Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

17 hours ago, uini said:

 

meni je najjače kad ustanem ujutru, čekiram kutija-rezultat i vidim koliko je brown porobio a onda krenem da čitam pljuvanje po njemu u prvoj četvrtini i onda na poluvremenu samo konstataciju da se konačno pojavio :lol_2:

 

 

A možda da pogledaš i utakmicu, ne samo boxscore? 🙂 U prvoj četvrtini je imao krimi šut i 4 izgubljene lopte, otimali mu kao detetu. Kao što sam pisao, igrač sa ogromnim amplitudama. Drugo poluvreme je odigrao kao zmaj.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

A možda da pogledaš i utakmicu, ne samo boxscore? 🙂 U prvoj četvrtini je imao krimi šut i 4 izgubljene lopte, otimali mu kao detetu. Kao što sam pisao, igrač sa ogromnim amplitudama. Drugo poluvreme je odigrao kao zmaj.

 

ne pada mi na pamet u pola3-3da gledam

 

jasno je meni da lik krene u raspad, nego je već 3-4 tekmi tokom plejofa u drugom poluvremenu dominirao, pa mi samo bude smešna razlika u salvi raspad-komentara u prvom i konstatovanju u drugom poluvremenu kako se pojavio na tekmi, tipa jedan poster to prijavi.

 

to se često dešava kada se komentarišu igrači koji su (često s'pravom) obeleženi kao ovakvi ili onakvi.

mislim, razumem ja to, koliko sam ushićen kada trejo šutira 2-11, 1-12, 5-20 i slično.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uini said:

to se često dešava kada se komentarišu igrači koji su (često s'pravom) obeleženi kao ovakvi ili onakvi.

mislim, razumem ja to, koliko sam ushićen kada trejo šutira 2-11, 1-12, 5-20 i slično.

 

To se dešava kad je u pitanju igrač koji mnogo oscilira, a komentarišu ga ljudi koji vole da dele utiske play-by-play. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Uz napomenu da zaista najiskrenije čestitam Dalasu i posebno Džejsonu Kidu na odličnom rezultatu u plejofu, moram da pitam - da li još neko osim mene imqa utisak da je Kid na nekim dosta snažnim lekovima? 

Edited by freethrow
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke @freethrow, nisam bio u prilici da odgledam ni jednu utakmicu ni u reprizi osim sinoćne ali rezultati nedvosmisleno govore da je ovo potpuno zasluženo. Bilo je dosta dobrih komentara ovde tokom serije za koje sam se nakon gledanja ove utakmice uverio da su tačni, ali najjednostavniji opis serije je da odbrana koja mora da se igra protiv motion napada GSW-a nije ostavila dovoljno snage i koncentracije Dalasovim sidekickovima da pogode često i otvorene šuteve.

Kada se prišlo na opasniju razliku u 4/4, delovalo je i da je GSW prebacio svoju odbranu na veći nivo koji nisu prikazali ranije tokom utakmice što je još jedan pokazatelj kolika je razlika između ekipa zapravo.

 

Jedna stvar koju bih dodao jeste da je odbrana koju je Wiggins igrao na Luki sa mnogo više kontakta od recimo one koju je Boston igrao protiv Duranta a kojom su mnogi opravdavali njegove loše igre. Lično volim to da vidim u plej-ofu i ne mislim da ju je trebalo strože sankcionisati ali je jasan razlog za Lukinu partiju sinoć.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Beli je lepo odigrao ovo što sam video, baca se za loptu, lepa dodavanja, ostajanje ispred Luke i slično. Ipak je spor dozlaboga i odaje taj utisak probudilisumemajkuimjebem, ali kapiram da može sasvim fino da se dopuni sa Otom Porterom. Iskreno, očekivao sam makar neke minute za JTA, ali je očigledno Kerr oprezan i nema previše poverenja u njega.

Link to comment
Share on other sites

Samo imam 1 stvar da zamerim Doncicu.

 

Kako je razvlaio Finiks, smejao im se u facu i ponizavao ih.

 

Sad da li je osetio tamo neko nepostovanje ili su ga vredjali pa je odreagovao ali u ovoj seriji mi je nekako bio previse prijateljski nastrojen. 

 

Drejmond ga stalno dize sa parketa, smeskaju se na konferenciji, kao da je i on bio svestan da je GS prejak ali opet bi voleo malo vise vatre...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Sad da li je osetio tamo neko nepostovanje ili su ga vredjali pa je odreagovao ali u ovoj seriji mi je nekako bio previse prijateljski nastrojen. 

...

 

pa grdio je ludog kureta za no look tricu.

 

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ocistice GSW Boston ili Majami bez problema. Bukvalno je nemoguce da im neko uzme cetiri pobede.

 

"očistiće" obično znači 4-0 ili 4-1, pretpostavljam da ne misliš na sweep ili gentleman's sweep

a što se tiče duela u finalu, teško je predvideti bez da se dese makar dve tekme, baš različit pristup košarci gaje dubsi i bostan / majemi

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, LordOfTerror said:

Samo imam 1 stvar da zamerim Doncicu.

 

Kako je razvlaio Finiks, smejao im se u facu i ponizavao ih.

 

Sad da li je osetio tamo neko nepostovanje ili su ga vredjali pa je odreagovao ali u ovoj seriji mi je nekako bio previse prijateljski nastrojen. 

 

Drejmond ga stalno dize sa parketa, smeskaju se na konferenciji, kao da je i on bio svestan da je GS prejak ali opet bi voleo malo vise vatre...

Ja to zovem, ne budi lava dok spava.

 

Krauder je sve vreme igrao dosta prljavo na njemu. Buker ga je sve vreme iritirao. Ko zna i kakve su sve doskočice pale u seriji u pokušaju da Luku izbace iz ritma, pa je verovatno bio toliko naložen.

 

GS je ipak i previše iskusna ekipa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Drejmond ga stalno dize sa parketa, smeskaju se na konferenciji, kao da je i on bio svestan da je GS prejak ali opet bi voleo malo vise vatre...

meni se cini da je to drej kao iskusna i namazana kajla, a i nakon onoga u seriji sa memfisom, ciljano radio da spusta loptu i tenziju

a luka je sigurno igrao na 100% i lozio se koliko je mogao...samo bez previse razloga za kurcenje u ovoj seriji

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

pa grdio je ludog kureta za no look tricu.

 

 

"očistiće" obično znači 4-0 ili 4-1, pretpostavljam da ne misliš na sweep ili gentleman's sweep

a što se tiče duela u finalu, teško je predvideti bez da se dese makar dve tekme, baš različit pristup košarci gaje dubsi i bostan / majemi

Znaju se deceniju, imaju iskustva osvajanja titule...ceo jedan sistem koji se gradio godinama je iza njih. Kakv Boston i Majami protiv GSW-a...4-1 moja pretpostavka.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Znaju se deceniju, imaju iskustva osvajanja titule...ceo jedan sistem koji se gradio godinama je iza njih. Kakv Boston i Majami protiv GSW-a...4-1 moja pretpostavka.

 

da, nisam rayumeo.

 

ja svakako mislim da finale ide u 6-7 tekmi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...