Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

Sa kojim timom je najteža situacija kad je u pitanju p'n'r? 

-Kada sam u odbrani, rekao bih GSW jer su jako nepredvidivi. Ofanzivno Heat, jako su versatilni u odbrani, igraju sa dosta preuzimanja.

 

Kako se osećaš povodom priče "ring or bust" koja prati NBA igrače danas?

-Ljudi se ponekad postavljaju kao da to nije jedno od najtežih dostignuća u sportu, osvojiti prsten. Zato se to toliko i ceni, jer je veoma teško doći do toga. Ne igram ovu karijeru u tom narativu, ne podređujem svaku odluku tome zato što mislim da ne bi donelo toliku satisfakciju (kao kada ostaneš i osvojiš itd itd).

 

Koji je bio "dobrodošao u NBA" trenutak za tebe?

-Moja ruki godina, utakmica u predsezoni na gostovanju Finiks Sansima. Goran Dragić je bio startni PG, pogađao je trojke, igrao p'n'r, završavao na obruču. Ubijao me je. Došao sam na tajm aut i prvi put u karijeri sam se osećao izgubljen na terenu. To mi je bila dobrodošlica jer sam uzeo zdravo za gotovo to što on nije bio superstar, ali i dalje je bio vrhunski igrač. Mentalno još uvek nisam bio na nivou na kom je trebalo. Znači da u NBA ligi morate svake večeri biti na nivou, bez obzira na to protiv koga igrate. 

 

Evo nekih zanimljivih odgovora 🙂 Dame je toliko chill lik, skroz me smiruju ove njegove mudrolije.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

@Marko propo'

 

Nekada je top 10 isao rano ujutru uz jutarnju kaficu, sad u sitne sate...

 

Jbg, šta drugo da kažem osim: Dešava se i najboljima 😁

A Top10 ide uz sve, bilo to jutarnja/praskozorje kafica, topla čokolada pred spavanje, lozovaču predveče ili Red Bull pred početak NBA termina...

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miki umesto da ceni svaki momenat u kojem najbolji igrac svih vremena provodi vreme igrajuci za njegovo smece od fransize, nastavlja po starom, kao u prvoj sezoni kad ga je nazivao tenkistom  ...  Ali bice sve ok kad se on penzionise/ode, invalid Dejvis kao zastitno lice, izuzetno sposobna uprava koja se dokazala u poslednjih deceniju da zna sta radi.... Ne mogu da verujem koliko je covek bezobrazan, nezahvalan i zaslepljen mrznjom a s druge strane istripovan kako su lakersi neka nedostizna velicina.

 

    Sto se tice THT-a, bas zbog njega je bilo jos vise suludo (a i ovako je svakako) dovoditi Kornjacovid kretencinu. Njemu je potrebna lopta u rukama posto je vise prodor igrac/kreator nego neki spot-up suter/suter... Mogao bi da igra tu ulogu sekundarnog pleja a ovako kada su na courtu i RW i James, nekako se 'sudaraju' .. Svakako takvom igracu i potencijalu ugovor moras da das, i nije da je dobio nzm kakve pare, da sad biramo izmedju njega i Karusa pa 1 mora da leti, cap je zagusen na drugi nacin svi znamo koji i tu nikakvi minimalci i istroseni veterani ne mogu pomoci. Nije ovo vise liga od pre 6-7 godina kada si mogao da napravis BIG3 i okruzis ekipu ring-chaser veteranima, kvalitet se prilicno namnozio i da imas contendera potrebno je daleko vise od toga... potpisali smo da pojedemo tonu govana u offsiznu, sada ih jedemo i tako do kraja sezone 

  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su rekli da ce biti mozda neke druge utakmice za Bozic od onih sto su planirane inicijalno. Zamisli npr ovo sto je bilo vidjen mec Atlanta-Dallas a nema ovima Younga ni ovim drugim Doncica, marquee matchup koji se radi za takve prilike.

Sa druge strane tip sto je igrao za MZT prosle godine u ABA2, sad  NBA starter u Orlandu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mr clutch said:

Nekada mi je katolicki Bozic bio omiljeni praznik, a ove godine ce biti sranje jer je vecina igraca obolelo od kovida i tekme nece biti kvalitetne kao sto umeju da budu.

 

nisi ti pravi vernik. 

 

4 hours ago, MrTwister said:



Sa druge strane tip sto je igrao za MZT prosle godine u ABA2, sad  NBA starter u Orlandu 😄

 

hassani gravett, od juče kovid-redar u našem fantazi rosteru

orlando ima 2-1 sa njim. 

Edited by uini
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado opali koju molitvu da se AD oporavi sto prije, da bude u formi da bi ovaj tvoj mrco mogao nesto i uradit. 

4 godine, bez plejofa, titula gdje je AD igrao kao posjednut i kao najbolji igrac lige u oba pravca, ispadanje u 1 rundi plejofa i sad 16-16 skor.

GOAT? On se penzionisao prije skoro 20 godina.

 

Sad mozes preci da pratis Boston.

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fun fact: prvu utakmicu koju je Joe Johnson igrao protiv Čikaga, za Bullse su igrali Fred Hoiberg, Čarls Oukli, Bred Miler, Ron Merser i Keni Anderson (prva petorka), dok je par dana kasnije Đo igrao protiv Džordana, pa Redži Milera... 2 decembra je igrao protiv Dela Karija... Fascinantna priča.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, freethrow said:

Fun fact: prvu utakmicu koju je Joe Johnson igrao protiv Čikaga, za Bullse su igrali Fred Hoiberg, Čarls Oukli, Bred Miler, Ron Merser i Keni Anderson (prva petorka), dok je par dana kasnije Đo igrao protiv Džordana, pa Redži Milera... 2 decembra je igrao protiv Dela Karija... Fascinantna priča.

 

meni je kul to što je draftovan od bostona i sada igra tih 10ak dana tamo.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, lik mi je zvučao skroz kul kada sam ga slušao. Voli basket, trenira sa sinom, zahvalan za svaki dan proveden u lizi...  Ne verujem da će biti najgori.

 

On a side note, smešno mi je kako ni Dame ni Austin Rivers ne vole da igraju protiv GSW, čak ni sada kada smo osrednja plejin ekipa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Pazi, lik mi je zvučao skroz kul kada sam ga slušao. Voli basket, trenira sa sinom, zahvalan za svaki dan proveden u lizi...  Ne verujem da će biti najgori.

 

On a side note, smešno mi je kako ni Dame ni Austin Rivers ne vole da igraju protiv GSW, čak ni sada kada smo osrednja plejin ekipa...

 

Dame nije rekao baš da ne voli. 😄 Rekao je da je najteže braniti pik en rol GSW-a, kao i da je uvek posebno motivisan protiv Voriorsa zato što je njegovo rodno mesto Oakland. Ako postoji razlog zašto "ne voli", to je jer mu Stef svaki put ubaci 50-60 poena, ali to je druga tema 😆

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...