Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 3/9/2022 at 4:22 PM, Eddard said:

Uključen tv kod tašte (da ne napišem - gledam Vučića), majku ti jebem utroba mi se prevrnula u roku od 30 sekundi…

 

Kaže - izgradili smo 135 bolnica, domova zdravlja, klinika… na to će moja tašta - pa dobro, jeste to on izgradio. Kontam da tako razmišlja prosečan vučićev glasač… šta ja na to da kažem…

 

Prebacio sam kad je u sledećoj rečenici počeo da bulazni kako nama ne treba NATO (uz obavezno ubacivanje Milice Rakić), već smo izgradili sopstvenu vojsku kao nikad do sad, moderna, jaka, avijacija obnovljena, da sami branimo svoje nebo (pitam se od koga kad smo okruženi NATO-om)… 

 

Sunce ti jebem, ja živ nisam kako i kad ćete da skinete to zlo sa vlasti…

Jednom kad sam bio kod nekih da im popravim nesto, valjda da se promeni slavina, nije vazno, i bilo im je tako nesto na TV, i rekao sam im, daj bre, bar ovih 15 minuta promenite ovo, pustite one turske serije sto stalno gledate, i to je bolje nego ovo :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McCarthy said:

Izgleda je i posran i ljut. Pasivna agresija je bila all over the place. 

 

Pred kraj je počeo da puca. Jednom radikal, uvek radikal.

 

Znaci ima da uvede sankcije gnjusiji ko bela lala, makar i nakon izbora?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, FrediB said:

Znaci ima da uvede sankcije gnjusiji ko bela lala, makar i nakon izbora?

 

Moj utisak je da je bio na ivici da kaže "mi više nećemo u EU". 😂

 

Čak je rekao da neki (Zapad) napadaju Srbiju ni krivu ni dužnu (LOL) zato što to ne ide lako s nekim ko je veći. Na konferenciji sa nemačkim zvaničnikom je takva izjava malo hardcore čak i za radikale.

 

I ona je ohladila doduše njega oko brzog (sporog) ulaska u EU. 

 

Dobio je po nosu pre konferencije i to dobro u svakom slučaju.

 

 

 

Edited by McCarthy
typo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McCarthy said:

 

Moj utisak je da je bio na ivici da kaže "mi više nećemo u EU". 😂

 

Čak je rekao da neki (Zapad) napadaju Srbiju ni krivu ni dužnu (LOL) zato što to ne ide lako s nekim ko je veći. Na konferenciji sa nemačkim zvaničnikom je takva izjava malo hardcore čak i za radikale.

 

I ona je ohladila doduše njega oko brzog (sporog) ulaska u EU. 

 

Dobio je po nosu pre toga konferencije i to dobro u svakom slučaju.

 

 

 

Uglavnom, baraba ce i dalje jahati i to debelo nakon 4.4. 

Plus je zadivio svoje retard-glasace i jos vise naduo ionako visok rejting. Pljutinizam na srBski nacin.

 

On priznaje samo najjacu silu, poput nekog Trampa sa kaubojskim manirima (hint: ovalna soba, hoklica, penkalo). Prema slabicima iz EU ne oseca nikakav strah, nista mu ne mogu....a kamoli da ga pritisnu da uvede sankcije gnjusiji, da ne bi bile uvedene SNSrbiji. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se bunite, imate predsjednika koji je u rangu Čaka Norisa, moze apsolutno sve, tako da ako treba on je i ministar po potrebi.

Pa to nema ni jedna druga drzava na svijetu. 

Jedino onaj Rio Tinto :smiley24:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

U ovom trenutku trenutku na računu imamo milijardu i 250 miliona evra, nemamo problema sa novcem.

 

Daj da kupimo one dve zaplenjene ruske superjahte, pa nek ide zivot...

 

Da se ja pitam, uplatio bih tiket... Na Zvezdu naravno.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Do koje mera je ovaj narod prolupao kada je ovo predizborna reklama:

Quote

U šaljivom spotu predsednik Vučić izlazi iz frižidera i nabraja uspehe koji su postignuti u prethodnom periodu.

Udarne vesti

Sta je sledece? Vucic kao pacov izlazi iz klozetske solje.

Link to comment
Share on other sites

to radi vec godinama u kampanjama 

vucicu pederu u kafani, oni glumci koji prave sendvice za miting, sada iskakanje iz frizidera jer mu opozicija zamera da ga toliko ima na tvu, da i iz frizidera iskace 

 

sve u svemu, profi kampanja za ekipu kojoj se obraca; nije da mu je neophodno, posto zbog rata u ukrajini niti jedna tema nije dovoljno urgent na domacem planu (pre toga pandemija). 

 

moze slobodno da spasava svet umesto da se bavi boranijom ovde a na kraju lepo pokrade koliko treba, ionako je paznja evrope na nuli za nase trice i kucine 

 

opustencija 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posle svakog "duela" radikala i SNS sa njom njihov rejting bi rastao nebu pod oblake. Ta žena je više za njih uradil od bilo koga drugog. Sada kada je niko više ne zarezuje 2% i kada je nepotrebna bio je red da joj se oduže i daju joj negde da prima platu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...