Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

TOBIAS HARRISSF, PHILADELPHIA 76ERS

The 76ers are rumored to be trying to package Tobias Harris with Ben Simmons in a trade for an All-Star, according to Marc Spears and Brian Windhorst.

Both guys are signed to massive deals, so if a team makes this trade, they'll be paying these two guys about $70 million per season, with Harris signed through 2024 and Simmons through 2025. Spears also said that the Hawks had interest in Simmons until the 76ers factored in Harris. We'll see if any team can turn these rumors into reality, but until then, it seems unrealistic for the 76ers to make a win-now move while unloading that much money.

 

Neka prva ideja koja mi pada na pamet je Beal

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gggggggg said:

u prvom finalu je bio najbolji. u drugom je bio povredjen a posle je predao palicu durantu. ne znam zasto to znaci da se nije odigrao nista, ali dobro.

 

Misllio sam nista u poredjenju sa MJ finalima posto je krenuo sa hrabrim izjavama, a ne bukvalno.

Realno igrao je dosta losije u finalima nego u drugim utakmicama. Zar u prvom finalu Kavsima nisu igrali ni Lav ni Kajri? Pa je ponovo Iguadala bio mvp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, HAMMER said:

kako se vestbruk kvalitetno usrao na svoj legasi ovim dolaskom u lejkerse. u neku ruku mi je drago jer je karina od igraca, u drugu ruku ziv nisam sta cemo sa njim. jebenog pelinku treba silovati u uvo. 

izdrzite dragi moji napaceni lejkeri. posle kise dodje sunce. ne moze ovako doveka.

 

 Seme mu se zatrlo i Pelinki maloumnom kad ga dovede. Od respektabilne ekipe napravise putujuci cirkus gde ova degencina uveseljava publiku svojim brainfartovima, airballovima i odvaljivima konstrukcije. Poslase Ronda u Klivlend i vrlo brzo konstruisao partiju od 15p i jos kolko vec asista, skokova, toliko nije imao u Lakersima od samog pocetka sezone zbirno. Kao, nije hteo Dejvis Srudera nego je hteo Rajona, na njegovo insistiranje se vratio i onda ga tek tako prepustise Klivlendu. Nesto se uzasno desava u menadzmentu vec sezonama, sto kaze Lord prava umetnost kako su razbucali i osuli sampionsku ekipu da bismo danas gledali ovo sto gledamo, i trosimo poslednje rezerve i ovakve partije Kinga ni na sta.

 

  Razmisljao sam sta da radim kad se King penzionise, i definitivno sam zakljucio da nemam vise sta da trazim u zivotu, medj' zivima

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, drperce said:

 

Misllio sam nista u poredjenju sa MJ finalima posto je krenuo sa hrabrim izjavama, a ne bukvalno.

Realno igrao je dosta losije u finalima nego u drugim utakmicama. Zar u prvom finalu Kavsima nisu igrali ni Lav ni Kajri? Pa je ponovo Iguadala bio mvp

 

pa sta ako nisu igrali? a iguodala je bio fmvp samo zbog nekog narativa kod glasaca/novinara.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drperce said:

Prvo da Stef odigra nesto u nekom finalu pa onda da pricamo

 

Na stranu što je ovo još jednom loženje zarad clickbaita, ipak je rekao on paper us with them, a nije sebe stavio u prvi plan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Chaos Is Me said:

Ladno dobili Pistonsi, ja zaspao na poluvremenu, reko rešava ovo Jazz lagano čak i sa Hassanom (bože, koliko grozan igrač rečima Darka Plavšića) jer je gazio mučenog Lylesa, kad ono međutim. Valjda se i iz ovih utakmica sa kojih odsustvuje vidi koliko je Juti Gobert nezamenljiv, ne mora da da nijedan poen ni da uhvati nijedan skok, opet je korisniji od lažnog DD Hasana.

Ja sam se za razliku od tebe probudio na početku drugog poluvremena. Suštinski razbio ih je Cade i to na oba kraja terena.

Imao je pred kraj neke klinačke , lamelo lajk poteze koji su se pretvarali u izgubljene lopte, ali osim toga vrhunska partija .

Vidi se da komanduje terenom , ritmom i situacijom što je impresivno, impresivno je i to što je uglavnom čuvao Spidu ili ređe Konlija. Dobar deo zasluga za Mičelove loše procente ide njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se ovoj seriji u PO. Memfis je neverovatno dubok, Clark je fenomenalan, bukvalno ne postoji slaba tacka u timu. Morant MVP dark horse, ovo nije vidjeno u poslednjih 10ak godina, jos od Rouza... 

 

Just now, LordOfTerror said:

Bas zajeban Memfis.

 

Ali jbt ovaj Wiggins, Morant ga zalama 2 puta na crossover iako mu se ovaj odmakao 3 metra i opet ga nekako pretrci kao da ovaj ne moze nista da anticipira. 

 

Defanzivne reakcije na nivou Chris Kamana...

Reagovao bi on da moze... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...