Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ma ima DameTime poentu u smislu da ne moraju Denverovi igraci bas da se nazivaju raznim pogrdnim imenima kao sto se nazivaju. Ta odredjena toksicnost koja isijava iz nekih postova (iz veliku mogucnost da sam i ja sam se ogresio na taj nacin makar jedared na ovoj temi) stvarno je vecinom vremena odurna.

 

I da na kraju krajeva, sve to jesu vrhunske atlete i profesionalni kosarkasi.

 

Sto ne menja cinjenicu da komparativno gledano, te iste atlete su mahom nedovoljne kvalitetne za plejof u poredjenju sa svojim "peers".

Edited by Horium
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Ja opet moram da ponovim - da li misliš da je ovaj tim Denvera (bez Jokića) adekvatan da postigne bilo šta u playoff-u? Nema Murray-a, nema MPJ-a. I da li misliš da timovi Portlanda koje je Lillard uveo u playoff mogu da se porede sa ovim trenutnim timom Nagetsa (bez Murray-a i MPJ-a)?

 

Samo to me zanima. 

 

A zašto ti misliš da ja do sada nisam odgovorila na tvoja pitanja i šta ti to očekuješ da ti kažem? Naravno da nije adekvatan, kako bi bio adekvatan kad se oduzme najbolji igrač ekipe? Ali to ne znači da su totalno nesposobni i nekakvi bolidi. Mislim ne znam ko bi očekivao da Hajland ili Kazins ovu ekipu vode u plej of, ikada.

 

Da, naravno da timovi koje je Dejm uvodio u PO mogu da se porede (doduše vrv ne baš kad se oduzme i Džamal i MPJ, ali on je takođe imao periode kad su mu i CJ i Nurk kao prvi do njega po kvalitetu bivali povređeni dobar deo sezone). Ako su za 5% bili bolji od Denvera, evo seci me. I to ne zato što igrači valjaju ili ne nego je takođe tu bio trener koji nikako nije napravio koncepciju igre da se sve slegne. 

 

55 minutes ago, Horium said:

Ma ima DameTime poentu u smislu da ne moraju Denverovi igraci bas da se nazivaju raznim pogrdnim imenima kao sto se nazivaju. Ta odredjena toksicnost koja isijava iz nekih postova (iz veliku mogucnost da sam i ja sam se ogresio na taj nacin makar jedared na ovoj temi) stvarno je vecinom vremena odurna.

 

I da na kraju krajeva, sve to jesu vrhunske atlete i profesionalni kosarkasi.

 

Sto ne menja cinjenicu da komparativno gledano, te iste atlete su mahom nedovoljne kvalitetne za plejof u poredjenju sa svojim "peers".

 

Tako je, to je cela poenta.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wesley Sneijder said:

@DameTime zelim ti da Barton odigra sezonu za ekipu za koju navijas, razumeces onda ljubav koju mu iskazujemo 😀

 

Pa igrao je Burton valjda za Portland pre nego je trejdovan u Denver kao neki kusur, i to je ispalo kao ozbiljan steal 😀

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Meni nije jasno ni sta ovaj Brown toliko radi na terenu.

 

Decko dobro igra jer ga niko ne cuva i kamenjar je. Ako vec hoces da olaksas Durantu i Irivngu stavi Milsa i Curry-a odbranu ioanko ne igraju...

Dzabe Curry i Mills kad ne postoji nista nacrtano za njih, bukvalno samo iz tranzicije ili iz nekih broken play-ova mogu da dobiju sut.

 

Durentu treba 3 sekunde da se smisli sta ce kod udvajanja pa to Boston moze lepo da zarotira svaki put.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je na šta liči igra Bruklina. Ni sami ne znaju kako ovo već nije 20ak razlike za Boston. Boston posle prvih par pasova (nekada i bez pasa) uvek ima ozbiljan missmatch. Ili iznose to lagano na obruč ili ide pas ka igraču na trojci koji ima svo vreme ovog sveta da se namesti. Odbrana Bruklina nepostojeća, jedino ako neko slučajno napadne Claxtona pa se ovaj odbrani. Sa druge strane, svaki šut Bruklina je preko ruke, za svaki koš gube snagu, pola napada na ivici izgubljene. Deluju kao da su se prvi put sreli, pa u hodu izmišljaju neke basketaske 2 na 2 akcije. Umesto makar da koriste brzinu ovih zunzara na beku, oni i dalje sile na Durenta koji napada od pola i ne može čunj da obiđe. Kajriju i njemu kao da je neko ukrao talenat. KD još i ubacio neke teške šuteve, ali decision making očajan, izgubljene lopte za shaqtin, konstantno bira inferiorna rešenja.. sa druge strane, Boston fizički deluje u odnosu na Bruklin kao monstrumi u odnosu na Duška Dugouška i družinu. Dakle, jedini spas je da se Durant vrati kao Jordan na parket. I da neko zatvori Granta Vilijamsa u ćošku, proslaviše čoveka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Najjaci momenat je kad postize ove poene i dere se And1, kao da ce da da bacanje.

 

Pri tom su te poene lagano mogli da okarakterisu kao auto kos, Time Lord ga je gurnuo sa ledja pa ga izblokirao tacno da udje lopta u kos  pod nekim cudnim uglom inece je njegov sut isao na vrh table...

 

Edit: Ali sve na stranu ako i 3/4 krene sa Drummondom razmisljam da batim gledanje NBA lige zauvek...

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...