ovom slucaju, sa 2 naostrena vojna asovcica - weapon of mass destruction .

:wicked:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Ja sam ozbiljno mislio....:default_coffee:

 

Ti si mislio ozbiljno osim kad nisi mislio ozbiljno.

 

Uostalom, zasto bi trolovanje, ta plemenita vestina bilo zabranjeno?

Zar ti ne opletes sa drugarima ovdeka to trol kolce ponekad? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa,ocito se tome ne pridaje znacaj..preCedniku Pirtot nije bitan + ne zivi tamo..da zivi bilo bi: Pokusaj atentata na Vucica cisternom amonijaka! Posto ne mogu to da iskoriste kao vest,onda ce je rado precutati.

Da li se javila i pojavila ministarka ekologije? Nije? Nema veze..javice se psihodelicna Dana Grujicic da Pirocancima objasni kako nisu umrli od amonijaka,vec od osiromasenog uranijuma. Opusteno. Sve je pod kontrolom.

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Newcastle said:

I sta kaze "komandant Gradskog štaba za vanredne situacije" - da gradjani ne ukljucuju klima uredjaje kako ne bi ulazio spoljnji vazduh...  Blagi Boze, kakvi li su drugi kad njihov "Komandant" (svaki put se upisam od smeha kad procitam da neko od ovih nekome nesto naredjuje) govori ovakve gluposti. 

 

Rekao je i da je amonijak hemijski element (!) bez mirisa (!).

 

 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Plavi Golub said:


WC solju mu verovatno drugi ciste.

Ako je uopšte čiste...možda ima poljski WC. Extra što je samo protrčao kroz školovanje, to su elementarne stvari. Ali ima najvredniju diplomu u Srbiji, a to članska karta SNS-a. To mu je kvalifikacija za funkcije. Kažem ja, sve šloseri...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Constantin said:

Ako je uopšte čiste...možda ima poljski WC. Extra što je samo protrčao kroz školovanje, to su elementarne stvari. Ali ima najvredniju diplomu u Srbiji, a to članska karta SNS-a. To mu je kvalifikacija za funkcije. Kažem ja, sve šloseri...


Ma dobro ne bih ja da spekulisem koju vrstu WC ima, ni da vredjam one koji jos uvek imaju onaj poljski, a nikom zgresili nista nisu, ovaj verovatno ceo zivot ima regularni. Nego mi je ovo prvo palo napamet od svakodnevnih stvari. A realno jeste informacija iz osnovne skole.

 

Tragicno je sto su doveli do takvog nivoa, jer neke stvari ne mogu da se zavrse zguzvanim papirom u korpi za smece, a ne mogu ni pod tepih. 


Jasno mi je sta je sve u pitanju, nemam volje da rasclanjujem pred praznike. Nadam se da steta po zdravlje i bezbednost ljudi u okolini nece biti veca od ovog sto se sada zna. Tragicno u svakom slucaju.

 

Edited by Plavi Golub
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...