Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Nemoj tako, sad je okej kada se Luka smeje celoj Arizoni usred Finiksa grada, a ovamo malo pokazivanje dorćolskog basketa izaziva bes i mržnju...

 

Ne sumnjam da će u sledećoj izaći nadrkaniji, nije to problem, naprotiv.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@freethrow, ma kakav crni problem, kamo sreće da je više takvog kurčenja a ne ono post-game tviterašenje

 

ja prosto primećujem kod luke taj birdovski momenat, merry fuckin christmass.

dugo nije bilo tog tipa igrača, nakon birda pa jordana, koji se baš hrani sukobima i ide da objašnjava svima šta se sme a šta ne.

moja poenta je bila da se ne bih kačio s'lukom ako želim da mi lepo pamte kraj karijere. curryjev poslednji kadar na videu možda to podsvesno shvata 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

naravno, samo što luka ne zaboravlja. ima tu leri bird seljačku logiku, pa čim nabavi neka jača leđa, poslaće ih u penziju i slati karte za postojnsku jamu da gledaju čovečje ribice.

 

 

 

Ima to Luka u sebi, nije problem, ali takođe i previše energije troši na iniciranje ovakvih "sukoba" tokom meča. Što se mene tiče i treba da izađe napaljeniji na teren u sledećoj, da gledamo bolju košarku.

 

 

6 minutes ago, freethrow said:

Nemoj tako, sad je okej kada se Luka smeje celoj Arizoni usred Finiksa grada, a ovamo malo pokazivanje dorćolskog basketa izaziva bes i mržnju...

 

Ne sumnjam da će u sledećoj izaći nadrkaniji, nije to problem, naprotiv.

 

Tako je. 😄 Plus Stef je ekstremno nekonfliktan lik inače.

 

Ovo mi je jedan od omiljenih klipova:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pvn5A2XLgyc

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ima to Luka u sebi, nije problem, ali takođe i previše energije troši na iniciranje ovakvih "sukoba" tokom meča. 

 

i posle ljudi kažu da nema kondicije.

ma jok, meni je baš super ovakav kakav je, pogotovo što su underdogs. 

 

ratovi sa publikom su mi uvek bili besmisleni, to je glavna fora ovih dana jer se tako ne zameraš drugim zvezdama.

luka se svađa sa drugim zvezdama a pri tome nije prljav igrač, to je baš lepo osveženje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mensecini da je ovo bila prilicno mirna serija do sada

i kao da je postojao neki poludzentlmenski dogovor i postovanje medju igracima(mozda tripujem, ali tako mi deluje)

cak je i poslovicno prljavi provokator drejmond bio miran...videh u jednom trenutku i kako pruza ruku luki da ustane nakon pada

nije bilo nekog posebnog trash talka ili kurcenja do sada

i onda stef baci ovo ka klupi mavsa, i vec frustrirani luka se nadrka

opet deluje da su su razjasnili na miran nacin posle...sta god to podrazumevalo

 

i slazem se sa uinijem...da sam na mestu ovih staraca, ne bih se mnogo zamerao luki, taj ce da vrati duplo kad bude u boljoj prilici

Link to comment
Share on other sites

I meni je to ponašanje svakako bolje nego da se svađa s publikom, samo kažem da mi je nekad baš kul, a nekad sam u fazonu nije bilo potrebe za tim (ovo je recimo bio takav trenutak). I to mislim in general, nevezano što je Luka u pitanju.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

a nekad sam u fazonu baš nije bilo potrebe za tim (ovo je recimo bio takav trenutak). 

 

kako se uzme. no-look trica (i to ipak fingirana) posred plejofa u kojem vodiš prilično solidno, definitivno nije poštovanje protivnika.

neko prećuti, neko pošalje tabadžiju s'kraja klupe da ga polomi a retki imaju igrača koji će reći u lice šta misli, jer može da potkrepi tu svađu igrama na terenu.

 

mislim, legitimno je sve što se desilo, i curryjev no look i lukino kafansko svađanje, ne bi to trebalo da bude sad neka senzacija.

za razliku od idiotskih faulova koji mogu da pošalju ljude u bolnicu pod opravdanjem čvrste plejof košarke, ovo mi je simpa.

 

jedino što se to retko viđa, jer retko imaš čak i među sjajnim igračima one koji mogu da kanališu to.

 

baš sam gledao juče duranta kod lettermana, kaže kako je kao mlad mogao da igra besan, to ga je hranilo.

međutim (kaže on), "moraš da imaš neki on/off prekidač za takav pristup a ja sam skapirao da mi je isplatljivije da se isključim iz događaja na terenu"

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kako je Vigara vratio Cordena u carpool karaoke sa J Lo, fantasticno.

 

Impresivno koliko je lako igrati sa Stefom u ekipi, bukvalno u svakom potezu pravi haos u protivnickoj odbrani, ili ga udvajaju ili ga jure bez lopte, ali niko ne generise toliko prostora za saigrace kao on.

 

Luki bi mnogo znacilo da nabaci neku igru bez lopte. Jasno je da ne moze da juri po terenu kao Stef, ali mogao bi da sljaka malo pnr roll man kao sto sljakaju Lebron i Janis.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

a ja sam skapirao da mi je isplatljivije da se isključim iz događaja na terenu

ne znam koliko mu je taj pristup bio pravi u ovom PO

mozda bi mu bilo bolje da se ipak malo razljutio dok su ga bostani metlali

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam neki pasionirani gledalac NBA, u poslednje 3 godine mislim da sam odgledao 1 utakmicu koja nije bila u evropskom terminu 😁 Snimke gledam cesce.

 

Meni se ne svidja ponasanje Stefa Karija nikako. Kada god sam gledao utakmicu Golden Stejta, to su stalno neka kreveljenja, busanja, preglumljivanja... Onu gumu za zube zvace kao da sisa majcino mleko, ne mogu da se otmem utisku da je i to vrsta foliranja.

 

Opet ponavljam, mozda je mali uzorak utakmica koje sam gledao, lako je moguce da nisam u pravu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Luki bi mnogo znacilo da nabaci neku igru bez lopte. Jasno je da ne moze da juri po terenu kao Stef, ali mogao bi da sljaka malo pnr roll man kao sto sljakaju Lebron i Janis.

 

upri prstom u tog igrača mavs rostera s'kojim će da igra pnr ( :

u odnosu na stvari koje radi, to mu je najmanji problem, samo da dobije partnera za pnr

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

Onu gumu za zube zvace kao da sisa majcino mleko, ne mogu da se otmem utisku da je i to vrsta foliranja.

 

Ma to je zato sto namaze dzem od kajsije tu na startu utakmice, nije foliranje.

 

Inace Kid i Theo Pinson mogu da ga duvaju sa onim stajanjem u beloj majici odmah pored linije. Nego dobro, jos jedna tekma pa moze da stoji u beloj majici pored televizora dok gleda finale.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

upri prstom u tog igrača mavs rostera s'koji će da igra pnr ( :

u odnosu na stvari koje radi, to mu je najmanji problem, samo da dobije partnera za pnr

gde se opet vracamo na svrsishodnost brunsona i dinvidija u istoj ekipi, o kojoj smo diskutovali pre par dana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

upri prstom u tog igrača mavs rostera s'kojim će da igra pnr ( :

u odnosu na stvari koje radi, to mu je najmanji problem, samo da dobije partnera za pnr

Ma jasno da nema neke kreatore u ekipi, ali mogao bi par puta da zavrti sa Brunsonom cisto da osvezi.

Link to comment
Share on other sites

edit @Malkolm Brogdon, sry nisam video "roll man"

..iskreno, ne znam da li to treba uopšte luki da bi stigao do koša

Just now, Malkolm Brogdon said:

Ma jasno da nema neke kreatore u ekipi, ali mogao bi par puta da zavrti sa Brunsonom cisto da osvezi.

 

nene, ja sam pomislio da on inicira pnr a nema visokog za to

kao što rekoh iznad, nisam siguran da bi dobio nešto time ali pojam nemam

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

Meni se ne svidja ponasanje Stefa Karija nikako. Kada god sam gledao utakmicu Golden Stejta, to su stalno neka kreveljenja, busanja, preglumljivanja... Onu gumu za zube zvace kao da sisa majcino mleko, ne mogu da se otmem utisku da je i to vrsta foliranja.

Ovo jeste bogami i meni odvratno, ali je realno ništa u odnosu na to foliranje da je neki kao fini momak iz dobre kuće i sve, a zapravo zlostavlja Demiona Leeja po svlačionici, nego oni zataškavaju.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pantelia said:

Meni se ne svidja ponasanje Stefa Karija nikako. Kada god sam gledao utakmicu Golden Stejta, to su stalno neka kreveljenja, busanja, preglumljivanja... Onu gumu za zube zvace kao da sisa majcino mleko, ne mogu da se otmem utisku da je i to vrsta foliranja.

Nisi jedini. 

 

55 minutes ago, uini said:

ako priznaješ isključivo osvajače titule, onda lista na internetu pokazuje ko je igrao šampionski basket.

uvek mi najpre padne na pamet utah jazz stocktomn - malone - hornacek;

za mene vrlo dosadna ali definitivno pobednička košarka, prava mašina; 

druga je stvar što nisu uspeli da dobiju bullse, u svakoj drugoj situaciji bi bili prvaci par puta.

Razumem šta hočeš da kažeš, ali je ta Utah bar 2 puta bila u finalu NBA, dok je Houston samo jednom stigao u finale konferencije ako me sećanje ne vara. Ali ajde, da se Chris Paul nije povredio - možda bi stigli u finale i osvojili ga. A možda bi se i raspali, kao Phoenix pre neki dan. 

 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

kako se uzme. no-look trica (i to ipak fingirana) posred plejofa u kojem vodiš prilično solidno, definitivno nije poštovanje protivnika.

neko prećuti, neko pošalje tabadžiju s'kraja klupe da ga polomi a retki imaju igrača koji će reći u lice šta misli, jer može da potkrepi tu svađu igrama na terenu.

 

mislim, legitimno je sve što se desilo, i curryjev no look i lukino kafansko svađanje, ne bi to trebalo da bude sad neka senzacija.

za razliku od idiotskih faulova koji mogu da pošalju ljude u bolnicu pod opravdanjem čvrste plejof košarke, ovo mi je simpa.

 

jedino što se to retko viđa, jer retko imaš čak i među sjajnim igračima one koji mogu da kanališu to.

 

baš sam gledao juče duranta kod lettermana, kaže kako je kao mlad mogao da igra besan, to ga je hranilo.

međutim (kaže on), "moraš da imaš neki on/off prekidač za takav pristup a ja sam skapirao da mi je isplatljivije da se isključim iz događaja na terenu"

 

Hm, delimično se slažem pa sam ti dala thumbs up, uglavnom sa drugim delom upisa.

 

Bold: Zavisi ko je u kakvoj poziciji, Stef je u poziciji (i kao individualac i sa timskim učinkom) da "pecka" na taj način. Luka može da odgovori na provokaciju, samo neka pazi da se njemu ne obije o glavu i da ne bude 🧹. 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

Brunson je bio sjajan plejmejker na koledžu. Jasno je bilo da zbog skromnih fizikalija mora dugo da traži mesto pod NBA suncem i ovo u šta se pretvorio je odlično, ali kao da je malo zapostavio kreaciju za druge, uglavnom razmišlja samo o poentiranju. Nisu meni problem Luka - Brunson - Dinwiddie, problem su mi ostali koju su baš sakati kreacijom, a nisu neka elita ni u drugim segmentima (ajde DFS u odbrani ali nije baš prime Kawhi nivo). Ok je da te Dubsi dobiju šuterski ali da te ovako razvaljuju u skoku je stvarno sramotno. To je prevaga u ovoj seriji.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Bold: Zavisi ko je u kakvoj poziciji

pa ne zavisi

postovanje prema protivniku ili imas ili nemas

nema veze da li im pretis metlom ili je g7 na 1p razlike

zapravo je gore kada si na ivici da ih ometlas

 

edit:

mislim, nije se tu nista strasno desilo

ja razumem stepha da mu dodje nekad tako malo da se kurci...posebno posto je do skoro, za njegove standarde, neobicno ciglario

a razumem i luku i njegovu reakciju...posebno sto mi se cini da je do sada u seriji postojao neki medjusobni respekt

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa ne zavisi

postovanje prema protivniku ili imas ili nemas

nema veze da li im pretis metlom ili je g7 na 1p razlike

zapravo je gore kada si na ivici da ih ometlas

 

Ovo znači da ti je Lukino ponašanje ok (više puta je i on provocirao, nevezano za seriju sa GSW), ali Stefovo nije? U čemu je razlika? 

 

Moja poenta je da ako već odobravamo takvo ponašanje, peckanje, provokacije (mi kao gledaoci), on na terenu treba da pazi koliko se kurči i kome, jer mu se može obiti o glavu. Tehnički može i Stefu, samo je on trenutno u boljoj poziciji. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...