Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

Dame ne želi nigde i to je jasno, on je spreman da ostane makar i do kraja karijere. Ok, ali onda ne vidim poentu sklapanja tima oko njega na isti način. Prvo Grant nije nikako bolji od CJ-a (igra odbranu, but what gives), a kao drugo mali Simons je tu i treba mu ostaviti značajnu ulogu. 

 

Pa super ako zeli da ostane do kraja karijere, ostaje mu samo da ode do notara ( valjda oni rade vikendom u Amerike) i revidira svoj albatros ugovorcic i prebaci ga na minimalac.

 

Jer ne ide da on rekretivno ladi jajica i repuje za 50 miliona godisnje dok oni razvijaju mlade igrace...

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, ne bih ja ovog malog Sajmonsa ni malo potcenjivao, jer je očito da je ove sezone pokazao svu raskoš potencijala u napadu. Da je imao veliku ulogu otpočetka sezone, imao bi bar 25 ppg uz sjajne procente, morali su ga čak i skloniti iz ekipe da ne bi pobeđivali u borbi za bolji pik. Na to sve očekujem da postane i bolji igrač, nego u ovoj sezoni.

 

Da sam GM Portlanda, ne bih baš Dejma pustio niz vodu, a da ne probam opet sa njima dvojicom na bekovskim pozicajama. 

 

Ako budu bili mudri, mogu dosta uraditi, najviše su im nephodno defanzivci i nije ni čudo što su odmah izrazili interesovanje za Grenta.

Link to comment
Share on other sites

Znam Draki, lepo zvuci da nam daju Lillarda za RW i sta god jos treba, ali prepariranog vodozemca vise niko nece, vidis da krecu Lakersi u teska tuga mod kad kazu da traze trenera koji gledati da uklopi RW sa Jamesom i Davisom. U prevodu, buduci trener je vec stavljen na giljotinu, pred svrsen cin propasti, da vidimo samo cija ce se seci glava. Ne bi me cudilo da Voegel kao Darren Collison ode da bude Jehovin svedok da dodje sebi posle ovog debakla i pakla sa RW. Tim trejdom zvanicno je zavrsena ikakva ozbiljnija prsten prica za Kinga, cak i normalno igranje (+Dejvisove povrede) u smislu da si koliko toliko konkurentna ekipa ispada iz price. 

 

  Kam tu saut bic bro, Dzimi Batler je lik, cela ekipa je extra a kroz medije nismo mnogo propagirani. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni jednog trenutka mislio da je taj trejd moguć između Vestbruka i Dejma, pa čak i u najluđoj teoriji da Dejm izbaci tvit: Ja hoću samo u Lejkerse, ako ne odem tamo, penzionisaću se!

 

Video sam i ja to, ali je i navedeno da ne znači da je obavezno da će Vestbruk ostati, već ih je samo interesovalo mišljenje. Za Vogela sve si u pravu, velika je šteta što su ga otpustili, to mi i dalje nije jasno, kao da sledeći trener koji će doći biti nešto mnogo bolji. Moram da mu dam aplauz što je imao ono među nogama, pa da benčuje Vestbruka, kad god mu se ćefne, samo da pokaže FO Lejkersa, koliko su ispali tunjavi sa dovođenjem Vestbruka. Ove godine je ubedljivo najgore bilo biti trener Lejkersa i mislim da je položio, svaki naredni posao će mu biti mačiji kašalj.

 

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

skren da budem, ne bih ja ovog malog Sajmonsa ni malo potcenjivao, jer je očito da je ove sezone pokazao svu raskoš potencijala u napadu

Malo sam skeptičan što se tiče statistike u drugom delu sezone. Tada obično počinje tankovanje i neobavezna košarka, i Poku je imao sjajnu statistiku u drugom delu sezone ove a i prošle. Uostalom, videćemo. 

Link to comment
Share on other sites

Previše oscilacija u igri za ovaj nivo košarke, čak i ako se uzme u obzir nakupljeni umor zbog ritma odigravanja utakmica. Ne možeš biti kandidat za šampiona i dopuštati -27 za jedno poluvrijeme.  :thumbdown:   Bukvalno se samo Dipo pojavio u Majamiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

TL ispade faktor u seriji kao da je Shaq licno, AdebaYo ne sme da bude ovoliko bedan. 

Nije cudo sto Jimmy Neutron ne igra, ostao je ljudima u secanju prosle sezone kada je bljesnuo, ove je klasican buljas, Prichi je veci faktor od njega

 

Link to comment
Share on other sites

Boston igra neverovatnu odbranu večeras, to je razlika. Istina, od kada je TL otišao na klupu šepajući, opao je intenzitet iste, ali ipak je to glavni razlog za raspad Majamija. Naravno, Majami je odustao kad su videli da nema šanse da dobiju. Pritom, Boston igra maltene za opstanak u seriji, jer bi 3:1 bilo skoro nenadoknadivo. Čeka nas mnogo zanimljivija utakmica broj 5.

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...