Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

Evo ga jedan. Bice ih jos mnogo na putu ka b2b

Just now, DameTime said:

Boston ciglari, moraju Baksi zatvoriti ovo. Priznajem da nisam očekivala da odmah dobiju priliku za određivanje momentuma u seriji. 

Zasto nisi? Ne igra ovdje skretnicar vec najbolji 2 way igrac lige. Ono sto je Boston radio Njetsima, to itekako Bucksi mogu njima i to bez Middletona. 

Edited by Miki28
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

 

Evo ga jedan. Bice ih jos mnogo na putu ka b2b

Zasto nisi? Ne igra ovdje skretnicar vec najbolji 2 way igrac lige. Ono sto je Boston radio Njetsima, to itekako Bucksi mogu njima i to bez Middletona. 

 

Polako Miki, znaš da sam uz Janisa 100%. 😄 Jeste on najbolji 2way igrač i trenutno bez sumnje najbolji igrač lige uopšte, ali je Boston bolji od ovoga što večeras prikazuje. Prosto sam očekivala više žara u odbrani homecourt-a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očajni Kelti, počistili gerijatriju pa pomislili da su bolji nego što jesu. :thumbdown: Bucksi nakon ispadanja Middletona duplo jači defanzivno. To se odmah vidjelo od treće utakmice protiv Čikaga, a bogami lijepo se vidi i večeras. Mora Boston mnogo, mnogo bolje ako misli da ima ikakve šanse...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

@DameTime ma da, bice ovdje jos vatre nego cisto malo za one sto nipodostavaju Janisa. Kao zaustavice ga.

Da, sut mu mozes zaustaviti sto Celticsi i rade savrseno ali batica i na drugi nacin moze da dominira. A moze jos mnogo, mnogo bolje. Tek je u 3 brzini

 

Kapiram, ali tu smo da iznova ukažemo ko je trenutno najbolji u ligi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suvise otvorenih suteva promasenih. Bas bas previse, plus Brown najgora tekma u POu, Tatum dosta nervozan danas. 

 

Lako se ovo moglo dobiti, ali jbg. Mora se adjustment raditi do kraja serije. 

 

@DameTime

 

Nemoj zajebavati. Koraci kao kuca. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ne sude ceo meč, pa ne moraju ni sad.

 

Nego, ti li si ono najavljivao neko "useravanje" u Janisa? Pregazi vas kao plitak potok, uprkos odbrani šuta.

 

Pa ako ti je 8 od 24 gazenje kao plitak potok, onda ne znam je l' smo istu tekmu gledali 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, greenenvy said:

 

Pa ako ti je 8 od 24 gazenje kao plitak potok, onda ne znam je l' smo istu tekmu gledali 😂

 

Ko zna šta ti gledaš, a i čitaš. Napisala sam uprkos odbrani šuta + Miki je već rekao da Janis ima mnogo načina da utiče na igru i to je demonstrirao. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ne sude ceo meč, pa ne moraju ni sad.

 

Nego, ti li si ono najavljivao neko "useravanje" u Janisa? Pregazi vas kao plitak potok, uprkos odbrani šuta.

Odlicna logika.Koraci su koraci.Pa bilo to na pocetku ili na kraju.

Inace Janis +23 u koloni +/-...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...