Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

I pored toga što su mlađi, ne znači da su bili bolji ni u jednom periodu. Novak protiv Zvereva ove godine ima 3-2, a Medvedeva 2-1.

 

Prvo moraju ti mlađi pokazati da su sposobni imati bolji skor u jednoj sezoni, da bi se reklo da oni nalaze rupe u igri. Skor dokazuje ko je i dalje favorit.

 

Sigurno je da će za tri godine ostvarivati i bolje rezultate, ali hej, Novak je u godinama. Tada će za Novaka biti ogroman uspeh osvojiti bilo koji veliki turnir. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dracarys said:

Novakova glavna rupa je što ima 34.5 godina. 

 

hm, on je od svoje trideste i one povrede lakta - iz sezone u sezonu bolji igrac.

sadasnje potvrdjivanje i cementiranje goat statusa dobrim delom proistice iz te vrste kvartarne devijantnosti.

gde ce stici i dokle ce terati, ostaje da se vidi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Novakova glavna rupa je što ima 34.5 godina. 

To Novaku jos uvek nije rupa.

Zverev i Medvedev mu nisu uzeli ova 3 meca eksploatisuci "rupe" kao sto su Nadal i Novak uzimali Fedu terajuci ga da se krece i muceci ga sa visokim loptama na bekend. U njegovom slucaju su dosli mladji (5 i 6godina), koji su mu pronasli rupe u igri i eksploatisali ih, tek kasnije su ga stigle godine. 

Novakovi protivnici Medo i Zverev su mladji 9 i 10 godina, nisu ga dobili na svezinu niti pronalazeci mu rupe, negu u ravnopravnoj borbi do zadnjeg udarca, u neverovatnim razmenama i inteligentnim potezima, gde su par poena odlucivali o ishodu meca. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Boxy said:

Eto, sad mozes da vidis kako je kad navijas za starijeg igraca, a dolaze mladji koji nisu bolji, ali su mladji :classic_sleep:

Ovo je bas tuzno citati... 

Jedan ljubitelj i vrsni poznavalac tenisa ovako da napise...

Sta je trebalo da se desi posle Feda? Potop? Da se zabrani igranje tenisa? 

Meni je kao, pre svega ljubitelju tenisa, pa onda Novakovom fanu, drago da su stigli Medvedev, Zverev i Cicipas, znaci da ima buducnosti sport koji volim, da cu jos moci da gledam divnih meceva i da ce Novaka jednog dana njih trojica u penziju ispratiti kako dolikuje. 

Edited by Milica
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Piramide sam rekla da neću da komentarišem :classic_biggrin: ali nema nikakve prepreke da neko bude hrišćanin i da praktikuje jogu i meditira. Znam da nisi ozbiljna ovde, ali pošto smo išli na jogu u porodici neko vreme naslušala sam se kojekakvih primedaba okoline, upozorenja kako će nas uhvatiti u sektu, isprati nam mozak i šta sve ne, pa mi ide poprilično na živce. A po gradu joga studiji na sve strane i baš ide dosta ljudi, mada zapravo uglavnom samo žene (edit: u stvari bilo je tako do korone, sad ne znam).

 

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo zašto, ovako kako se kod nas praktikuje nema neke suštinske razlike od npr. aerobika, samo zahteva disciplinu i koncentraciju. Ponegde umeju da gnjave sa teorijom, čakrama i sličnim, ali ne ova naša verzija. U svakom slučaju nikom nije palo na pamet da ide u crkvu da traži dozvolu, verovatno i bolje :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Boxy said:

Hm, Djokovic je neka kombinacija pravoslavac sa bosanskim priamidama, koji praktikuje jogu i meditira :lol_2:

Mislim da bi ovde bilo suvisno govoriti o tome koliki je Novak vernik i koliko je novca poklonio srpskim svetinjama na KiM, ali ako si pazljivo procitala moj post, ja ovde upotrebih mnozinu, posto se nikada u povesti tenisa nije desilo da prva tri mesta na listi zauzimaju igraci pravoslavne veroispovesti. I zaista ne vidim u cemu je problem sa upraznjavanjem meditacije, ja licno poznajem barem 5-6 takvih ljudi koji su pri tome i izuzetno posveceni vernici. I nemoj bratu da remetis mnogo njegov svestenicki mir, sa informacijom da navijas za jednog Svajcarca, katolika 😋

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

Mislim da bi ovde bilo suvisno govoriti o tome koliki je Novak vernik i koliko je novca poklonio srpskim svetinjama na KiM, ali ako si pazljivo procitala moj post, ja ovde upotrebih mnozinu, posto se nikada u povesti tenisa nije desilo da prva tri mesta na listi zauzimaju igraci pravoslavne veroispovesti. I zaista ne vidim u cemu je problem sa upraznjavanjem meditacije, ja licno poznajem barem 5-6 takvih ljudi koji su pri tome i izuzetno posveceni vernici. I nemoj bratu da remetis mnogo njegov svestenicki mir, sa informacijom da navijas za jednog Svajcarca, katolika 😋

 

On veoma dobro zna za koga ja navijam, kao sto rekoh svestenik je, sto automatski znaci da mora da je ozenjen, nije u manastiru. 

Pricao si u mnozini, ali ja ne znam kako se Medvedev izjasnjava, a posebno Zverev, ja pricam o Djokovicu za koga znam sta sve praktikuje.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

al trolujete temu, ajd sad i analize da je Novaku mama katolkinja ...

a ja zaboravih i na Cicipasa i Rubljeva, dakle prva petorica na listi su pravoslavci .................. to je zaista neverovatan podatak ..........................

3 minutes ago, alcesta said:

Ovo je kao da si rekao da njen brat ne sme da navija ni za jedan klub za koji igraju muslimani :classic_biggrin:

c,c,c ................. ovde govorimo o najboljem sportisti svih vremena sa ovih prostora, pa i sire ...................... dobro, posto smo apsolvirali temu, pa da zakljucimo, prva petorica igraca na svetu se krste sa tri prsta 🤗

Edited by jevrem69
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jevrem69 said:

a ja zaboravih i na Cicipasa i Rubljeva, dakle prva petorica na listi su pravoslavci .................. to je zaista neverovatan podatak ..........................

c,c,c ................. ovde govorimo o najboljem sportisti svih vremena sa ovih prostora, pa i sire ...................... dobro, posto smo apsolvirali temu, pa da zakljucimo, prva petorica igraca na svetu se krste sa tri prsta 🤗

Mi ne znamo da li su top5 pravoslavci/vernici/ da se krste.

 

Znamo za Novaka, mislim da sam videla i Rubljova da se krsti, ali nesto se ne secam za ostale. Marocito za Medvedeva (za njega bih najpre rekla da je ateista). Zverev mozda ima neki krst na nekom od onih silnih lancica oko vrata, ali se ne secam da sam ga ikad videla da se krsti ili slicno (kao npr. Delpo ili Simona posle svake pobede). Tsitsipas izigrava antickog grckog boga :lol_2: sa sve pozajmljenim citatima raznoraznih filozofa, ne deluje mi bas nesto religiozan.

 

Mislim, znam sta hoces da kazes, ali to sto poticu iz naroda koji su po definiciji pravoslavci ne znaci i da su oni vernici i pravoslavci.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...