Jump to content

Psiho kauč


Alen13ASC

Recommended Posts

3 hours ago, Selina said:

Ja sam zena sirokijeg pogleda na zivot i svet oko sebe pa tako razumem i zavisnost i od alkohola, droga raznoraznih.

nikotina, jer to sve nekako svodim na neku fizicku zavisnost, ali ove igre na srecu nikada nisam uspela nekako da razumem,

a i ne poznajem te ljude, znam ih samo iz nekih romana recimo Dostojevskog, a i autor je licno gadno najyebavo zbog te

svoje strasti nego ti ne pises, ne komponujes muziku, ne slikas pa ces pasti u zaborav cak i pre nego sto si se naziveo.

Pisi ovde kad ti tako dodje da pravis incidente, a mi cemo te grditi ili barem pokazati malo razumevanja ta tu tvoju slabost.


Ma isti kurac kao i druge ovisnosti. Isti uzroci, ista dinamika.
 

Moje sanduce ti je otvoreno ako si u potrazi za odgovorima, ali dodji sa spiskom pitanja na osnovu kojih bi mogla izvesti induktivni zakljucak, jer bi meni bilo tesko objasniti iracionalno, a i ne obecavam da cu uvek odgovoriti. Nekad sam previshe anksiozan za bilo kakav razgovor, ili jednostavno ne zelim da pricam sa bilo kim kome trebam zbog ovoga ili onoga xD

Ali uslisicu ti zelju. Ispisacu svoje iskustvo kroz introspektivni pogled veceras/sutra uvece kroz jedno dve hiljade reci. Sad sam na poslu pa nmg da kuckam duge upise, a kod kuce imam goste, pa nznm bash hocu li imati vremena za forum.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...