Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

A zasto ne bi Novak mogao da bude dugovecniji od Fekija? On se zdravije hrani, manijakalno se trudi oko svog psihofizickog zdravlja, moze on ladno d abude dugovecniji u tenisu - naravno ne mora ali, pretkao je Fekija vec po svemu pa sto ne bi i po dugovecnosti :innocent:

ali da ne trolujemo temu ovo bi moglo negde da se preseli

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce Novak da igra duze od jos neke 3 godine (dakle do OI). ima i on svoje povredice, ne moze ni njegovo telo to sve da izdrzi. a ne verujem da ce posle toga da izigrava Endija i da ide po turnirima i ispada u prvim kolima. ima previse drugih poslova koje je zapoceo da bi se zezao s igranjem na cjhelendzerima i 250-ticama i ispadanju u R1 na svim velikim turnirima (ako bi mu dali WC).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novaku mora ne znam šta da se desi da bi igrao po čelendžerima iliti da ispada u prvim kolima. Otprilike kao Endi da polomi kuk.

11 minutes ago, Boxy said:

 

Do 42.?

Daj i meni malo te droge :lol_2:

 

Federer ozbiljan tenis nije igrao 2.5 godine, ako mislis da ce Djokovic tako da "igra", onda je mogice da igra i do 50.

 

Nije igrao, ali zbog čega?

 

To sam rekao pod uslovom da ne bude povreda. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

ne verujem da ce Novak da igra duze od jos neke 3 godine (dakle do OI). ima i on svoje povredice, ne moze ni njegovo telo to sve da izdrzi. a ne verujem da ce posle toga da izigrava Endija i da ide po turnirima i ispada u prvim kolima. ima previse drugih poslova koje je zapoceo da bi se zezao s igranjem na cjhelendzerima i 250-ticama i ispadanju u R1 na svim velikim turnirima (ako bi mu dali WC).

To sigurno, on ce igrati dok bude mogao da osvaja GSove tj dok bude bilo realno da to ocekuje

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Novaku mora ne znam šta da se desi da bi igrao po čelendžerima iliti da ispada u prvim kolima. Otprilike kao Endi da polomi kuk.

Nije igrao, ali zbog čega?

 

To sam rekao pod uslovom da ne bude povreda. 

 

Ti ne ocekujes da on samo igra do 42., nego da bude u samom vrhu, da se bori sa klincima, da osvaja najvece titule.

42 godine su ozbiljne i za dubl, a ne za singl...malo realnosti nije na odmet

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Ti ne ocekujes da on samo igra do 42., nego da bude u samom vrhu, da se bori sa klincima, da osvaja najvece titule.

42 godine su ozbiljne i za dubl, a ne za singl...malo realnosti nije na odmet

Da, ali ovde se radi o najboljim igračima u istoriji tenisa koji drže igru u malom prstu, nije Ferer ili Berdih.

 

Ne očekujem da bude sve vreme u vrhu, ali očekujem da bi mogao biti TOP10.

 

Pritom Novak jako lepo stari.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Da, ali ovde se radi o najboljim igračima u istoriji tenisa koji drže igru u malom prstu, nije Ferer ili Berdih.

 

Ne očekujem da bude sve vreme u vrhu, ali očekujem da bi mogao biti TOP10.

 

Pritom Novak jako lepo stari.

 

Kazem ti, daj meni malo te droge :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će Novaku posle OI u Parizu ponestati motivacije, a dotle će sigurno igrati ako bude zdrav. Pre ga vidim da se povlači što se zasitio mentalno nego zbog neke povrede. Svakako tako bi i bilo najbolje, nikom ne želiš da mora u penziju zbog povreda.

A zašto ovde pišemo o tome?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, nece se automatski povuci prve godine kada vise ne bude uspeo da uzme nijedan Slem, igrace bar jos godinu-godinu i po, ako ga telo bude slusalo, taman ce tada imati prilike da popravi bilans na turnirima iz kategorije 500 i recimo 250 ................... celindzere sigurno nece igrati, sem mozda u Srbiji ........................ a sigurno se nece razvlaciti kao Federer ...................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaće Medvedev veliku prednost u finalu. Hajde što će igrati protiv pobednika Rubljov-Rud, nego što će imati dosta više odmora od drugog finaliste koji nisu imali slobodan dan pred SF-F, plus što taj finalista ima manje sati odmor za finale, plus što će taj finalista biti donijen iz meča Đoković-Zverev. Teško.

 

Istorija je tu da bi se ponavljala, Đoković nije izgubio USO od Medvedeva, već od Beretinija i Zvereva, dok se Medvedev prošetao kroz lagan žreb.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...