Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

...kada ovo procitaju to i ne komentarisu, to je kao normalno `vasa kuca` to se preskace...npr. zasto ne neki protest protiv ovakvog natpisa 

 (natpis nije za svakoga da to procita, jer moze da zavrsi na tom istom institutu)

 

...sa svoje str. slepo verujem kada neka  opozicija preuzme vlast, tada ce se vijoriti transparenti - dobrodosli dragi NATO ovo je vasa kuca - na svim jezicima nato alijanse

 

Ministar zdravlja Ruske Federacije Mihail Muraško drugog dana boravka u Beogradu, posetio je Institut za kardiovaskularne bolesti „Dedinje“ gde je ruska delagacija dočekana natpisom na ruskom jeziku „Dobrodošla draga braćo, ovo je vaša kuća“, prenosi Sputnjik. 

Prisutnima se obratio direktor Instituta ,,Dedinje” prof. dr Milovan Bojić. Muraško se sastao i sa premijerkom Srbije Anom Brnabić.

Pre toga, ruski ministar zdravlja je sa srpskom koleginicom Danicom Grujičić potpisao Memorandum o saradnji ministarstava zdravlja Republike Srbije i Ruske Federacije, čime je potvrđena uspešna saradnja dva zdravstvena sistema.

Muraško će posetu završiti obilaskom Hrama Svetog Save.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

...kada ovo procitaju to i ne komentarisu, to je kao normalno `vasa kuca` to se preskace...npr. zasto ne neki protest protiv ovakvog natpisa 

 (natpis nije za svakoga da to procita, jer moze da zavrsi na tom istom institutu)

 

...sa svoje str. slepo verujem kada neka  opozicija preuzme vlast, tada ce se vijoriti transparenti - dobrodosli dragi NATO ovo je vasa kuca - na svim jezicima nato alijanse

 

Ministar zdravlja Ruske Federacije Mihail Muraško drugog dana boravka u Beogradu, posetio je Institut za kardiovaskularne bolesti „Dedinje“ gde je ruska delagacija dočekana natpisom na ruskom jeziku „Dobrodošla draga braćo, ovo je vaša kuća“, prenosi Sputnjik. 

Prisutnima se obratio direktor Instituta ,,Dedinje” prof. dr Milovan Bojić. Muraško se sastao i sa premijerkom Srbije Anom Brnabić.

Pre toga, ruski ministar zdravlja je sa srpskom koleginicom Danicom Grujičić potpisao Memorandum o saradnji ministarstava zdravlja Republike Srbije i Ruske Federacije, čime je potvrđena uspešna saradnja dva zdravstvena sistema.

Muraško će posetu završiti obilaskom Hrama Svetog Save.

 

Čemu drama ? Svašta 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mama_mia said:

Da consti, propustas Dramu....ili se nisi jasno izrazio kad si pitao cemu drama,  da i ja razumem...

 

Ništa mi nije jasno. Rusi će si odu, parole će se sklone, a mi smo, u Niš, uklesaali za na vek:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Nek daju Mamma...ne može Žvala sev sa sobom da ponese...

 

P.S. Ako si ti nešto drugo 'tela, izvini...onda sam promašio fudbal :heart:

Link to comment
Share on other sites

...oh pa znaci sve je u redu ...(bolje da ne pisemo vise, uplescemo se)

 

Inace motiv je bio da se podstakne opozicija da i sama nesto poruci kad su u pitanju srpskoruski odnosi sa svojih tribina ili gostovanja u studijima ili prepiskama sa medijima, a ne da to obavezno preskace. Ok oni sigurno znaju nesto sto ja ne znam pa zato cute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji neukus ovo u Nišu. Amblem veći od prozora a da ne pričamo za odsustvo ikakvog osećaja i empatije za jednu kasetnu koja je na 100 metara odatle pala.

 

Tekst ispod bi bio dovoljan.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

spacer.png

 

Transparency International Corruption Perceptions Index 2023 Western Balkans 6 countries (higher the score - cleaner; lower the score - more corrupt public sector) 1. Montenegro 46 2. North Macedonia 42 3. Kosovo 41 4. Albania 37 5. Serbia 36 6. BiH 35

 

spacer.png

 

Bosna - 57 , Hrvatska - 88...znači. mi smo lideri u regionu.

 

edit: https://ocindex.net/rankings?f=rankings&group=Country&view=List

 

Zavidu nam i mrzu nas svi.....:default_coffee:

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

ne znam jel neko ovo podelio, ako nije, greota da ne ostane zabelezeno

n1

 

Direktor Federalne bezbednosne službe Rusije, general armije Aleksandar Bortnikov odlikovao je doskorašnjeg direktora Bezbednosno-informativne agencije Aleksandra Vulina visokim odlikovanjem, u sedištu te službe u Moskvi, saopštio je danas Pokret socijalista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ters said:

Je li ovo poceo da tihuje? 

 

GFOi3rjWoAAO30u?format=png&name=900x900

 

Ma jok....eto njega danas - sutra na TV, da nam objasni kako im je odbrusio. Ja ovo doživljavam kao rezigniranost u odnosu na "ambasadore kvinte" jer mu nisu izašli u susret i bar kažu nešto što njemu ide u prilog. Čak se i Petković trudio da deluje zabrinuto.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

 

Ma jok....eto njega danas - sutra na TV, da nam objasni kako im je odbrusio. Ja ovo doživljavam kao rezigniranost u odnosu na "ambasadore kvinte" jer mu nisu izašli u susret i bar kažu nešto što njemu ide u prilog. Čak se i Petković trudio da deluje zabrinuto.

 

Vidim - sastaje se sa Harcenkom da mu "salije stravu" od sastanka sa kvintom... A onda ce sve da kaze i da se izgalami na novinare N1...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

 

Ma jok....eto njega danas - sutra na TV, da nam objasni kako im je odbrusio.

 

7 hours ago, ters said:

 

Vidim - sastaje se sa Harcenkom da mu "salije stravu" od sastanka sa kvintom... A onda ce sve da kaze i da se izgalami na novinare N1...

 

Kao što rekoh...sutra u 13,00 h će nas udostojiti svojim obraćanjem, preko nacionalnih frekvencija.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Constantin said:

 

 

Kao što rekoh...sutra u 13,00 h će nas udostojiti svojim obraćanjem, preko nacionalnih frekvencija.

Udariće na Žakiinu i obećati po 100 evra svim punoletnim građanima Srbije, malo li je?

Link to comment
Share on other sites

AyuGowQ.jpeg
 
Transparency International Corruption Perceptions Index 2023 Western Balkans 6 countries (higher the score - cleaner; lower the score - more corrupt public sector) 1. Montenegro 46 2. North Macedonia 42 3. Kosovo 41 4. Albania 37 5. Serbia 36 6. BiH 35
 
12wkVpH.jpeg
 
Bosna - 57 , Hrvatska - 88...znači. mi smo lideri u regionu.
 
edit: https://ocindex.net/rankings?f=rankings&group=Country&view=List
 
Zavidu nam i mrzu nas svi.....:default_coffee:
Dobro, ja zaista ne mogu da poverujem da smo po tom pitanju toliko (ako uopšte) gori od Kosova.
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ja zaista ne mogu da poverujem da smo po tom pitanju toliko (ako uopšte) gori od Kosova.
U čemu ? Org. krim. ? Ništa čudno...oni to rade na osnovnom nivou. Jajare, secikese i ostali skorojevići. Mi to radimo sa stilom...umešamo i državu, sud, policiju...za svakog ima posao ko hoće da radi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Dobro, ja zaista ne mogu da poverujem da smo po tom pitanju toliko (ako uopšte) gori od Kosova.
U čemu ? Org. krim. ? Ništa čudno...oni to rade na osnovnom nivou. Jajare, secikese i ostali skorojevići. Mi to radimo sa stilom...umešamo i državu, sud, policiju...za svakog ima posao ko hoće da radi.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Eddard said:
On 1/30/2024 at 6:57 AM, Constantin said:
AyuGowQ.jpeg
 
Transparency International Corruption Perceptions Index 2023 Western Balkans 6 countries (higher the score - cleaner; lower the score - more corrupt public sector) 1. Montenegro 46 2. North Macedonia 42 3. Kosovo 41 4. Albania 37 5. Serbia 36 6. BiH 35
 
12wkVpH.jpeg
 
Bosna - 57 , Hrvatska - 88...znači. mi smo lideri u regionu.
 
edit: https://ocindex.net/rankings?f=rankings&group=Country&view=List
 
Zavidu nam i mrzu nas svi.....:default_coffee:

Dobro, ja zaista ne mogu da poverujem da smo po tom pitanju toliko (ako uopšte) gori od Kosova.

Ni meni ne deluje da je Panama gora od Srbije i Kosova. Nisam tamo ziveo, ali nakon par turistickih poseta deluje mi kao prilicno uredjena drzava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...