Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

 

As soon as he arrived in Turin, Karatsev immediately jumped on the Pala Alpitour during the break of the evening session. He then continued training on the adjacent pitch.

His arrival at the #NittoATPFinals doesn't seem like a formality. Will he replace Hurkacz?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odlična prilika za njega, a i lepe pare ako bude igrao. Ne znam ako samo ostane da čeka i ne zameni Hurkača, ima li pravo na novčanu nadoknadu za zamene, pošto su predviđena samo dvojica. Doduše verujem da ni to nisu pare kao nekad što su bile, kao i za ostale turnire.

Link to comment
Share on other sites

Two words from Craig Boynton, Hubert # Hurkacz's coach, before the game with Zwierew: "Hubi is ready to play 100%. No training yesterday, it's nothing extraordinary. We've done this more than once. It's ok." And finally a big smile.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ciao said:

Novi big3 je Novak, Meda i Sasha - nek potraje nekih pet godina pa cemo da vidimo sledece :innocent:

a Cicinjo :wicked:

 

Ili je Cicinjo novi Endi, nesvrstan

 

Novak će u penziju sa njima, s obzirom na kom je nivou Novak i koliko generalno voli tenis i da bude u centru pažnje.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dracarys said:

a Cicinjo :wicked:

 

Ili je Cicinjo novi Endi, nesvrstan

 

Novak će u penziju sa njima, s obzirom na kom je nivou Novak i koliko generalno voli tenis i da bude u centru pažnje.

 

Ti mislis da ce Djokovic igrati jos 10 godina? Ili mislis da ce ovi igrati jos maksimalno 5? :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Ti mislis da ce Djokovic igrati jos 10 godina? Ili mislis da ce ovi igrati jos maksimalno 5? :smiley33:

Dobro, možda će Novak par godina ranije pre njih ići u penziju, ali ja sam vrlo optimističan po pitanju trajanja njegove karijere. Poznajući Novaka, a i sam je rekao da posle završetka karijere bi ostao u tenisu kao trener, mislim da bi mogao par godina i u četrdesetim da igra, naravno sve zavisi od povreda, jer se na to jako teško utiče. Recimo da Novak igra do 42-e, tada će Medvedev imati 33, Zverev 32, a Cicipas 31. 

 

Vidiš Federera, posle silnih problema sa povredama, on želi da se vrati i igra tenis, jer veruje u sebe da može, a sledeće godine puni koliko? Tu je i faktor novca od sponzora, a malo ko je alergičan na novac.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dracarys said:

a Cicinjo :wicked:

 

Ili je Cicinjo novi Endi, nesvrstan

 

Novak će u penziju sa njima, s obzirom na kom je nivou Novak i koliko generalno voli tenis i da bude u centru pažnje.

Nesto mi je Cicinjo sumnjiv po pitanju konstantnosti, videcemo. I na Tima smo racunali, mozda se ustabilise Tim i to je moguce. Po meni Medi ce kroz pet godina da dosadi, on je pricao kako mnogo voli Safin-a, a inace obozava brza kola i slicno tako da mislim da ce Medi da dosadi kroz pet, otprilike kada i Novaku. Sasha mi nekako izgleda stabilan u svakom pogledu

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Dobro, možda će Novak par godina ranije pre njih ići u penziju, ali ja sam vrlo optimističan po pitanju trajanja njegove karijere. Poznajući Novaka, a i sam je rekao da posle završetka karijere bi ostao u tenisu kao trener, mislim da bi mogao par godina i u četrdesetim da igra, naravno sve zavisi od povreda, jer se na to jako teško utiče. Recimo da Novak igra do 42-e, tada će Medvedev imati 33, Zverev 32, a Cicipas 31. 

 

Vidiš Federera, posle silnih problema sa povredama, on želi da se vrati i igra tenis, jer veruje u sebe da može, a sledeće godine puni koliko? Tu je i faktor novca od sponzora, a malo ko je alergičan na novac.

 

Do 42.?

Daj i meni malo te droge :lol_2:

 

Federer ozbiljan tenis nije igrao 2.5 godine, ako mislis da ce Djokovic tako da "igra", onda je mogice da igra i do 50.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...