Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Na odmoru sam, pa sam lak na obaraču. Nema veze, razumemo se. Mislio sam da ima isti broj titula iz manjeg broja finala i manjeg broja ekipa, ali dobro.

 

Ne znam kako da se pozicioniram glede Wisemana. Mislim da moram da mu dam barem 20 utakmica x 20 minuta, pa da nešto pričam, ovo što igraju u letnjoj ligi su sve amerikance i put oko sveta fazon igre. Meni nekako Kuminga deluje jako perspektivno, mislim da Poole može pod Kerrom, i to podvlačim, pod Kerrom, da postane ozbiljan igrač i da nauči da igra pametnu odbranu, deluje mi kao inteligentan momak. I Moody mi zaista deluje interesantno, ali iz nekog razloga mi Kuminga najviše nade uliva. 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu tu igrali Bron i Stef 1 na 1 pa da kažeš nije ga pobedio. Košarka nije 1 na 1, znam da to čudno zvuči ali tako je. Lebron je vrhunski igrač i svaka čast za trajanje, ali Stef je promenio košarku kao nijedan igrač u poslednjoj deceniji. To je ipak nešto drugo.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marko said:

Kobijevi isto kada neko neko kaže da ne pripada u top10 ever (kao što ne pripada)

Ok. Od price oko GS dodjosmo do Kobija. Sto bi Ameri rekli, rent free in your head😀

 

@Dracarys nije bolji Lebron od Stepha. 4-2 zvuci bolje od 4-6.

3 minutes ago, uini said:

 

valjda ide not 1, not 2, not 3 ...

Dobar😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Pa nisu tu igrali Bron i Stef 1 na 1 pa da kažeš nije ga pobedio. Košarka nije 1 na 1, znam da to čudno zvuči ali tako je. Lebron je vrhunski igrač i svaka čast za trajanje, ali Stef je promenio košarku kao nijedan igrač u poslednjoj deceniji. To je ipak nešto drugo.

Jeste promenio igru, ali nije imao uticaj na igru kao što je imao Bron. Staviš Brona i 4 cirkuzanta, boom veliko finale. Kari ni u prajmu 2021 nije uspeo da uvede ekipu u plej of iako je imao dostupnog Drejmonda, Viginsa, Lunija itd. Falio je samo Tompson.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Ok. Od price oko GS dodjosmo do Kobija. Sto bi Ameri rekli, rent free in your head😀

 

@Dracarys nije bolji Lebron od Stepha. 4-2 zvuci bolje od 4-6.

Ok. Igudala je bolji od Brona, jer 4-2 bolje zvuči, nego 4-6

 

iliti da ubacim Rasela u priču, jer ipak ima 10 prstenova.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Jeste promenio igru, ali nije imao uticaj na igru kao što je imao Bron. Staviš Brona i 4 cirkuzanta, boom veliko finale. Kari ni u prajmu 2021 nije uspeo da uvede ekipu u plej of iako je imao dostupnog Drejmonda, Viginsa, Lunija itd. Falio je samo Tompson.

 

 

Ne možeš porediti babe i žabe. Stef u 2021. nije bio u prajmu tj. izašao je iz teške povrede i da je igrao od početka sezone uveo bi tu ekipu u PO. A i tako ih je samo malo delilo od PO. Drugo, ne mislim da Bron ima veći uticaj na igru od čoveka sa kojim je tim 1. napad lige a bez njega fazon pretposlednji napad lige - to je ipak Stef Kari. Verovatno i igrač sa najvećim uticajem na neku ekipu trenutno, pored Jokića ali koji je čovek-tim.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne možeš porediti babe i žabe. Stef u 2021. nije bio u prajmu tj. izašao je iz teške povrede i da je igrao od početka sezone uveo bi tu ekipu u PO. A i tako ih je samo malo delilo od PO. Drugo, ne mislim da Bron ima veći uticaj na igru od čovek sa kojim je tim 1. napad lige a bez njega fazon pretposlednji napad lige - to je ipak Stef Kari. Verovatno i igrač sa najvećim uticajem na tim trenutno, pored Jokića ali koji je čovek-tim.

Koliko si zelena za ovakve rasprave, a ne sečaš se ni šta je bilo, niti šta treba da se gleda. Kari nije uopšte imao tešku povredu, već je bilo jasno da se Tompson 100% neće vratiti i onda su rešili da prospu sezonu u tank iz koje su dobili na draftu Vajsmena. Tada su i trejdovali za Viginsa i pokupili Minesotin zaštićen pik, jer je prvobitan cilj bio za leto da se dovede neki ol star koji će igrati uz Karija, Tompsona i Drejmonda. Međutim kako ništa nije bilo od zanimljivih ponuda, rešili su da čuvaju i draftuju polako. Kari je bio savršeno zdrav, a i prošla sezona mu je bila jedna od najboljih sezona gledano statistički, tako da je to još jedan dokaz da Kari nije bio teško povređen.

 

Ja cenim da ima veći uticaj na igru ako ćemo upoređivati Bronove i Karijeve saigrače. Pogotovo sezona Brona 2017/18, ono je bio cirkus, kada je Džef Grin bio drugi najbolji igrač Klivlenda u plej ofu. Kari je imao ol starove Drejmonda i Viginsa. Toliko o čoveku-timu da mu je potrebno 4 ol stara u timu da bi izborio plej of u statističkoj jako dbroj sezoni...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Koliko si zelena za ovakve rasprave, a ne sečaš se ni šta je bilo, niti šta treba da se gleda. Kari nije uopšte imao tešku povredu, već je bilo jasno da se Tompson 100% neće vratiti i onda su rešili da prospu sezonu u tank iz koje su dobili na draftu Vajsmena. Tada su i trejdovali za Viginsa i pokupili Minesotin zaštićen pik, jer je prvobitan cilj bio za leto da se dovede neki ol star koji će igrati uz Karija, Tompsona i Drejmonda. Međutim kako ništa nije bilo od zanimljivih ponuda, rešili su da čuvaju i draftuju polako. Kari je bio savršeno zdrav, a i prošla sezona mu je bila jedna od najboljih sezona gledano statistički, tako da je to još jedan dokaz da Kari nije bio teško povređen.

 

Ja cenim da ima veći uticaj na igru ako ćemo upoređivati Bronove i Karijeve saigrače. Pogotovo sezona Brona 2017/18, ono je bio cirkus, kada je Džef Grin bio drugi najbolji igrač Klivlenda u plej ofu. Kari je imao ol starove Drejmonda i Viginsa. Toliko o čoveku-timu da mu je potrebno 4 ol stara u timu da bi izborio plej of u statističkoj jako dbroj sezoni...

 

 

Možda sam ja zelena ali ti si opet u fazi da ne znaš šta pišeš. Čovek je lomio ruku. Šta je to ako nije teška povreda?! Bila je gomila snimaka kako vežba šut i koliko mu je trebalo da se vrati u formu.

 

Bold 1: Uskačeš sam sebi u tastaturu. Znači Stef ima statistički savršenu sezonu, sve 5, ali mu FO Dubsa ne da da uđu u PO (?!) Znači nije jer nije mogao nego nisu hteli da uđu u PO. To automatski obara tvoj prvi komentar. Dalje, nije tačno ni da nisu hteli u PO, to nije bio čist tank jer su grebali do poslednje sekunde za taj PO, verovatno iz neke zajebancije.

 

Bold 2: Sad je Vigins dakle zasluženi ol-star, kad nam tako odgovara...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

lom ruke nije teska povreda?

Sećam se vrlo dobro da su prvobitne prognoze bile da se vrati kroz 3-4 nedelje.

 

Ako je to teška povreda koja će uticati i na partije koje su se igrale 12-18 meseci posle, onda bi posle kidanja ACL trebao čovek ostane u kolicima.

 

Čitave sezone su odlagali povratak, malo po malo, sve vreme šutira na koš, trenirao, čak je i trebalo kao opet da se vrati da ''opipa'' malo teren pre nego što se završi sezona, ali je sezonu prekinula Korona.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Fino si ti to izguglao, zahvaljujem, ali ja znam dobro šta sam gledao i čitao. On je bio spreman već u decembru da se vrati na teren, ali kako uprava videla da je sezona otišla u aut i da se ne bi rizikovala još teža povreda, fino su oni to produžili što više mogu.

 

Neko polomi nogu, pa se vrati za 4 meseca, a Kariju treba zbog te povrede 3 meseca, lol

 

Pogledajte lom noge Leverta, pa vidite kada se vratio. 

Link to comment
Share on other sites

Kako je bio u prajmu 2021. ako je ipak igrao pod ručnom da ne zadobije "još težu povredu"? Zašto onda Stef nema benefit of the doubt što te 2021. nije uveo ekipu u PO?  

 

Edit: Svaki igrač je drugačiji, svaka povreda, makar nazivom ista (prelom noge ili ruke) je drugačija. Nećeš ti da određuješ kad je neko spreman za povratak na teren i praviš teorije zavere jer ti tako odgovara, da bi Lebron bio u lepšem svetlu. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Fino si ti to izguglao, zahvaljujem, ali ja znam dobro šta sam gledao i čitao. On je bio spreman već u decembru da se vrati na teren, ali kako uprava videla da je sezona otišla u aut i da se ne bi rizikovala još teža povreda, fino su oni to produžili što više mogu.

 

Neko polomi nogu, pa se vrati za 4 meseca, a Kariju treba zbog te povrede 3 meseca, lol

 

Pogledajte lom noge Leverta, pa vidite kada se vratio. 

 

nema sta, stvarno si mcl junior.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Kako je bio u prajmu 2021. ako je ipak igrao pod ručnom da ne zadobije "još težu povredu"? Zašto onda Stef nema benefit of the doubt što te 2021. nije uveo ekipu u PO?  

 

Edit: Svaki igrač je drugačiji, svaka povreda, makar nazivom ista (prelom noge ili ruke) je drugačija. Nećeš ti da određuješ kad je neko spreman za povratak na teren i praviš teorije zavere jer ti tako odgovara, da bi Lebron bio u lepšem svetlu. 

Izvini, ali o čemu ti pričaš? Karijeva povreda ruke se desila u sezoni 2019/20. 

 

Ja mu računam minus za sezonu 2020/21, jer je tada bio savršeno zdrav, sa izuzećem povrede repne kosti o stepenicu zbog koje prpustio nekoliko utakmica.

 

Pogledaj statistiku Karija iz sezone 2020/2021, pa onda možemo da disktujemo.

7 minutes ago, gggggggg said:

 

nema sta, stvarno si mcl junior.

jašta

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Izvini, ali o čemu ti pričaš? Karijeva povreda ruke se desila u sezoni 2019/20. 

 

Ja mu računam minus za sezonu 2020/21, jer je tada bio savršeno zdrav, sa izuzećem povrede repne kosti o stepenicu zbog koje prpustio nekoliko utakmica.

 

Pogledaj statistiku Karija iz sezone 2020/2021, pa onda možemo da disktujemo.

jašta

 

Pa jeste. Zato me zanima o čemu ti pričaš kad kažeš da je Stef igrao pod nekom ručnom da ne bude teže povrede, pa mu FO nije dao da idu u PO jer Klej nije tu itd. Stefova sezona koja je bila bolje statistički od one u kojoj je bio prvi neanonimni MVP pokazala je da je grebao i nogama i rukama da uvede taj tim u PO. Oni su se borili do poslednje utakmice da se nađu tamo. Nejasno je za koji se ti "argument" hvataš jer koji god da je, ne može opravdati tvoju tvrdnju da on nije bio sposoban da ih uvede u PO. To je bio sklop okolnosti, ali Stefu se tu ne može ništa zameriti.

 

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Pa jeste. Zato me zanima o čemu ti pričaš kad kažeš da je Stef igrao pod nekom ručnom da ne bude teže povrede, pa mu FO nije dao da idu u PO jer Klej nije tu itd. Stefova sezona koja je bila bolje statistički od one u kojoj je bio prvi neanonimni MVP pokazala je da je grebao i nogama i rukama da uvede taj tim u PO. Oni su se borili do poslednje utakmice da se nađu tamo. Nejasno je za koji se ti "argument" hvataš jer koji god da je, ne može opravdati tvoju tvrdnju da on nije bio sposoban da ih uvede u PO. 

 

 

Gde sam ja napisao da Kari igra pod nekom ručnom? Kari posle te povrede više nije ni igrao, jer je sezonu prekinula Korona. Ja sam napisao da mu nisu dozvolili da se vrati ranije na teren, jer se uveliko tankovalo te sezone, to je sezona 2019/20. Tu sezonu nemam šta da mu uzimam za zlo, jer je odigrao svega jednocifren broj utakmica.

 

Sezona 2020/21:

 

E sad ti vidi ovo, on se toliko grebao rukama, nogama, glavom, repnom kosti, on nije uspeo da izbori plej of čak i ako je imao dostupne igrače čitave regularne sezone Drejmonda i Viginsa i ostalu sasvim ok rotaciju.

 

Zamisli koliki hejt bi Bron poprimio da sa svoje 33 godine ne uvede ekipu u plej of kao Kari, brrrrr

 

A pazi sad ovo, Bron prima hejt što nije uveo ekipu u plej of sa 35 godina, iako je nešto manje od pola sezona bio povređen i uz to mladog Ingrama, Bola i ostala boranija se ispovređivala da Bron i kada se vratio nije imao sa kime da pegla basket, a kamoli da ima jednog Drejmonda ili Viginsa kod sebe i svi zdravi izguraju sezonu. To je jedna takva lolčina, da ne mogu opisati. I danas neko u 2022. godini, stavlja Karija i Brona rame uz rame, izvini, ali to može upoređivati ili iz neznanja ili botovanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...