Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 minutes ago, Miki28 said:

Sranje od plejofa, nikad vise blowouta.

 

pričam napamet ali od kada se igra ovaj savremeni basket sa puno trica, bilo je blowouta koliko hoćeš.

sećam se defacto dubs - cavs finala, 70% tekmi blowouts, ko god da dobije, tj koga krenu trice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pričam napamet ali od kada se igra ovaj savremeni basket sa puno trica, bilo je blowouta koliko hoćeš.

sećam se defacto dubs - cavs finala, 70% tekmi blowouts, ko god da dobije, tj koga krenu trice.

Ma dodje mi da ustanem tj. da se probudim na pocetku 4/4 pa ako je egal da se iscimam da gledam. Ako ne, okrenem se na drugu stranu😀

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spo je zajebao ovo, imao si dobar ulaz u mec i plus 10, tatum je dobio 2 licnu i onda si nastavljao da se skupljas u reketu i ovi su poceli da ubacuju sporet u kos, sto otvoreni sutevi sto preko ruke. DOk su napadi bili srednje zalosni pa su Vincent, Strus, Batler uzimali sut za 3 u 10 sek napada. Fali debeli Lowry da smiri napad i poboljsa kvalitete uzetih suteve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boston se pita u ovoj seriji, jednostavno su kvalitetniji. Nakon što su apsolvirali Giannisa, Bam im je potpuno napadački neinspirativan. Jimmy se jedini batrga, ali kad se i Brown pojavi na meču da bude bara bar sa njim, tu prosto Heat nema čime da isparira. Herro je veliki defanzivni problem, a Oladipo ofanzivni - kad bi se njih dvojica nekako spojili u jednog igrača to bi bilo ok. Smart je bio igrač utakmice iako se dosta ispromašivao, jednu Jruevsku partiju je odigrao, svuda ga je bilo. Ne zaboravimo ni da Tatum može uvek da izvuče neku 30+ partiju ako bude potrebe, a očekujem da u Gardenu pokaže ko je tata. Čučavac profesor, svaki pokret na parketu mu ima smisao čak i kad ne dominira pukim brojkama. Ne vidim kako Vincent i Strus mogu da ponove dobre partije u Gardenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pričam napamet ali od kada se igra ovaj savremeni basket sa puno trica, bilo je blowouta koliko hoćeš.

sećam se defacto dubs - cavs finala, 70% tekmi blowouts, ko god da dobije, tj koga krenu trice.

 

U prevodu nije sranje ovaj, nego je sranje inače 😄

 

Ali bez zajebancije, mislim da ekipe previše lako odustaju, naročito na ovim početnim tekmama serije.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je i tu optimizacija, da je na trenerima da procene (zajedno sa fizioekipom), šta vredi gurati do kraja a šta ne, pa čak i kada možda misle da nema šanse da se stigne prednost na poluvremenu, da se pokuša kako bi se naterali protivnici da drže startere u ekipi da se i oni izmore... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Mislim da je i tu optimizacija, da je na trenerima da procene (zajedno sa fizioekipom), šta vredi gurati do kraja a šta ne, pa čak i kada možda misle da nema šanse da se stigne prednost na poluvremenu, da se pokuša kako bi se naterali protivnici da drže startere u ekipi da se i oni izmore... 

 

Neke od najboljih tekmi u istoriji ovog sporta su se desile zahvaljujući trenerima i igračima koji nisu razmišljali o optimizaciji.

 

Jbg, 82 tekme se boriš za plejof, onda  dočekaš taj plejof i razmišljaš kako da odmoriš nekog od glavnih igrača tako što će isti igrati 4 ili 5 minuta manje nego inače. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam negde pročitao, a sviđa mi se, NBA PO serija je maraton a ne sprint, tako da je ta optimizacija energije itekako potrebna. Nisam video da je iko odustajao na poluvremenu makar bilo i 50 razlike za protivnika. "Odustaje" se najranije početkom četvrte četvrtine. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da, s tim što na osnovu pročitanog na tu temu, deluje da bi mogao da se pojavi, nezalečen i pitanje u kakvom stanju, ako Spolstra proceni da je dogorelo do nokata. Već su probali da ga koriste povređenog i bio je baš baš loš, slabo se i kretao po terenu. Mislim da zato čekaju da se oporavi koliko-toliko da bi nešto i doprinosio. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Hogar said:

Ovde je jednostavno Boston bolji i kad su kompletni ništa im Majami ne može. Da ih nisu išle trice sredili bi ih na drugi način. 

 

Ma da, sigurno 😄

 

Obe ekipe zavise dosta od šuta, a u tekmi gde su obe ekipe na istom %, dajem bar 60:40 na Majami.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...