Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

45 minutes ago, uini said:

igraju na istoj poziciji

 

?

 

vec vidim kako nakon 2-0 za celticse gde tatum bude imao prosek od 33.5 poena da se javljaju likovi koji traze od giannisa da ga cuva jer je najbolji defanzivac u milwaukeeju 😞

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

 

?

 

vec vidim kako nakon 2-0 za celticse gde tatum bude imao prosek od 33.5 poena da se javljaju likovi koji traze od giannisa da ga cuva jer je najbolji defanzivac u milwaukeeju 😞

 

čuvaće ga najbolja opcija za plejmejkere, jrue, to svi znamo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

zvuči kao neka davna prošlost: đanis od 56 godina pokušava da zaustavi tatuma od 24. a ne, to će ipak jrue od 30ak, mora žana da zakuca iz lakta u facu : i

 

Pa kad nije tu mlađahni Kris Midlton, prvi igrač, mora da posluži ovaj drugi. A treći će da se prišljamči njihovom uspehu i kamenjari sa linije za tri poena. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Pa kad nije tu mlađahni Kris Midlton, prvi igrač, mora da posluži ovaj drugi. A treći će da se prišljamči njihovom uspehu i kamenjari sa linije za tri poena. 

 

nek' lepo đana lokdaunuje tejtuma i biće goat drugog kola.

Link to comment
Share on other sites

Ako ste pratili fabulu do povrede krezubog Portis skoro da nije bio u rotaciji.

 

Kako je ovaj otpao ludi Boby igra po 35+ minuta u proseku i to jako dobro. Jeste da Cikagao sa onom ojebinom Vucevicem po kosem nije reper ali svakako imaju drugu dimenziju.

 

Pri tom i Conagton i Allen su jako lepo istupili.

 

Naravno da ce ima faliti Middleton ali nije to bas toliki hendikep da ce biti 4-1.

 

Blagi favorit Boston mislim da ce biti mnogo govnjivije nego sto mislite...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Barkley#34 said:

Mis'im, gotivan je meni Đana lik, ali ako on igra za spas košarke, da sklapamo koševe i vezujemo mrežice polako. :classic_biggrin:

 

Smatram te razumnim forumašem, malo sam razočarana što nisi prepoznao preuveličavanje. 😆😌

Link to comment
Share on other sites

Da li je po do sada prikazanom i hajpu koji to prikazivanje prati, Boston sada kandidat broj 1 za titulu? Ili su se jednostavno savršeno pripremili za Netse - koji su savršenoj pripremi protivnika bili skloni, s obzirom da igraju bez trenera, sa par zunzara na bekovima i KDem koji sve to nosi na svojim očigledno ne baš snažnim i pokretljivim plećima? Netsi su lagano mogli da zatvore i dobiju G1 u seriji - i ta utakmica se ispostavila kao prelomna za dalji potop Netsa i hranjenje samopouzdanjem Bostona. Sve u svemu, pokazali su i šampionski mentalitet, ali sada idu na šampione (koji su najzad prošle godine probili barijeru čouka) i mislim da je ta serija daleko od izvesne.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...