Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Nadam se da će roditelji da isteraju do kraja, i da će ti mali debilčići snositi maximalne posledice koliko je god to moguće s obzirom da su maloletni, mada u zemlji Srbiji vrlo je moguće da će se provući, pogotovo ako su neki od roditelja neke lokalne budže ili imaju "veze" (kako to obično biva u vukojebinskim državama).

 

 

 

Quote

Otac petnaestogodišnjaka koga je prošle nedelje u Nišu napala i teško povredila veća grupa maloletnika kaže da se njegov sin posle operacije preloma jagodične kosti sada oporavlja, ali da je pod velikom traumom, kao i cela porodica.

https://n1info.rs/vesti/pitali-ga-za-koga-navija-i-poceli-da-ga-tuku-decaka-povredila-grupa-vrsnjaka/

 

 

Edited by Sen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi,živi li ste ?

Šta protutnja ovo kruh ti  hebem ...:krstipd4:

Kod mene, sever Šumadije,okolina BG, topola pala pokidala kablove tako da smo bez struje,net otežan ...

Meni oduvallo krov sa senika i polomilo par šljiva ... kuća hvala bogu nije oštećena ...

Komšiji par kuća od mene oduvalo pola crepova sa kuće ...

U ulici, praktično nema domaćinstva bez štete ...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, koca popovic said:

@Constantin ja se ono gore zahebavao. Sad ozbiljno, kako je kod vas u Nis? Na onu prvu vijest @erwin odmah kontaktirao Uzice,Beorad,Trstenik sa sve tri strane dobio isti odgovor tesko nevrijeme.

Nije strašno....malo protutnjalo, koje polomljeno drvo, malo sevanja i grmljavine, ništa epohalno...

 

Stadion u Popovcu...na obodu Niša...

 

https://www.juznevesti.com/Drushtvo/Jaka-oluja-pogodila-Nis-Aleksinac-bez-struje.sr.html

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Klotzen said:

U NS nije bilo kao u sredu ali prvih jedno 5-10 minuta je vetar žestoko duvao, posle je bio slabiji a nakon pola sata je prestao da duva.

Kažu da je odleteo krov sa Sajma, a neki kran oštetio dve zgrade, koji je pao. Jednoj zgradi je oštetio fasadu, ali u drugoj 2-3 stana i jedno drvo je palo na trafiku pa su vatrogasci izvlačili prodavačicu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...