Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

e moj miki lejkeru, za gobline navijas. mozes i veceras za partizan, da nastavis niz. 

 

1 hour ago, uini said:

 

Pomeli zmiju sa parketa, izbacili aktuelne sampione predvodjene Janisom, izbacili cool Majami za razliku od umisljenih zvakaca guma koji dosli do finala na nikad gorem zapadu.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih Stepha da spomenem,dobra partija,ali opet nemogucnost da povuce u zadnjih 6 minuta kad su se ostali raspali,ipak nema kod sebe tu dodatnu brzinu.

 

Lajavca je zato unistio Al,u oba pravca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gaga said:

Zaboravih Stepha da spomenem,dobra partija,ali opet nemogucnost da povuce u zadnjih 6 minuta kad su se ostali raspali,ipak nema kod sebe tu dodatnu brzinu.

 

Lajavca je zato unistio Al,u oba pravca.

Ako moze jos, samo treba gaziti. Ipak bice spreman ovaj da zabode prst, udari u nezgodno mjesto ili podmetne nogu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ako moze jos, samo treba gaziti. Ipak bice spreman ovaj da zabode prst, udari u nezgodno mjesto ili podmetne nogu.

Jbt,al si naporan,ok,mrzis ih,sve super,ne treba trolovati temu do besvesti

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Ako moze jos, samo treba gaziti. Ipak bice spreman ovaj da zabode prst, udari u nezgodno mjesto ili podmetne nogu.

 

Al se već oprostio sa okom, samo je molio Drejmonda da bude levo, jer desno koristi kada treba da udene konac u iglu. Decu je, koliko znam, prebrinuo, tako da će tu valjda biti okej.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

 

Al se već oprostio sa okom, samo je molio Drejmonda da bude levo, jer desno koristi kada treba da udene konac u iglu. Decu je, koliko znam, prebrinuo, tako da će tu valjda biti okej.

 

ma zbog drejmonda je i vodio dete na post-game konfu;

pitao ga novinar, što si doveo sina a horf nešto kao zbunjeno, ma nemam pojma, bio tu pa sam ga pitao jal' hoće sa mnom 

 

2XYIXEYGGZCDBEVQKJMMQ33J2U.jpg

 

year right

 

 

sedite ovde gdine al, doktor drejmond će biti uskoro sa vama

 

a-clockwork-orange-eyes.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Poole mora mnogo bolje, sad je prilika da pokaže da li je legit ili samo jedan u nizu gunnera promenljive forme. White ga je razneo u toj borbi šestih ljudi. Kao što rekoh ranije, mislim da Kerr mora da baci Paytona na Browna što pre, da zaboravi Iggya jer on nema više noge, možda da proba malo sa Kumingom kao energetskom bombom. Tek je počelo, ali neće ni Tatum uvek biti ovako loš šuterski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne mogu da razumem kako to da horford u 36oj godini igra ovakav plejof (ceo plejof) u ofanzivi;

uvek je bio opasan defanzivac i pouzdani hustler da iščupa nemoguće kada se zaista računa ali ovakav ofanzivni mejhem ne pamtim od njega. svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gaga said:

Nestvano je da umas onakva dva pitbula na klupi u vidu Pejtona i Kaminge i nijedan ti ne igra.

 

prvi nije igrao više od metar dana. ne znam kako je taj elbow fracture uopšte zarastao za to vreme ali nebitno.

drugi će biti opasan ali je u ovom trenutku ruki koji ispada iz odbrambenih šema, ne može se ni na njegova pleća staviti neka obaveza koja je preteška

 

uostalom, tekma je završena 12 razlike a poslednja četvrtina 40 - 16 (!!)

ipak pričamo o neoubičajenom finišu finalne tekme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bice tu prilagodjavanja, duga je serija. Kerr nije imao potrebe da izmislja bilo sta jer su kontrolisali maltene ceo mec, imali +15 u trecoj i izgledalo je da ce rutinski da rese ovo. Kad su vec kola ozbiljno krenula nizbrdo nije to vreme da se ubacuje bilo ko ko do tada nije igrao, nego bacis sve najbolje na teren. 

 

Tatum ce tesko ponoviti ovakvo vece, ali isto tako ce tesko Horford dati 6 trojki, White 20 poena, a Brown lako moze da ima procente kao Tatum sinoc.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igi i Grin u istoj petorci su ubistvo spejsinga, što mora da se surovo pokaže u utakmici sa toliko trojki i šuteva spolja. 

 

U napadu je to bio kamen oko i vrata i nogu, a u odbrani jednostavno ne mogu da stignu ništa kad bukvalno svaki zeleni pogodi čim baci na koš, uz brzi protok lopte. A kad Horford ne promaši ništa spolja u 4/4, onda je protivniku bolje da smisli kako će da uzvrari s tonom koševa, nego da ima Igudalu i Grina u petorci.

 

Zato bih smeo da se opkladim u bazen Ginisa da više nećemo toliko gledati Igija i Grina u istoj petorci do kraja serije...

 

Ili će da bude kao na kraju treće i na početku četvrte četvrtine - zbogom i hvala što letite Junajted erlajnom.

 

 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...