Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

18 minutes ago, LordOfTerror said:

Svaka cast ovim deckicima iz NO kako su borili :Hail:

 

Upropasti ih ovaj usrani dvokicmenjak i gde ga vrati u igru umesto Marshalla koji je ubijao, raga matora na 1:30 i +2 za Sunse izgubi zivu loptu posle nekog udvajanja i kontra za lagano kucanje.

 

A za sve ove Suns paranoike koji kukaju kako ih kradu, kakva faulcina Cp3-a u napadu za lakat nije sviranja na tih +4 razlike, blize hostile actu nego faulu u napadu i umesto da bude lopta za Pelikane , bacanja za Paula...

 

Nemam vise pluseva pa samo da kazem da se slazem sa svim napisanim, CJ izgubio tekmu za NOLU a CP3 je nerealan majstor ali i bas govno od igraca i to dokazuje iznova i iznova.

 

Van ovog lakta veceras imao je i sut nogom u donji stomak u prosloj tekmi

 

 

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LordOfTerror said:

Sram te bilo...

 

 

Tebe treba da je sram kojim se rječnikom koristiš skoro svakodnevno na ovom forumu.plus toga bilo je i očiglednih faulova koji nisu svirani Sunsima.prvo mi pada na pamet na Bizu. Možeš se ti ljutiti koliko hoćeš ali bolje ekipa ide dalje a ti ćeš i dalje ostati prostak.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Tebe treba da je sram kojim se rječnikom koristiš skoro svakodnevno na ovom forumu.plus toga bilo je i očiglednih faulova koji nisu dvorani Sunsima.prvo mi pada na pamet na Bizu. Možeš se ti ljutiti koliko hoćeš ali bolje ekipa ide dalje a ti ćeš i dalje ostati prostak.

 

Nemoj se vise blamat.

 

Nikakve faulove druge nisam pominjao vec ovaj na kraju gde si ti uleteo sa doskocicom kako sam neobjektivan i onda pogledas ovaj snimak i treba barem da te bude sramota...

 

Edit: Pozdrava i za Stata koji je prokomentarisao da je bio ranije faul Alvarada 😄

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Nemoj se vise blamat.

 

Nikakve faulove druge pominjao vec ovaj na kraju gde si ti uleteo sa doskocicom kako sam neobjektivan i onda pogledas ovaj snimak i treba barem da te bude sramota...

 

 

Od danas si kod mene na IL . Ovime završavamo svaku daljnju i nepotrebnu diskusiju.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stoudemire said:

Ne opravdavam CP3-ja, ume da odigra prljavo i uvali lakat, isto tako ovaj mali floper bi trebalo da nauci da ne igra odbranu rukama, sto mu je bilo dozvoljeno kroz celu seriju. 

 

Nebitno mali flopuje isto celu seriju ovo je losa sudijska odluka kao i milion drugih.

 

Jedina je razlika da se desila na stetu Finiksa u ovakvom trenutku verovatno bi Finiks fanbase srusio forum 😄

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, evo vas nekoliko upravo rusite forum, iako je sudjenje kroz celu seriju bilo u korist pelsa i dopustano im je sve u odbrani. ali okej, CP3 je laka meta.

 

over and out, odoh da odspavam par sati.

Edited by stoudemire
Link to comment
Share on other sites

..zanimljivo je kako luka uspeva u kontinuitetu da vozi napad mavsa isključivo izvan reona delovanja goberta. ide se do obruča striktno u tranziciji

master & commander.

 

edit usput ga mnogo veseli što mu uspeva princip, kao u rambovoj pesmi balkan boy

nude mi da jedem, nude mi da pijem, meni beše milo, pa se samo smijem

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Carl Johnson said:

Opasan choke Baboa na kraju.

 

jeste, ipak, conley sa koracima u tranziciji 5sec do kraja pobedio.

 

6 minutes ago, gggggggg said:

ziheraska igra dallasa u poslednjoj cetvrtini, na kraju puno srece. 

 

šta znam, meni je odluka da luka poslednjih 5-6 minuta igra centra, čak i kada se gobert vratio, upravo suprotno od ziheraškog; na trenutak je izgledalo da će kidd zažaliti zbog te odluke, pogotovo jer je gobert šutirao 4/4 slobodnjake i hvatao off rebs.

 

-----

pauza za reklame iz juna 2019e.

 

Spoiler


 

 

 

 

 

 

 

Frank Isola was his typically measured self after the Crooklyn Coup:

“ . . . the Knicks, who have experienced unprecedented failure over the last two decades, suffered one of the biggest defeats in franchise history. Free agents Kyrie Irving and Kevin Durant are coming to New York to play together for the Brooklyn Nets. Repeat that and remind yourself that the so-called other team in town detonated the Knicks’ free agent plans over a couple of incredible hours on June 30th. The Nets essentially played the role of Lucy as she pulls the football away from the Knicks’ Charlie Brown as he’s about to kick it. Never before has Brooklyn looked so hip. The Knicks, who talk all the time of creating a culture, developing players and having a bright future, lost Irving and Durant to the Nets, who under general manager Sean Marks and head coach Kenny Atkinson actually did create a culture, developed players and made the playoffs. One franchise talks a big game. The other has a plan and executes it.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Carl Johnson said:

Luka Doncic je u poprilicno bednoj fizickoj formi, 

 

42minuta, nisam siguran da je u poslednjoj četvrtini uopšte seo na klupu. 

nije loše za nekoga ko je u bednoj fizičkoj formi a pri tome organizuje svaki napad.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dracarys said:

Ako Janis bude čuvao Tejtuma, Boston će da sprži Milvoki pod košem, što ulazima, što putem oreb, a postoji šansa i da Bruk opet bude beskoristan kao u prošlom plej ofu. Tejtum je tip igrača koji dosta visi van linije za 3 poena.

 

Imali bi Kelti premnogo 2nd points

 

Kao da je serija Bruklin-Boston bila pre 5 godina, pa se zaboravilo šta su radili Tajs, Vilijams i Horford, bili su najveći poenteri u pojedinim utakmicama.

Kao da je serija protiv Čikaga bila pre sto godina pa su pojedini zaboravili šta je radio Grejson Alen

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AgroLaki said:

@freethrow na rezultatima prognoze ne stoji mi moja prognoza za Dalas-Juta. Ako se secas zezanja, ja nisam hteo da menjam nista nakon Lukine povrede, jel moguce da kad si ponovo otkljucao, da se ponistio moj prvi unos? Stavio sam 4:2 za Dalas, ako moze da se unese naknadno u izbornoj komisiji. Fala vi. 

 

Isto bilo i u mom slucaju

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darko said:

Nikola je postao prvi igrač u istoriji plej-ofa koji je svoju ekipu predvodio u poenima, skokovima, asistencijama, blokadama, ukradenim loptama i procentima šuta.

 

Sjajni saigrači, nema šta.

 

Pa i ne imao kad je Melounov plan "daj Jokiću loptu pa šta uradi". Stvarno ne bih više obrazlagala zašto imam ovakvo mišljenje. Nikoli svaka čast, nek uzme tu MVP nagradu i odmara.

 

Prodje Finiks, što mi je svakako drago, ali Pelikani se nisu predali lako - rispekt. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...