Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

PHOENIX -- LeBron James created a statistical category all to himself Sunday, becoming the first player in league history to reach the 10,000 plateau in points, rebounds and assists in the Los Angeles Lakers' 140-111 loss to the Phoenix Suns.

"To now sit alone at a statistical category in this league that I've really modeled my game after: being able to score, rebound and assist," James said after finishing with 31 points, 7 rebounds and 6 assists against the Suns. "I sit alone at a stat is pretty like -- I'd say 'cool,' but it doesn't quite make sense to me."

 

Nekako mi je polutužno da Lebron dosta besmisleno završava karijeru ovako, jureći rekorde, trpajući po 30-50 poena, danas 30 na 30 minuta u blowoutu... Ne znam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vogelu, da se ne ljubimo. Sramno vodjenje ekipe ali dobro, tu je Russ pa ce svi po njemu da kenjaju a nebitno sto "majstor za odbranu" prima nerijetko po 130-140 poena po mecu. Nema meca da u jednoj cetvrtini ne prime 40 poena👍

 

Cestitke Lebronu, pune se statsi a kolome W-L rastu u korist L👌

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

PHOENIX -- LeBron James created a statistical category all to himself Sunday, becoming the first player in league history to reach the 10,000 plateau in points, rebounds and assists in the Los Angeles Lakers' 140-111 loss to the Phoenix Suns.

"To now sit alone at a statistical category in this league that I've really modeled my game after: being able to score, rebound and assist," James said after finishing with 31 points, 7 rebounds and 6 assists against the Suns. "I sit alone at a stat is pretty like -- I'd say 'cool,' but it doesn't quite make sense to me."

 

Nekako mi je polutužno da Lebron dosta besmisleno završava karijeru ovako, jureći rekorde, trpajući po 30-50 poena, danas 30 na 30 minuta u blowoutu... Ne znam.

Još ih je Davis dodatno motivirao ( kao da im je i potrebna ista protiv njih ) onom besmislenom izjavom prije samog meča kako su se lani provukli u prvoj rundi protiv njih zbog njegove povrede zaboravljajući pri tom da je skoro cijelu tu seriju CP igrao sa povredom ramena i da nije bio skoro u stanju dobaciti do koša. Timing za izjaviti tako nešto je bio idealan da ih ovi razvale. Osim što je sav staklen izgleda da mu ni šufit ( tavan), kako mi rečemo tu ne dela kako rabi.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da se Lebron vodi "sto sigurno - sigurno" krilaticom, da sto pre nakarika the rekorde koje juri, jer su career-ending povrede ipak realan rizik sa kojim se susrece.

 

Ni meni se ne svidja to sto radi, jer mislim da je to ispod casti jednog takvog igraca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Pa ne bih da kenjam ili seirim, ali LBJ je definitivno u priči za top 3 ili top 5 alltime i nekako mi je bezveze ovo što radi. Neka se shutdownuje i odmara ako hoće da isfura još jednu ili dve ili pet sezona, a ovo mi je onako...

 

ne znam da li si u toku, vožd nam je glavni fantazi asset, bukvalno mi dođe da odem do tvog posla i da tražim da ti smanje platu jer kenjaš

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Meni je skroz legit ovo što LBJ radi, ni prvi ni poslednji koji je budžio statistiku ređajući poraze. Npr Kobeov poslednji deo karijere se sveo na budženje statsa, da ne pričam o onoj patetičnoj oproštajnoj sezoni koja je bila klasičan cirkus medrano. 

 

Ovo je više degute za Lejkerse na šta su spali nego za Lebrona.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je skroz legit ovo što LBJ radi, ni prvi ni poslednji koji je budžio statistiku ređajući poraze. Npr Kobeov poslednji deo karijere se sveo na budženje statsa, da ne pričam o onoj patetičnoj oproštajnoj sezoni koja je bila klasičan cirkus medrano. 

 

Ovo je više degute za Lejkerse na šta su spali nego za Lebrona.

Velika je razlika kad se pravi oprostajna turneja za najboljeg igraca fransize i igraca koji je svu svoju karijeru proveo u tom istom klubu usput uzevsi 5 titula i nekog ko je totalno razocaranje za ove 4 sezone imajuci u vidu roster koji mu je je bio na raspolaganju jer da se ne lazemo, imao je Lebron itekako odlicne timove za ove 4 sezone.

A da ne pricam da se Kobi vracao iz najteze povrede za kosarkasa ali dobro.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da uvredim gazdu ekipe i ovom prilikom mu se pismeno izvinjavam. Potpuno mi je fascinantno da igrač koji ima u najtvrđim utakmicama finala na raspolaganju walking triple double dođe u situaciju da kraj sezone igra bejzikli samo za statistiku i da ga pritom imaš u fantasy ekipi. 

 

On the flip side, vraća se Drejmond i sada ćemo zapravo videti jesmo li za plajout ili može nešto da se izvuče iz ove mučene ekipe.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras će se posle dužeg vremena konačno videti duel između dva najbolja centra lige koji su istovremeno i najveći kandidati za MVP-a

2 hours ago, Miki28 said:

Velika je razlika kad se pravi oprostajna turneja za najboljeg igraca fransize i igraca koji je svu svoju karijeru proveo u tom istom klubu usput uzevsi 5 titula i nekog ko je totalno razocaranje za ove 4 sezone imajuci u vidu roster koji mu je je bio na raspolaganju jer da se ne lazemo, imao je Lebron itekako odlicne timove za ove 4 sezone.

 

Boje se ljudi od Stenlija Džonsona, Rivsa, Hauarda, THT-a pretrnuli od straha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Utisak večeri je Irving koji sedi u publici i gleda utakmicu jer ne sme da igra  nie vakcinisan 😂😂😂😂

i to bez maske.

sto bi se reklo, pametnom dosta, al vecina i dalje verovatno ne konta.

:default_coffee:

 

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

pravila su jasna. tesko mogu zamisliti da ce gradonacelnik menjati zakon samo zbog irvinga. pogotovo sto su hiljade njujorcana dobile otkaz zbog nevakcinisanja. izgubio bi kredibilitet ako bi izasao brooklynu u susret.

 

durant je nakon jucerasnje utakmice prozvao gradonacelnika a wilbon mu je lepo odgovorio...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne bih toliko ni bušila Brona zbog nabijanja statsa jer svejedno treba doći do tih brojki. Takođe ne znam nijednog igrača koji to ne bi radio na njegovom mestu (ok možda Jokić lol). Tako da je opšti utisak negde između wow, svaka čast / zašto posle toliko godina svoju karijeru svodi na nabijanje statistike. 

Link to comment
Share on other sites

igrao bi vožd pobedničku košarku da nije loš menadžer ili da se ne meša u taj segment, jbga.

....

lejkersi pre svega da se zapitaju kako su došli do toga, da jerry west, dokazani FO majstor, vodi clipperse a da navodno pjax i kurt rambis "imaju i dalje uvo voljno za slušanje" kod vlasnika. dovoljno je što je onaj nesrećnik david fizdale pomoćnik, tu ništa ne može da izađe na dobro.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...