Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

10 minutes ago, gggggggg said:

sad sam malo pregledao rostere i jebote kurac ala su jadni spursi i rocketsi. ainge bi trebao bar malo da se potrudi da posalje ove korisne igrace negde jer nece biti ni blizu najgorih ekipa. indiana je isto veliko dno, jos ako daju hielda i turnera bice jos dnoiji.

Zaboravio si OKC, koji su ipak eksperti za tankovanje, pogasiće svakog mogućeg igrača koji bude pretnja po pobedu. Meni je najveći wtf bio kada su ugasili jednog Mana, jer ima sposobnost da da 25+ poena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

triipo dobra igraca je vise sto imaju lejkersi, imo.

btw, to ne znaci da nece tankovati, nije tanke jednako los roster za buducnost, naprotiv.

Majku mu, pa imamo vise od 3.5 dobra igraca. Si zaboravio Srodera? 

Znam da ne cijenis Russa ali i pored toga on i Beverley mogu cinjet tog 4tog dobrog😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zašto ljudi od njega traže igru leđima, kada je preslab za to. Potrebno je bar 110 kg, a on ima 95 kg. Sad bi mogli Pokuševski i Holmgren u ring sa njim.

 

Lako je Embidu/Jokiću/Valančjunasu igrati, kada ne možeš da ih pomeriš koliko su čvrsti. Šamar da im pet puta opališ, samo bi se nasmejali i posle lopte bi i tebe strpali u koš.

 

On je zabetoniran za PF i igru spolja. Za njegova kolena je najbolje da ne nabija suviše kilažu, možda najviše do 105kg.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

KD je cava a i tad je Green bio na vrhuncu. Sad vec je na izdisaju, mozda su mu ostale 2 dobre sezone.

 

Nešto mi se ne čini i da je Pul čist. Zna on da bude i pokvarenjak, kao da se nije videlo u plej ofu, prilično je neobuzdan. Kruže priče da ga je nazvao triple single posle poena preko njega.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dracarys said:

Nešto mi se ne čini i da je Pul čist. Zna on da bude i pokvarenjak, kao da se nije videlo u plej ofu, prilično je neobuzdan. Kruže priče da ga je nazvao triple single posle poena preko njega.

 

rekao mu je i da ima manboobs

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Ne razumem zašto ljudi od njega traže igru leđima, kada je preslab za to

Kada šut ne radi, važno je imati plan B. I naravno, zbog raznovrsnosti. Ne mora da bude Jokić ili Duncan, ali ne mora da bude ni Porzingis koji ne može/neće plejmejkere da postuje. 

Link to comment
Share on other sites

Taman imamo vrhunskog tank commandera u vidu westbricka, ne moramo ni da dajemo pikove.

 

Bron da stiže Džabara, a AD se čuva da se ne povredi.

 

Ovog klinju i dva pika prve runde uvaliti za SGA i stižu Irving i Drejmond kao slobodni igrači.

 

Irving-SGA-Bron-Grin-AD

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dracarys said:

Taman imamo vrhunskog tank commandera u vidu westbricka, ne moramo ni da dajemo pikove.

 

Bron da stiže Džabara, a AD se čuva da se ne povredi.

 

Ovog klinju i dva pika prve runde uvaliti za SGA i stižu Irving i Drejmond kao slobodni igrači.

 

Irving-SGA-Bron-Grin-AD

Da nije mnogo?😀

Link to comment
Share on other sites

Šalu na stranu, imam utisak da se Drejmond opasno precenio. Nije još izašao uvodni post za 2023, ali Miki zna da sam pomenuo potencijalnu nervozu kod samo 2 igrača u GSW.  

Pool je poseban igrač i razvija se uz Stefa i Kleja - da Majers može da bira u celoj ligi da mu kažu vidi brate izaberi mladog igrača koji bi bio treći bek u narednih 5-8 godina koji bi mogao postepeno da preuzima šutersko/poenterske zadatke od Braće Prskača, mislim da bi Majers izabrao Pula. Da, još se gubi u odbrani, kurči se, nema ga na skoku često, ali dečko je veliki radnik (to svi stalno ističu), popravlja statistike ludački svake godine, uklapa se u sistem u napadu već u potpunosti, dobro funkcioniše i kada ga okruže sa 4 rezerve i onda ulazi u Crawford / Sweet Lou mode i već danas je sigurno jedan od 5-10 bekova koje je najteže braniti u celoj ligi. Nema razloga - nije dao povoda da se pomisli da je dijabola, da pravi probleme, da neće da radi, da se buni kada ga prebace na klupu ili iz startne petorke, Kerr kaže da je jako koučable, a projekcije su sulude. Pri tome je valjda najmlađi šuter slobodnih bacanja sa preko 90%.

 

Sa druge strane, Drejmond iskušava sreću i stavlja na vagu svoju prošlost - veličanstvenu odista - a ona nikada u NBA nije bila posebno na ceni. Pri tome ne pričamo ni o ekipi koja treba da tankuje, niti o Patriku Juingu ovih GSW. Najveći problem po Drejov ostanak u ekipi nije Poole nego Wiggins, a Andrew je odigrao takvu sezonu prošle godine da je svima jasno da je (ubedljivo) drugi najbolji igrač ekipe i da njegovo pomeranje/puštanje u ovom trenutku ima smisla taman koliko i trejdovanje Stefa ili otkaz Kerru.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...