Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, alpaka Bereta Sida said:

 

Razumijem ga potpuno. Ja bih na njegovom mjestu vjerovatno pocinio suicid nakon trece cigle s poludistance maloumnika. 

 

 Isto. Apsolutno nije imao nikakvu sansu da igra igru koja mu odgovara pored doticnog. Videli smo u 20/21 sezoni koliko moze da bude dobar kada dobije loptu u rukama, njegova igra prosto nije catch&shoot niti donosi nekakav spejsing, ali ima daleko smislenije odluke od budaletine i u odbrani je spejs-satl za njega. Ne pamtim da je neki igrac omasio toliko cistih layupa kao THT prosle sezone, imao je definitivno ogromnu mentalnu blokadu. Naravno, RW ih je omasio milijardu, ali to smo i ocekivali. 

 

  Ode i Millsacha, ocekivano, hoce i on da se obezbedi na 2 godine + dobio je vece pare svakako i kad se podeli. Bukvalno ne znam koga bismo mogli da dovedemo, Vasu Micica ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ni ovo los potpis, za ove pare i nema boljeg igraca na trzistu. Koliko se secam, kocile su ga dosta povrede, ali itekako ume da odigra. Dobrodosa, Luni not Kevoonu!

Troy Brown Jr.  - jos jedan mlad igrac 

 

bitno je samo da se ne skupljaju starkelje i istroseni poluigraci, apsolutno podrzavam ove potpise kao i produzavanje Johnsona, Gabriela.. Ocekivati neku magiju na FA nakon sto nam je ubacena jos jedna smrtonozna doza 47-milionskog otrova je svakako iluzorno. Gadjao bih i Derrick Jones. Jr-a ako je voljan da igra za minimalac...  Ako smo vec suterski govna neka bar imamo borbene i defanzivne igrace, pa da se gleda makar neki pokusaj kosarke.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Marej i Porter za Duranta i Simonsa

 

Sviđa mi se potez Baksa sa Inglsom

 

meni ne bas. 6 miliona 35-godisnjem liku koji je nedavno pokidao ligamente a ni pre toga nije bio onaj stari...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Nije ni ovo los potpis, za ove pare i nema boljeg igraca na trzistu. Koliko se secam, kocile su ga dosta povrede, ali itekako ume da odigra. Dobrodosa, Luni not Kevoonu!

Troy Brown Jr.  - jos jedan mlad igrac 

 

bitno je samo da se ne skupljaju starkelje i istroseni poluigraci, apsolutno podrzavam ove potpise kao i produzavanje Johnsona, Gabriela.. Ocekivati neku magiju na FA nakon sto nam je ubacena jos jedna smrtonozna doza 47-milionskog otrova je svakako iluzorno. Gadjao bih i Derrick Jones. Jr-a ako je voljan da igra za minimalac...  Ako smo vec suterski govna neka bar imamo borbene i defanzivne igrace, pa da se gleda makar neki pokusaj kosarke.

Ma gotovo je ovo, ne pravi se pita od govana. Imaju ekipu eventualno za drugu rundu, a za dalje i da ne govorimo. Ekipa Bron i AD i gomila g ligaša. 

 

Nadao sam se da možda mogu izvući neki opasan potpis, a oni ne samo da nisu ništa uradili, već su izgubili i jedinog šutera kog su imali.

 

Ovo je era trica i u današnjoj košarci je spejsing mnogo važan.

 

Jedino pozitivno po sve je trejd Brona i AD. Obojica bi otišli u konkurentnije timove za titulu. Ovu sezonu će se samo mučiti i ništa neće uraditi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

meni ne bas. 6 miliona 35-godisnjem liku koji je nedavno pokidao ligamente a ni pre toga nije bio onaj stari...

Da, u pravu si, zaboravio sam koja je povreda u pitanju, značio bi im zdrav sa nekim redukovanim minutama, ovako je prilično nelogično 

Link to comment
Share on other sites

Eto za tih 6M se dobijaju mosti Inglesa, a mi smo izvukli Luni Vokera. Apsolutno nema sanse da ce dobri suteri i defanzivci dolaziti za minimalce ili ove neke bedne egzepsne

TOSCANO U LAKERSIMA!!! Freethrow na aparatima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Darko said:

Ni meni. Ali MPJ za Duranta može nekako da prođe :classic_biggrin:

MPJ za Simonsa , Marej za Duranta i da se bruklinćani biju nogom u guzicu😂

 

9 minutes ago, DameTime said:

Jedan poznanik me upravo ubeđuje zašto Dame nije superstar ali jeste odlična TREĆA opcija u timu, kao i da je CJ dobra opcija za drugog pleja. 🤣

Ćuti ima i ljudi koji porede westbrikovu i Lukinu igru

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

Eto za tih 6M se dobijaju mosti Inglesa, a mi smo izvukli Luni Vokera. Apsolutno nema sanse da ce dobri suteri i defanzivci dolaziti za minimalce ili ove neke bedne egzepsne

TOSCANO U LAKERSIMA!!! Freethrow na aparatima

Nema sumnje da smo doveli pristojnije defanzivce. Sezonu može spasiti samo dolazak Irvinga. 

 

Nadam se da će ih Kajri pritisnuti jako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milos 3.14 said:

MPJ za Simonsa , Marej za Duranta i da se bruklinćani biju nogom u guzicu😂

Menjaš jednog problematičnog i jednog ok lika za dva problematična - neka, ne bih.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Darko said:

Menjaš jednog problematičnog i jednog ok lika za dva problematična - neka, ne bih.

Ja ne vidim Duranta kao problematičnog u profesionalnom smislu, a ako ima ekipa u kojoj Simons može da dođe do izražaja to je Denver. Neće se desiti jer Netsi hoće all stara, a Denver je konzervativan , ali svejedno mislim da bi pasalo svima. 

 

Svi spominju Irvinga kao drugog u trejdu,a meni pre na pamet pada Simons i to u Trejdu tri tima kako bi se izbeglo pravilo po kome sad Netsi ne mogu da za KD  dobiju igrača koji je na ruki ekstenziji.

 

Ja da sam GM Atlante zavaljao bih Trea na keca. Dobiješ lepo Duranta, imaš Mareja i lepo popunjenu ekipu. Isto važi i za Finiks , Buker za KD i ćao. Jedino što to onda uključuje i treći tim koji uzima Simonsa ili da i Ben ide u Atl, Phoenix 

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...