Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Da bi jedan Detroit bio dobiven, Durant je morao giljati 40 minuta, a kad je bio napolju raspad.

 

Luka sprzio unutra i napolju malene Lejkerse, pustao Dinvidija da im kuca u facu.

+

Ponovo je Monk zreo da bude zastitno lice u porazu.

 

And also, sta li se desava sa Simonsom i zasto on ne igra? Nije valjda da mora da da dva bacanja da bi se upisao?

 

 

 

Edited by KfJ
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kako su Džezeri uspeli da izgube ni sami ne znaju, dobiše Klipersi poslednju četvrtinu 39-21. Najvažnija vest je svakako povratak Georgea. Odmah je izgledao dobro.

 

gledao sam baš poslednju četvrtinu:

parirali su juti defanzivno a u napadu su imali puno više rešenja (iako nisu bili spektakularni po broju šuterski raspoloženih igrača) - reggie, đorđo, hartenstein, kennard je ubacio mnogo važnu i ne baš otvorenu tricu. ovamo samo donovan mitchell igrao napad, što je delimično i njegova ili trenerova krivica.

 

iako je reggie jackson bio dobar, u clutchu je đorđo preuzeo PG ulogu, pa je cepao po ulazu i asistirao otvorenim igračima na 3.

 

ništa spektakularno ali su imali plan, dok juta nekako izgleda kao da im se ne igra ili makar da ne znaju šta bi.

Link to comment
Share on other sites

U očekivanju sutrašnjeg bambergovanja od strane Feničana, naleteh na ovu ljepotu, verovarno sveti gral među krosoverima:

 

 

Pool ima tu neku gotivnu auru old skul šmekerskog basketaša koji nema dinamitare u nogama ni vertikalno ni horizontalno, ali napreduje bukvalno svakog meseca.

 

  • Like 7
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Marvin said:

Jeste delimicno, mada ne izgleda 🙂

 

Ovo mu je cale, Florian Hartenstein, bivsi kosarkas i sada trener:

 

c34e47993d94b7da98e8f5d2a300f5b6_crop_ex

 

Brojač krvnih zrnaca mode on: deluje i da mu je ćale melez, tako da je Ajzea najviše 1/4 crnac, dovoljno da ga neki okarakterišu kao crnca. 😄

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mile1 said:

Nikad mi to nece biti jasno imas para da lagodno zivis za tri zivota, i ti odlucis da podrzis zvalavog

 

Ne mogu da tvrdim da li on, bilo javno ili intimno, zaista podržava trenutni politički režim (vidimo i demant gore), ali meni ovo što si naveo ne bi bilo iznenađujuće. Ljudi koji imaju mnogo novca teže da ga umnože pa odatle i neki konformirajući stavovi, priklanjanje "tamnoj strani" i sl.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...