Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, bodo said:

pomalo mi žao Nasha zbog razumljivih , nostalgičnih razloga ali Netsi mi spadaju na  samo začelje najantipatičnijih franšiza. A Bostondžije igraju lepu i smislenu košarku već poduže vremena.

 

Čekaj, da li onda voliš ili ne voliš Bruklin? 😄 

 

Pff nimalo mi nije žao Neša. Nadam se da će konačno prestati glorifikovanje bivših (fantastičnih) igrača kao trenera, jer se najčešće ispostavi upravo suprotno. 

 

3 minutes ago, uini said:

 

tako je ispalo ali su pre svega fizički - atletski moćniji, kao što smo i pisali nakon prve tekme.

inače, pomislio sam jutros na "sliding doors" verziju u kojoj bruklin dobija prvu tekmu; i dalje bi verovatno to bila ubedljiva pobeda bostona na kraju ali ostalo je da vidimo kako izgleda boston kada im ne ide nešto, uprkos dobroj igri.

 

hoću reći, nisu ovde bili mentalno testirani ni u jednom trenutku.

 

bucksi mogu da im odgovore fizikalijama + njihovi centri izvode odlično slobodnjake.

middleton je veliki hendikep za buckse, on je zapravo taj jedini lik koji može da se zapali u serijama na šutu i tako balansira giannisov princip igre.

 

 

 

Ne'am više reakcija da ti dam lajk, tako da ću samo napisati - slažem se. 🙃

 

Bold: Ne brini, pokazaće im Milvoki. 😄 Biće odlična serija, odlična. Meni je nekako bezveze da je Bruklin ispao toliko nemoćan, ne znam kako drugačije da se izrazim, i nije uzeo niti jednu tekmu... Boston je dobar ali da bude baš toliko moćniji, nisam očekivala. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Čekaj, da li onda voliš ili ne voliš Bruklin? 😄 

 

Pff nimalo mi nije žao Neša. Nadam se da će konačno prestati glorifikovanje bivših (fantastičnih) igrača kao trenera, jer se najčešće ispostavi upravo suprotno. 

Ma volem ja Nasha samo mi se njegov izbor sredine ne sviđa. i da, morat će on još puno palente pojesti da se etablira, ako uopće, kao dobar trener. zasad je ovo jako tanko.

Link to comment
Share on other sites

Izgledno je da u polufinale konferencije na Istoku prolaze tri jako čvrste, disciplinovane i defanzivno potentne ekipe. Majami i Milvoki su u pet od osam mečeva ostavili svoje protivnike na ishod ispod 100 poena - a i Atl i Chi je napad glavni adut i igrači su im ofanzivno orijentisani. Boston je napravio pravi haos Bruklinu, ponizio ih i samleo, ostavljajući labilni duo da sam odradio preostali i finalni segment totalnog meltdown-a - teško mi je da poverujem da neće biti nekih ozbiljnijih potresa tamo. Hvala im i što su obesmislili taj koncept superstar timova bez trenera. Jedina ekipa koja je popila metlu. Pritom čestitke i što nisu kalkulisali već su izabrali Bruklin i zgazili ih.

 

Fila se ne uklapa u taj koncept tvrdih, disciplinovanih, psihički jakih ekipa. Toronto je tu svakako bolji fit. Ipak, njima vidno manjka talenta. Šta će da pretegne - Dokov poriv za raspadanjem u seriji ili nedostatak talenta kod Toronta, videćemo. Ipak očekujem Filu u 6 mečeva da nekako izgura ovo. Čak im je Majami i bolji fit od Bostona ili Milvokiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sta ce da rade USA zadrugari pardon novinari, sad kad je ispao Durent, a LeBron nije ni usao u play off. O cemu ce sad da pricaju, jer sem Janisa , Hardena i Embida nece biti nijedna super zvezda. A na zapadu samo uh Warriorsi zanimaju, Phoenix ih ne zanima, mozda samo Doncic pomalo, Jokic da ne spominjemo, kao da ne postoji. 

To je USA novinarstvo, sprdnja i na nivou Zadruge. O cemu ce sad da laprdaju ujutro, kad nemaju za koga da se nakace i da ih siluju po medijima i da za svoja trabunjanja uzimaju 5 miliona po sezoni. Kakve pijavice, komentarisu kosarku i dobiju 5 miliona $ po sezoni, a neki ljudi tamo nemaju sta da jedu , ali zato novinari dobiju 5mil $ ( da ponovim i treci put ), novinari milioneri, nigde u svetu toga nema. Nakaradni sistem vrednosti. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Toronto, pogotovo sad bez FVV, igra ponekad sa 5 krila, krilnih centara. Barnes, Young, Siakam, Precious i OG. 

 

Izuzeto zeznuta ekipa na oba kraja terena, odlicno vodjena. Cini mi se da Doc nema pojma kako da napadne ovaj tim, jer switch odbrana dolazi do punog izrazaja a duzina im dozvoljava da salju pomoc i stignu sve da zatvore 

 

Barnes je brutalan igrac, moze da kontrolise utakmicu a da ne postigne ni 10 poena. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Torontu nije problem odbrana nego napad. Ako se nekako dogegaju do 100 poena u igri su uvek. Meni je potpuni mindfuck da su ovo dobili bez FVV, pa jedini funkcionalni bek im je Trent a ni on nije neki dribler. Siakam sa ovom light Janis košarkom i Barnes kreiraju. Velika šamarčina za Sixerse. 

 

Harden za sad možda i LVP plej ofa s obzirom na reputaciju. 

 

U svakom slučaju, iz ove perspektive deluje da ne mogu nikako preko Majamija sve i da prođu Raptorse.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Toronto, pogotovo sad bez FVV, igra ponekad sa 5 krila, krilnih centara. Barnes, Young, Siakam, Precious i OG. 

 

Izuzeto zeznuta ekipa na oba kraja terena, odlicno vodjena. Cini mi se da Doc nema pojma kako da napadne ovaj tim, jer switch odbrana dolazi do punog izrazaja a duzina im dozvoljava da salju pomoc i stignu sve da zatvore 

 

Barnes je brutalan igrac, moze da kontrolise utakmicu a da ne postigne ni 10 poena. 

 

Najbolja timska odbrana u NBA, rekla bih. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...