Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 12/10/2021 at 12:31 PM, fillam said:

Vucicev PR radi savrsen posao vec 10 godina, jer im se pravo jebe sta cemo ti, ja, i nama slicni da misle, i da li nesto nekome vredja inteligenciju, jer im od nas ocigledno ne zavisi pozicija. 

Savrseno su svesni trzista kojem se plasiraju, koga mora - kupi, ko je dovoljno glup da ne povezuje nista (a tih je nazalost puno), njima plasiras taj imbecilni marketing, penzosima 150jura, i miran si...

 

Njihova glavna mantra je da ako bas neces da glasas za njih uopste ne glasas jer nema za koga. Zato su bas svi ostali ili njihovi koalicioni partneri i marionete ili poslednji lopovski, fasisticki, nedemokratski sljam.

 

Zato je ovde od 2014. i ukinuta opozicija je se zaista ne moze reci da zemlja u kojoj na izborima anti - vlast partije skupe manje od 20% ima opoziciju.

 

Recimo, u CG u kojoj je jedna partija bila na vlasti vise decenija (a 15-20 godina jahala na crnogorskom nacionalizmu), odnos poslanika vladajucih i opozicionih bio je: 52 - 29, 45 - 36, 42 - 39, pre toga 47 - 34.

 

Kod nas je 2014. bilo 208 - 42, 2016. 189 - 61, u BG 2018. 84 - 26.

 

Ovi ovako mogu jos deset godina opusteno, osecam da ce da razbiju (sa sve triumfalnim dizanjem pesnice Sarumana) kao nikad do sad cak i u BG.

Link to comment
Share on other sites

Uf nisam ni znao za ovog Sava, al je odradio pr psihopati..

 

A tek prica loodaka, ja nisam predsednik samo stranke vec svih gradjana..ne znam, mali milion Sava je proslo za 10g..

 

Kad sam ga video i taj stav..meh..ljudi su sami sebe istripovali da su izasli zbog Save i RT..kod mene na keju vise govana izbacaju nego igde a centar je grada i nikom ne smeta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, McLeod said:

Ali - "postajemo najveca helikopterska sila u regionu".

 

Molim da mene glupog neko obrazuje i obavesti da li je iko ikada napravio takvu konstrukciju.

SFRJ je pravila helikoptere, izvozila helikoptere, a ova nesreća se hvali da će kupi nekoliko valjda polovnih, a možda i ganc novih. Ma idi...

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...