Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

 

Ma da, sigurno 😄

 

Obe ekipe zavise dosta od šuta, a u tekmi gde su obe ekipe na istom %, dajem bar 60:40 na Majami.

Problem koji imam sa ovim mišljenjem je činjenica da Boston ima šutere koji nisu rupe u odbrani (Tejtum, Braun, Al, Smart), dok Majamijevi igrači koji važe za šutere, pre svega za 3 (Hiro, Robinson) jesu minus igrači na drugoj strani terena. Da ne računam Džimija, to je samo pojedinac, a i loš je za 3 generalno. 

Ako pak ne igraju navedeni, Majami skoro da nema nikog ko bi mogao da ubaci za tri na većem uzorku i sa dobrim procentima, Lauri je povređen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

 

Ma da, sigurno 😄

 

Obe ekipe zavise dosta od šuta, a u tekmi gde su obe ekipe na istom %, dajem bar 60:40 na Majami.

 

Bez da sam nesto zarobljen u trenutku Bostonove suterske rapsodije od sinoc ne vidim kako Majami moze da dobije bilo koju od sledece 2 utakmice.

 

Osim Butlera koji ce odigrati svoje ostatak rostera je komican u poredjenju sa Bostonom.

 

Od Tuckera koji je roviti i ima klin na nekih 5-10 poena, G league Vincenta, Strusa koji je prilicno nebitan igrac kad mu ne upadne 5 trojki preko ruke, Alabia koji ne lici ni na sta.

 

Od coveka koji je izdominirao centarsku liniju Bostona je dosao do toga da je pitanje da li je bolji igrac od Granta Williamsa, bez ubacivanja u jednacinu Horforda i Time Lorda.

 

Cak i sa klupe ovaj incestoidni mongoloid Prichard deluje kao all star u odnosu na Oladipa.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Nije valjda da navijate za Ntikiltkkinu svi? 

 

mi imamo svoga (velikog, odraslog) sina,

ime mu je, ntilkina.

 

(medley)

 

na svetu ništa lepše

ne može da postoji

nego kada curry plaačee

dok ga frenki nežno dojiii.

Edited by uini
  • Like 2
  • Ha-ha 6
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao bas ovakvu sutersku rapsodiju Bostona, brejk nazalost jesam. Nije bilo realno da Miami krene 2-0 imajuci u vidu perfomanse obe ekipe, isto tako mislim da serija izlazi iz Bostona sa 2-2. Mozda gresim, mozda precenjujem ovaj Miami a potcenjujem Kelte, ali plejof kosarka me naucila da "ne verujem" blowoutima i na osnovu samo toga iznosim zakljucke. Boston ima pregrst korisnih igraca i sjajno sklopljem tim, definitivno su champion kalibar, ali isto tako ne bih potcenio Miami nikad, posebno imajuci u vidu zdravstveni bilten ekipa, rovite igrace, kovid protokole, vise nista nije sigurno, nijedna serija... Juce su imali jednu od vecih suterskih kanonada koje sam ikad video u plejof utakmici. Ispogadjali su masu teskih suteva i potopili Heat. I imaju konstantu jakih plejof rezultata sa jezgrom koje imaju na okupu nekoliko godina, iz godine u godinu jacaju. Ako GS i BOS prodju u finale, svakako sam #teamCelts

 

Medjutim, imam poruku za G3 za sve Bostondzije

 

Da se osvezim, pivo sam sipo,

sledecu razbijaju Herro i Oladipo,

mrezice ce nezno cepati kao brushalter,

Bem Adebajo i Dzimi Batler

Edited by delgado
  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što duža serija, a u finalu se nadam da ce malko bolja odbrana Bostona pobediti dosta jaču ofanzivu GSW. 

Mada, tek su počela finala konferencija i sve je moguće, posebno na istoku. Jedna nedajbože povreda može da promeni totalno dinamiku. 

Link to comment
Share on other sites

Boston nema ni ofanzivnu ni defanzivnu rupu.

 

Niti možeš sa nekoga da pomažeš, niti možeš nekoga ciljano da napadaš (čak ni Pričarda). Pri tome je Horford Baksima strpao 30 u četvrtoj, a Vilijams 27 u sedmoj, Tejtum 46 u šestoj, 34 u petoj i 30 u trećoj, Braun 27 u trećoj i 30 u drugoj,  a Smart 24 Majamiju u drugoj... Što ih čini najpolivalentnijim napadom u čitavom plej ofu jer pucaju iz svih oružja, svi se upisuju i svi igraju svoj uloge u kontinuitetu. 

 

A to je dobar recept za osvajanje titule.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde i ja onda moram:

 

Zakleo se Drejmond u cvet i
u med, da će u reketu da napravi red.
Neće tu da vršlja od sad bilo ko,
Ni Joka, ni Dža, ni Luka, ni Spo.

Nek znaju i junci,
Kliva, Fini i Frank(o).
Svakoga k’o uđe,
Ugrišće za oko, za oko, za oko.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

my bad, ipak su prvi put favoriti bili 18. februara

 

0SpHR42.png

 

mislim da sam tada i ostavio link. nisu losi ove sezone sa projekcijom. npr. mislim da su lakerse predvideli da ce zavrsiti 38-44...sto je bilo daleko losije od svih predvidjanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...