Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

20 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ma neće biti ništa osim dva dana kukumavčenja zbog gubitka, a onda idu sveti Nidža, Nova godina, dva božića, zimovanje, odmor od praznika... Magarci će njakati što su namagaračeni sopstvenom krivicom, ali to će se već za dva dana zaboraviti. Možda će biti malo više svađe posle viška rakije na slavama, i to je to.

 

Ovaj St. Nikola moze da bude jedan od najjacih slava ikada. 2 dana posle izbora kad se obradi 99% listica, to ce biti shit show za astalima vaskolikog srbstva. Izbori, Rusija-Ukrajina, Izrael-Hamas, Banjska, ima samo da prsti. 

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DJ_Vasa said:

Šta ćeš, istina ume da boli. Ionako će za dvadesetak dana biti samo želje za više sreće u narednom izvlačenju, plus ono čuveno mnogo zdravlja i sve najbolje u 2024. godini.

 

Žao mi je, ali zaista nisam kriv što se neke stvari neće odvijati kako je zamišljeno.

Ne razumeš ono što ja pišem. Pišeš o potpuno drugoj stvari.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 40Wins said:

 

Ovaj St. Nikola moze da bude jedan od najjacih slava ikada. 2 dana posle izbora kad se obradi 99% listica, to ce biti shit show za astalima vaskolikog srbstva. Izbori, Rusija-Ukrajina, Izrael-Hamas, Banjska, ima samo da prsti. 

I sutradan posle rasola ide derbi 

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

ovo nije za izbornu temu, mozda je za gadosti jer svaki put kada Danas ili eNjedan prenesu nesto o vecitom politicaru, on prica o petom oktobru, nekada pomene sesti, ali uglavnom peti, to govori koliko je srecan sto nije lustriran, sto je Djindjic tamo gde je, sto je u kratkoj Djindjicevoj vlasti, bio prestravljen u nekom cosku u mraku - drhtao da ne dodju po njega.....jer nije bio siguran da li ce Atentat da uspe ili nece...

 

 

Ivica Dačić dogovorio koaliciju sa Vučićem: „Za opoziciju nema nade jer vodi antisrpsku politiku“

 

Smatra da se Srbija ponovo suočava sa prevarom kakva je bila 5. oktobra 2000. godine, kada se okupio DOS, „ali Đinđić nije mogao sam da pobedi Miloševića, pa je morao da dođe i Koštunica i sve zadene u nacionalno“.

 

....itd. ima toga jos u danasnjem Danasu  htela sam samo da im porucim da zvuce izuzetno uplaseno i tupavao kada Djindjica stavljaju u svoja komicna predizborna usta. Sta uplaseno, prestravljeni su Djindjicem i dan danas. Nisu sigurni da cuda nece da se dese.....

 

Slični su i sada pokušaji lažnih evropejaca i lažnih nacionalista koji zapravo vode antisrpsku politiku. Jer šta je to kada Ponoš kaže da je Srbija sam kriva za bombardovanje, ako kažu da je Kosovo nezavisno, da je Republika Srpska genocidna tvorevina, ako žele da uđemo u NATO i uvedemo sankcije Rusiji. Nema tog čuda koje će njima da se desi, jer o tome ja pevam u pesmi – nastavio je Dačić.

 

 

:puke:

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno šta on pokušava sa Voznijakom, odnosno koje glasačko telo gađa sa njim. Tog čoveka vrlo malo ljudi u Srbiji zna ko je a još manje ga ceni. On će kod 99% ljudi biti doživljen kao neki bogataš koji podržava Vučića. Jedino ako cilja informatičare ali čisto sumnjam da ta "grupa" uopšte glorifikuje ikog da bi glasala za njega zbog toga. Ovo je ono daj šta daš, da je bar Maska doveo sve bi mi bilo jasno ali sa ovim ....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Klotzen said:

Meni samo nije jasno šta on pokušava sa Voznijakom, odnosno koje glasačko telo gađa sa njim. Tog čoveka vrlo malo ljudi u Srbiji zna ko je a još manje ga ceni. On će kod 99% ljudi biti doživljen kao neki bogataš koji podržava Vučića. Jedino ako cilja informatičare ali čisto sumnjam da ta "grupa" uopšte glorifikuje ikog da bi glasala za njega zbog toga. Ovo je ono daj šta daš, da je bar Maska doveo sve bi mi bilo jasno ali sa ovim ....

 

Pa kad može da baca pare, može mu se. Ne verujem da njegov dolazak može da donese ičiji glas. Onima koji za SNS glasaju iz uverenja je isti đavo da li se gost preziva Voznijak, Manijak ili Pontijak. Njima je sve to isti q-c.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno pokusava sebe da predstavi kao nekoga ko zna jake i poznate ljude. On u ovu kampanju ide sa gubitnickim oreolom, bukvalno nema nista kao uspeh da predstavi. Na brzinu je raspisao izbore posle Banjske da bi kupio vreme oko Kosova , sto nije proslo. Pregovori su gotovi, ostade samo implementacija

Samo laze i maze ovo oko poglavlja 35.

 

Ne bi me cudili ni ponovljeni izbori tamo na prolece.

Edited by ras kass
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ras kass said:

... On u ovu kampanju ide sa gubitnickim oreolom, bukvalno nema nista kao uspeh da predstavi...

 

Ima. Vid' ovo: Građani pred miting SNS: Sve nam daje, sad će i po 2.500 za glasanje

 

Ako je prema popisu oko 24% stanovništva sa završenom osnovnom školom ili niže, gde treba dodati srednje škole u kojima se ocene poklanjaju odvano, kvazifakultete sa inDŽinirima, maGIstrima i tome slično, Lindu iz Pečenjevce i tako to, njima je dovoljno javno otvaranje 20 metara nekog puta, tri nova semafora, kinesku fabriku za proizvodnju veštačkih polnih organa od plastike gde se radi u pelenama, kilo jeftinog parizera od otpadaka koji ne jedu ni psi lutalice, onda je retorika sasvim OK.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Gotovo je ovo napokon. Ukoliko bar 80% ljudi koji su eksplicitno protiv snsa izađe, pada 100% u gradu i 60% na republici. 

 

...pa bilo bi lepo ...ali zao mi je ava, kako ce se pojaviti na balkonu sa tim novim licima... sa dacicem recimo a dacic naravno potpuno nov ruku pod ruku sa Pobednicima. Vidim ga kako se smeska kao da je oduvek bio opozicionar pa odjednom pobedio....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Gotovo je ovo napokon. Ukoliko bar 80% ljudi koji su eksplicitno protiv snsa izađe, pada 100% u gradu i 60% na republici. 

Daj Boze, ali kako to vidis, znajuci da ce ovi da brane svoje pozicije uz pomoc svega cime raspolazu, a to nije malo?  Valjda niko ne ocekuje da ce ovi kao Tadic Ili Kostunica nekad,  da kazu ajd' zdravo, odosmo u penziju?

Edited by Edinburgh
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ima. Vid' ovo: Građani pred miting SNS: Sve nam daje, sad će i po 2.500 za glasanje

 

Ako je prema popisu oko 24% stanovništva sa završenom osnovnom školom ili niže, gde treba dodati srednje škole u kojima se ocene poklanjaju odvano, kvazifakultete sa inDŽinirima, maGIstrima i tome slično, Lindu iz Pečenjevce i tako to, njima je dovoljno javno otvaranje 20 metara nekog puta, tri nova semafora, kinesku fabriku za proizvodnju veštačkih polnih organa od plastike gde se radi u pelenama, kilo jeftinog parizera od otpadaka koji ne jedu ni psi lutalice, onda je retorika sasvim OK.

Neukom sirotinjom je vazda bilo manipulisati, al sta cemo sa ovoliko poznatih, i akademskih gradjana koji se utrkuju da podrze prvorodjenog?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Klotzen said:

Meni samo nije jasno šta on pokušava sa Voznijakom, odnosno koje glasačko telo gađa sa njim.

Sećam se kako je pre deceniju izvukao Radulovića i oduševio srpski IT tviter "Ljudi, pa mi imamo IT preduzetnika za ministra". 😄Za gradske izbore onomad je doveo Đulijanija da sa njim pije kafu. Sada se u kampanji predstalja kao modernizator, zaslužan za puteve, škole, bolnice, rađanje dece, a sa Voznijakom misle da pokriju IT scenu da se slučajno ne okrene opoziciji. Radi na svim frontovima.

 

Lepe slike sa ovih ProGlas mitinga po Srbiji.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...