Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 hours ago, DameTime said:

A zašto ti misliš da ja do sada nisam odgovorila na tvoja pitanja i šta ti to očekuješ da ti kažem? Naravno da nije adekvatan, kako bi bio adekvatan kad se oduzme najbolji igrač ekipe? Ali to ne znači da su totalno nesposobni i nekakvi bolidi. Mislim ne znam ko bi očekivao da Hajland ili Kazins ovu ekipu vode u plej of, ikada.

 

Da, naravno da timovi koje je Dejm uvodio u PO mogu da se porede (doduše vrv ne baš kad se oduzme i Džamal i MPJ, ali on je takođe imao periode kad su mu i CJ i Nurk kao prvi do njega po kvalitetu bivali povređeni dobar deo sezone)

Nisi specifično odgovorila, sada jesi. Za bodovan deo - I rest my case.

 

Inače, ne znam šta da ti kažem. Ovo je forum i naravno da će ljudi da iskazuju svoja mišljenja o igračima, o čemu drugo da diskutuju?! Nema mržnje prema ovim igračima, bar ne od mene, čak i ako ih nazovem smećarima :classic_biggrin: McLeod-ovo nazivanje Bartona umobolnikom :lol_2: me pošteno nasmejalo, nisam to shvatio ozbiljno, mislim da je to više rečeno u afektu. 

 

Na kraju krajeva, prosta činjenica je da zbog silnih povreda igrača, Nuggetsi su izuzetno limitiran tim. Čak i da nema povreda, ne verujem da je dovoljno za titulu, ali mislim da imaju potencijala za finale conferencije ili tako nešto. A Jokić bi mogao da radi na brzini malo više, pametan je igrač ali ga ipak fizikalije jebu u nekim situacijama.  

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ječmendo said:

Petorka Raptorsa (Young (Achiuwa), Barnes, Siakam, OG i Boucher) je nekakav prototip košarke u budućnosti. Svako pokriva sve pozicije, sjajno... :Hail:

Baš me zanima da li će Rivers moći prvi put u istoriji da prospe 3-0 u seriji. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Zar nije "dupla lopta" trebala da se svira pri kosu Braona za +3, na minut do kraja? Kanda nisam `najbolje video.

Kako god...

Nisam se nagledao NBA-a ove godine, pa se sa nekim igracima jos uvek upoznajem. Jel Grent Vilijams tako dobar u odbrani, ili je KD propo?
Jako dobro se krece lateralno. Podseca na Drejmonda, bas zbog guzicetine koju vuce, a opet cuva sve pozicije i to vrhunski.
Valda cemo dobiti odgovor protiv Baksa kad bude cuvao Janisa ako ovi prodju CHI.

Link to comment
Share on other sites

Nema sta apsolutno zasluzena metla, Bostan mnogo bolja, borbenija, veca i fundamentalno bolja ekipa.

 

Greota je samo sto je Nash na pola 4 shvatio neke stvari, da Drummonda vise ne sme da igra, da mogu da dobiju nesto od Grifona, ove niske postave defintivno funkcionisu.

 

Durant samo pobedljao utisak da je malena sisica sa ovim promasenim bacanjem iako je nesto i odigrao u drugom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su ovo moroni jbt.

 

Na 28 razlike i 5 minuta do kraja umalo se pobise Hasan i Doncic, lete tehnicke i umesto da nakon cele frke povuku sve startere sa terena posle bacanja Doncica oni nastavljaju i u sledecem totalno besmislenom napadu Jute povredi se Micel.

 

Ode covek sepajuci u svlacionicu da li je loza ili kvad nisam video...

Link to comment
Share on other sites

Богами 76 опасно корачају ка губљењу предности од 3-0. 3-2 и игра се у Торонту, а ако буде гејм 7 не би ме чудило и да испуше. Нису баш неки клачери у ПО ни Харден ни Ембид.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Darko said:

Nisi specifično odgovorila, sada jesi. Za bodovan deo - I rest my case.

 

Inače, ne znam šta da ti kažem. Ovo je forum i naravno da će ljudi da iskazuju svoja mišljenja o igračima, o čemu drugo da diskutuju?! Nema mržnje prema ovim igračima, bar ne od mene, čak i ako ih nazovem smećarima :classic_biggrin: McLeod-ovo nazivanje Bartona umobolnikom :lol_2: me pošteno nasmejalo, nisam to shvatio ozbiljno, mislim da je to više rečeno u afektu. 

 

Na kraju krajeva, prosta činjenica je da zbog silnih povreda igrača, Nuggetsi su izuzetno limitiran tim. Čak i da nema povreda, ne verujem da je dovoljno za titulu, ali mislim da imaju potencijala za finale conferencije ili tako nešto. A Jokić bi mogao da radi na brzini malo više, pametan je igrač ali ga ipak fizikalije jebu u nekim situacijama.  

 

Pa ok, ja se samo nadam da ti je sada jasnije o čemu sam tupila na prethodnih 10 strana.

 

Čestitke Bostonu, drago mi je što su obrisali parket lažnim supertimom 🍀 Ubedljivo bolji tim i to je to. 

 

Spoiler

iako to znači (još jednu) promašenu prognozu za mene 😂

 

7 hours ago, Wesley Sneijder said:

@DameTime zelim ti da Barton odigra sezonu za ekipu za koju navijas, razumeces onda ljubav koju mu iskazujemo 😀

 

Razumem ja vas, ali mi se to ne sviđa niti opravdavam. 😛 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

 

 

Čestitke Bostonu, drago mi je što su obrisali parket lažnim supertimom 🍀 Ubedljivo bolji tim i to je to. 

 

  Reveal hidden contents

iako to znači (još jednu) promašenu prognozu za mene 😂

 

pomalo mi žao Nasha zbog razumljivih , nostalgičnih razloga ali Netsi mi spadaju na  samo začelje najantipatičnijih franšiza. A Bostondžije igraju lepu i smislenu košarku već poduže vremena.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Čestitke Bostonu, drago mi je što su obrisali parket lažnim supertimom 🍀 Ubedljivo bolji tim i to je to. 

 

tako je ispalo ali su pre svega fizički - atletski moćniji, kao što smo i pisali nakon prve tekme.

inače, pomislio sam jutros na "sliding doors" verziju u kojoj bruklin dobija prvu tekmu; i dalje bi verovatno to bila ubedljiva pobeda bostona na kraju ali ostalo je da vidimo kako izgleda boston kada im ne ide nešto, uprkos dobroj igri.

 

hoću reći, nisu ovde bili mentalno testirani ni u jednom trenutku.

 

bucksi mogu da im odgovore fizikalijama + njihovi centri izvode odlično slobodnjake.

middleton je veliki hendikep za buckse, on je zapravo taj jedini lik koji može da se zapali u serijama na šutu i tako balansira giannisov princip igre.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...