Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

3 hours ago, Selina said:

Tog su dana trazili devojcicu u okolini kuce, a ta deponija je nekoliko km udaljena od kuce u kojoj je bila devojcica.

 

Da da, vidim sad na ovoj mapi ispod da je deponija poprilično udaljena od tog naselja, tako da očigledno nisu ni tražili tamo prvog dana. Onda je narednog dana došao suvozač i premestio telo na nepoznatu lokaciju.

 

 

 

 

PZmk9kpTURBXy9lMzRlYmQxN2U0YjdkYjk4YzRjM

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, СтелаРоса said:

U slucaju da se telo ne nadje koji dokaz od ovih kojima se trenutno raspolaze moze biti dovoljno cvrst da bi ih osudili za ubistvo? Meni kao laiku je jako klimav dokaz njihovo priznanje (ako se to uopste moze smatrati dokazom), kao i nadjena DNK u kolima. Cak i cinjenica da su je udarili autom ne moze biti dovoljna da sa sigurnoscu kazemo da su je i usmrtili, makar po meni. GPS i kretanje ih definitivno povezuje sa nestankom, ali da li postoji nesto na osnovu cega se moze reci da su sigurno ubili devojcicu?

 

Inace, tesko je konstruisati bilo kakvu teoriju jer su informacije koje stizu do nas obicnih smrtnika cesto lazne ili nepotpune. Cak i cela ona prica o devojcici u Becu pitanje uopste koliko dugo je bila aktuelna u policiji, tj verujem da su brzo saznali istinu, ali svesno pustili medije da se zamlacuju time.

149658123-3705131392896267-4962864519406

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Slučaj Đorđa Andrejića, majka iako je priznala ubistvo oslobođena svih optužbi jer telo nikad nije nađeno. Vrlo je verovatno da ova dvojica igraju na tu kartu, da im je to neko rekao.

 

Quote

Slučaj Đorđa Andrejića jedna je od najvećih srpskih misterija koja i nakon 11 godina, od kada mu se gubi svaki trag, intrigira javnost, pogotovo što je njegova majka Marina prvo priznala da ga je ubila, ali to za sud nije bilo dovoljno da je i osudi jer njegovo telo nikada nije pronađeno.

 

https://24sedam.rs/hronika/vesti/32139/misterija-koja-i-dalje-sokira-srbiju-mestani-majilovca-tvrde-mali-dorde-je-ziv-odveli-ga-subotari/vest

 

 

 

Edited by Skyglider
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Umro brat jednog osumnjičenog u pritvoru. Sve se više komplikuje. Još ako su murkani pomogli oko prirodne smrti e bravo genijalci...

 

Nije nemoguće da će osumnjičeni reći da je on malu udavio i telo odneo. U naprednoj Srbiji morala odavno nema pa šta je čudno spasavati bulju na račun mrtvog mlađeg burazera.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MeanMachine said:

Umro brat jednog osumnjičenog u pritvoru. Sve se više komplikuje. Još ako su murkani pomogli oko prirodne smrti e bravo genijalci...

 

Nije nemoguće da će osumnjičeni reći da je on malu udavio i telo odneo. U naprednoj Srbiji morala odavno nema pa šta je čudno spasavati bulju na račun mrtvog mlađeg burazera.

U onoj "komunističkoj eri" je bilo dovoljno sastaviti Službenu belešku, povodom smrti osumnjičenog tokom ispitivanja.....Suština je bila u rečenici "Umro u prisustvu milicije"  i to je bilo to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Constantin said:

U onoj "komunističkoj eri" je bilo dovoljno sastaviti Službenu belešku, povodom smrti osumnjičenog tokom ispitivanja.....Suština je bila u rečenici "Umro u prisustvu milicije"  i to je bilo to.


Sve cestiti srbski domacini stradali. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je to stvarno palo neko žvalino spominjanje vuka jeremića, tj. da je nekoj u šemi sa žvalom, makar delom?

 

Ako je iole tu bilo kakva istina, ima da se svi u njegovoj bivšoj stranci obese komplet.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 033zero330 said:

Da li je to stvarno palo neko žvalino spominjanje vuka jeremića, tj. da je nekoj u šemi sa žvalom, makar delom?

 

Ako je iole tu bilo kakva istina, ima da se svi u njegovoj bivšoj stranci obese komplet.

 O čemu je reč?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, JohnnyDragon said:

 O čemu je reč?

Navodno je Džeremaja ponudio da "završi posao" oko lobiranja kod neke ili nekih država kod glasanja oko rezolucije u SB...tako sam ja razumeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle ovog utiska nema dileme da je opozicija talac Djilasove egomanije i nedostatka kredibiliteta sa latentnom agresijok i bahatim ponasanjem.

 

Mogao bi Sava da stisne petlju i napravi kredibilan rezultat koji bi stvorio neki novi front u buducnosti jer ovaj nema ama bas nikakav kapacitet.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Unknown said:

Posle ovog utiska nema dileme da je opozicija talac Djilasove egomanije i nedostatka kredibiliteta sa latentnom agresijok i bahatim ponasanjem.

 

Mogao bi Sava da stisne petlju i napravi kredibilan rezultat koji bi stvorio neki novi front u buducnosti jer ovaj nema ama bas nikakav kapacitet.

A u čemu je poenta u učestvovanju u simulaciji izbora kada je rezultat unapred poznat ... ? Jednostavno, ova država nema legitimne i legalne institucije i to treba do kraja da bude ogoljeno.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tjurkan said:

A u čemu je poenta u učestvovanju u simulaciji izbora kada je rezultat unapred poznat ... ? Jednostavno, ova država nema legitimne i legalne institucije i to treba do kraja da bude ogoljeno.

A, šta ako se ne učestvuje na izborima, hoće li Vučić sam da ode.

Znam postoje i drugi oblici borbe, ali da li postoji dovoljno boraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Div said:

A, šta ako se ne učestvuje na izborima, hoće li Vučić sam da ode.

Znam postoje i drugi oblici borbe, ali da li postoji dovoljno boraca.

 

Pa vidi Div-e....ako izlaziš pod ovakvim uslovima na izbore, vladaće ovi doveka. pritisak iznutra da se nešto promeni urodiće plodom na Sveti Nikad. Pored ovolike, dokazane, izborne kradje, Sekta i buljanferi udaraju na talambase, da izbori nikad nisu bili "čistiji" i pošteniji. (Kako li je kad kradu ???)...znači, jedino čega se Žvala plaši je pritisak spolja. Bojkotom, možda i može da se isposluje neki pritisak. Naravno, opozicija mora da bude spremna da se žrtvuje zarad opšteg dobra, ali mi se čini da je tu slaba vajda. Učestvovati na izborima i nadati se da će EU da pritisne prvorodjenog je naivno. Zašto bi to radili, završava im svakakv posao...i ono što treba i ono što treba da se provuče ispod očiju...

Edited by Constantin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Constantin said:

 

Pa vidi Div-e....ako izlaziš pod ovakvim uslovima na izbore, vladaće ovi doveka. pritisak iznutra da se nešto promeni urodiće plodom na Sveti Nikad. Pored ovolike, dokazane, izborne kradje, Sekta i buljanferi udaraju na talambase, da izbori nikad nisu bili "čistiji" i pošteniji. (Kako li je kad kradu ???)...znači, jedino čega se Žvala plaši je pritisak spolja. Bojkotom, možda i može da se isposluje neki pritisak. Naravno, opozicija mora da bude spremna da se žrtvuje zarad opšteg dobra, ali mi se čini da je tu slaba vajda. Učestvovati na izborima i nadati se da će EU da pritisne prvorodjenog je naivno. Zašto bi to radili, završava im svakakv posao...i ono što treba i ono što treba da se provuče ispod očiju...

Jel ja nešto nisam u toku, zadnje što znam je da razgovori(pregovori) kod Ane Brnebić nisu dali rezultate, nisu prihvaćeni svi zahtevi opozicijekoji su minimum za učešće na izborima i da posle toga svi iz opozicije izjavljuju da neće na izbore, bez prihvatanja i ostatka azahteva, a još uvek mogu da se usvoje i ti preostali zahtevi pa da se ide na izbore. Šta se promenilo?

Posle predhodnog bojkota veći pritisak spolja je trpela opozicija nego Vučić, niko mu nije osporavao legitimitet iako ga , realno, nije imao.

OK je izaći sa zahtevima, OŽK je bojkota, ali šta posle?

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Div said:

Jel ja nešto nisam u toku, zadnje što znam je da razgovori(pregovori) kod Ane Brnebić nisu dali rezultate, nisu prihvaćeni svi zahtevi opozicijekoji su minimum za učešće na izborima i da posle toga svi iz opozicije izjavljuju da neće na izbore, bez prihvatanja i ostatka azahteva, a još uvek mogu da se usvoje i ti preostali zahtevi pa da se ide na izbore. Šta se promenilo?

Posle predhodnog bojkota veći pritisak spolja je trpela opozicija nego Vučić, niko mu nije osporavao legitimitet iako ga , realno, nije imao.

OK je izaći sa zahtevima, OŽK je bojkota, ali šta posle?

 

 

Šta se promenilo ? Ništa.....

Evo i Milica Zavetnica se zgražava nad najavom bojkota...i biće Gradonačelnica BeGeja...ili ministarka...to je jedino novo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

 

Šta se promenilo ? Ništa.....

Evo i Milica Zavetnica se zgražava nad najavom bojkota...i biće Gradonačelnica BeGeja...ili ministarka...to je jedino novo.

Ziva li je Hrustanovicka? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Bojkot može ali pod uslovom da opozicija ubedi EU da je bojkot jedino rešenje

 

pošto sumnjam d aimaju snage za to a i da li u EU postoji volja da ih uopšte slušaju onda ni bjkot neće ništa promeniti sem što eto možemo u kafani da kažemo da nismo pristali da igramo kako AV svira, istina na gradskom nivou dok u Skupštini Srbije nije problem što su izbori pokradeni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam TV i prikazuju nove bicikle u Bg....koliko ih ima, više nego cela Srbija što ima. Sve novi. Baš me interesuje ko je eksuzivni dobavljač u ovoj konstrukciji....

edit: evo saznah...700 biciklova

Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Gledam TV i prikazuju nove bicikle u Bg....koliko ih ima, više nego cela Srbija što ima. Sve novi. Baš me interesuje ko je eksuzivni dobavljač u ovoj konstrukciji....

Jok  b`e, to ove novokomponovane snajke i zetovi tesu "zimsko dupe" pre sezone minica i sorceva.

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...