Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Gledah reprizu jutros dok sam peglao.

 

Zanimljiva tekmica Beri vs Pejton, makar malo neizvesnosti.

Sta su braca Barns i Maksi promasili, koliko bi im vremena trebalo da ubace da je morao horog da se pogodi, kako bi stvarno i trebalo da se izvodi.

Steta sto ovde nisu izabrali neku dvojicu iz publike da se takmice.

 

Koliko sreća zrači iz Tanasisa, lik i dalje ne veruje da je zaboo NBA i da ce zaraditi nekoliko miliona dolara nakon poreza i doprinosa u svojoj karijeri.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

pele se još više zajeb'o kada je otišao iz ny cosmosa

 

jesil' razmišljao nekada o mogućnosti da ga jednostavno ne ispunjava da delje sve protivnike sa pola snage?

bio tamo, ljuštio sve dve sezone, treće se izpovređivali i eto.

 

verujem da bi i stephu & kompaniji to vrlo brzo dosadilo.

Gubiti dosadi,pobedjivati nikad..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, uini said:

 

pele se još više zajeb'o kada je otišao iz ny cosmosa

 

jesil' razmišljao nekada o mogućnosti da ga jednostavno ne ispunjava da delje sve protivnike sa pola snage?

bio tamo, ljuštio sve dve sezone, treće se izpovređivali i eto.

 

verujem da bi i stephu & kompaniji to vrlo brzo dosadilo.

 

Uf. Prvo, nije bilo baš sa pola snage, iako je ekipa bila sjajna, verovatno na momente najjača svih vremena, ali nije bilo sa pola snage. Drugo, ne verujem da ikada može profesionalcu, pa još sportisti da dosadi da pobeđuje. Nikad. Mislim, to je kao da sada dođe Džordan posle 5. titule i kaže, "hej, hajde da trejdujemo Pippena i Rodmana za Frenka Brikovskog i 4 pika jer smo prejaki i postalo nam je dosadno"- Ne verujem u to. Pri svemu, ceo GSW, počev od Kera, Karija i Kleja se pomerio i pustio Kejdidja da bude prvi strela i prva zvezda ekipe, upravo jer je glad za titulama - u prevodu pobeđivanje - bila veća od želje za zadovoljavanjem sopstvenih egoa. No, desilo se što se desilo, KD nije bio voljen kao prethodna trojica, shvatio je da nikada neće GSW biti identifikovan kao KDjeva ekipa i poželeo je da napravi sam svoj GSW na istoku. Rispek i za to, želja da se bude voljen i prihvaćen kao nepobitni vođa jedne grupe može biti jača od želje za pobeđivanjem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Reddita:

Quote

The NBA put out a bad product tonight

 

Imagine someone not familiar with the NBA watching tonight’s event. They might never watch the NBA again.

First off, that Steph and Ayesha gameshow thing might be in the top 5 cringiest moments in NBA history. I wanna know who signed off on it and thought this is what the people wanted to see. The DJ Khaled performance was trash. The “skills” event was players missing layups and chucking up half court shots. And of course you had the dunk contest which might have single-handley killed the event for the foreseeable future. The only solid event tonight was the 3 point contest.

TNT’s production as a whole was also not good. D Wade needs to be kicked off air and that lady who interviewed Obi was not it. The dead Cleveland crowd didn’t do anything to help raise the vibe either. David Stern was rolling around in his grave watching this show tonight.

 

Pokušavam da shvatim da li je ovo istina, jer mogu da potpišem od slova do slova, ili jednostavno činjenica da imam preko 60 godina čini da nisam više u stanju da se ne samo naložim nego ni da gledam blagonaklono na ovakve cirkusijade. Posebno me iziritiralo reklamiranje treš televizijskog programa Mire Marković - Kardašijan Wannabe.

 

I dalje mislim da je NBA danas kvalitetnija nego ikad, da su igrači tehnički potkovaniji nego pre i da su odbrane kompleksnije i 5x tvrđe uzimajući u obzir pravila i da bi random dude iz sadašnje lige, tipa Prečus Ačiva, da ga sada staviš u neku raniju NBA 2000tih ili 90tih kidao i bio starter u 80% timova, ali ovaj šoubiz momenat je zaista smeće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Fritro, hoce li Team LeBron otici na 5-0 veceras od kada je uveden ovaj format ? Jos jedna velika stavka u CV-u najveceg.

Do kraja sezone ciljevi su da se prestigne Malone po poenima i naravno 10k asistencija je vec na pragu. Mozda cak i da se pojuri scoring title

inace, zanimljivo, pre neki dan je mate miso kacio moj post sa showdowna (stari forum) na kafanu i tu ja procitam da se podsetim, kako je tekao dogadjaj, i vidim tu @freethrow ucestvovao i u basketima, znaci upoznao sam ga i pricali smo, a ja sam bio ubedjen da nikad nisam upoznao coveka.

Link to comment
Share on other sites

@uini , Trbovic i ja smo zabelezili skor 4-1 i zvali smo se Niksi

Kronos pobedio Medubrundu i brzom ispijanju piva u foto-finisu i tako

eto sad ce na leto decenija tog dogadjaja. 

mada mozda nas ovo leto okupi rostilj ako Finix osvoji, verujem da ce Frensa i Finixovci odavde (bodo,stoudemire i ko jos) organizovati showdown vol.2  a baskete mozemo da igramo podeljeni po navijackim preferencijama, mada sto se mene tice ne treba ni da ih igramo. Samo rostilj, pice i veselje. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

 No, desilo se što se desilo, KD nije bio voljen kao prethodna trojica, shvatio je da nikada neće GSW biti identifikovan kao KDjeva ekipa i poželeo je da napravi sam svoj GSW na istoku. Rispek i za to, želja da se bude voljen i prihvaćen kao nepobitni vođa jedne grupe može biti jača od želje za pobeđivanjem.

 

 

Samo je šteta što nije ondak otišao u Nikse, jer bi tamo bio slavljen kao demigod. Kad su oni likovi poveli krstaški rat protiv Treje Janga, mogu da zamislim šta bi sve uradili za KDa ako neko digne paju na njega. Ne bi više morao da ima fejk naloge na Tviteru.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

CLEVELAND — So apparently LeBron James isn’t retiring as a member of the Lakers. Unless, that is, they somehow find a way to land Bronny James when he enters the NBA draft (likely 2024).

Of all the takeaways from his incredible interview with our Jason Lloyd on Saturday, one that I’m going to dissect here with the hopes of understanding the clever and compelling way that the Lakers star is using his power and influence right now, we’ll start with that unofficial announcement. The 37-year-old who has one more season left on his current contract, and who came to the Lakers in 2018 with an eye on ending his legendary career near Hollywood, made it clear that his desire to play with his 17-year-old is so strong that it will determine where he plays in his final basketball chapter.

But there’s more than meets the eye here in the post-trade deadline landscape, not only in Lloyd’s interview but in James’ press conference that preceded it and on social media in the days leading into All-Star weekend. So. Much. More.

Let us count the ways (that he shared his discontent)…

 

He called the Lakers’ lackluster campaign a “hell-storm of a season” — a true statement that is reflected in their 27-31 record and the fact that they’re fighting for a spot in the play-in tournament (that he once chided) at this point. He lauded all sorts of out-of-nowhere praise on Oklahoma City Thunder general manager Sam Presti, a move that came in response to a question about Josh Giddey. It was curious at best and passive-aggressive toward Lakers general manager Rob Pelinka at worst.

He raved about Cavs general manager Koby Altman, highlighting all the draft picks and trades that have sparked his old team’s renaissance without him. As anyone who paid attention during his Cleveland exit four years ago, this newfound penchant for promoting Altman’s acumen was most assuredly not part of his politics back then.

James tweeted about Los Angeles Rams general manager Les Snead on Wednesday, celebrating his t-shirt that read “Fuck them picks.” This isn’t Da Vinci Code-level stuff, folks. It’s quite clear that James isn’t thrilled with the way the Lakers’ season has been handled so far.

In case anyone forgets, James made it known heading into the Feb. 10 trade deadline that he believed the Lakers’ roster needed some reshuffling. When the Lakers were routed by Milwaukee at home that night, trailing by as many as 24 points in the first half and losing 131-116, he declared that the Lakers weren’t on the defending champions’ level. Yet again, it was an accurate but direct statement that reflected his sober outlook on the Lakers’ state of affairs.

The following morning, there were multiple sourced reports from Lakers beat writers about the players’ perspective on the matter: this roster, they all indicated, wasn’t good enough. But the message, it seemed, fell on deaf ears. Or perhaps defiant ones.

Pelinka did no deals at the deadline, holding onto that 2027 first-round draft pick that is the most prized of their few remaining assets and sending a message that it was up to James, Anthony Davis, Russell Westbrook and all the rest of them to figure this out. After all, it was their plan to put this superstar trio together in the first place.

If only it were that easy.

 

Anyone who has paid attention to the way James has used his voice these past 19 seasons knows that he’s nothing if not calculated. He may not share exactly what’s on his mind, or explain the things he says and does that inspire all those raised eyebrows, but you can always tell when he’s trying to say something without saying it. And make no mistake, James has been in one of his Morse code moods for quite some time now.

Does it mean he’s considering the prospect of wearing a different jersey down the line, or that he has lost faith in Pelinka as the leader of this Lakers front office? Only he knows.

But uncertainty about what might come next, it seems, is now part of his Laker Land experience.

 

:whistling:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Samo je šteta što nije ondak otišao u Nikse, jer bi tamo bio slavljen kao demigod. Kad su oni likovi poveli krstaški rat protiv Treje Janga, mogu da zamislim šta bi sve uradili za KDa ako neko digne paju na njega. Ne bi više morao da ima fejk naloge na Tviteru.

 

to je apsolutno tačno ali surova realnost je da su netsi imali resurse u vidu jarret allena, dinwiddieja i leverta, pored cap spacea a knicksi samo freakin cap space.

iako se desilo sve što se desilo sa bruklinom, mislim i dalje da je napravio logičn potez u takmičarskom smislu. mada bi i knicksi prevrnuli i nebo i zemlju da je došao.

mada, pt2 je posle išla neka kiselo grožđe priča da nisu ni razmatrali duranta od kada se povredio. ne znam da li je to istina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

mada, pt2 je posle išla neka kiselo grožđe priča da nisu ni razmatrali duranta od kada se povredio. ne znam da li je to istina.

I ja sam to onda citao, ali na kraju su zavrsili samo sa bivolom.  

 

Nesto sam razmisljao. Koliko god da su SAC i NYK raspadi od fransiza, zapravo je Minesota ta koja bi trebalo biti rasformirana i prodana u Sijetl, Kanzas ili Las Vegas. 

Jeste da je SAC propustio Doncu, ali koliko je SAC u XXI veku imao sanse za top pikove? Dok je Minesota draftovala ili dovela KAT-a, Viginsa, Edvardsa, Diandjela, Levina i jedini PO nastup im je na konto rent-a-Batlera. Evo sad ce mozda ''organski'' uci u PO, ali realno katastrofalan output u odnosu na resurse. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vise zasluzuje Minesota da ima cetiri fransize nego Las Vegas dve. Do pre 6 godina su imali nula fransiza, jesu trziste koje ne treba da se zanemari i da su trebali da budu ranije ukljuceni ali je previse sto su u ovih pet godina dobili dve fransize. Sijetl ponovo od ove sezone ima tri fransize, nije publika do sada pokazala da zasluzuju da imaju cetiri fransize a i ovo je sada za njih skok i trebace vreme da se priviknu na nove okolnosti kao i da dodju do publike i da razgranaju ko je lojalan/ko ce ih napustiti nakon 2-3 godine i kako da privuku publiku koju nisu uhvatili u prvom talasu. Trebace im vreme da profilisu publiku, a u tom procesu sigurno nece dobiti jos jednu fransizu pa da taj nacin stvore jos veci disbalans jer nisu jos uvek profilisali publiku. 

 

Ne bih imao nista protiv da Kanzas dobije treci tim, ali valjda ima tu neko ko se bavi mnogo preciznije analizom trzista i svim tim evaluacijama. Pitanje je da li bi pored bejzbola i americkog fudbala, potreban i NBA tim tom gradu. Ipak su to vise americki sportovi, a tim iz unutrasnjosti ce se pre upecati na takav sport nego sada da gledaju timove sa istocne i zapadne obale kako ih tlace jer imaju globalno jak vetar u ledja. Nije samo do toga, nego su ti sportovi mnogo vise kompleksniji i uticaj glavnog igraca je mnogo manji nego u kosarci i mnogo su vece sanse da ce titula vise da se seta od drzave do drzave. Dajes vecu sansu da se ''mali'' timovi raduju.

 

Realno je da ce u buducnosti da se liga prosiri na 32 tima, to bi moglo da znaci da ce Minesota ili mozda Pelikani/Memfis da budu prosledjeni Istoku jer tamo pripadaju. Geografski gledano, osam ekipa pripadaju levoj polovini Amerike(Zapad), prikljucis Teksas i Oklahomu koji su tu negde u centru, to je 12. Neophodno je da se krpi timovima koji su blizi Istoku. Sem Sijetla i Las Vegasa, nema tu nekog bogatog trzista koje bi moglo da upije NBA tim. Ili su male sredine ili ne postoji veliki interes za kosarkom. Zbog ovakvog odnosa broja timova, velike su sanse da ce to zbog lokacije biti Sijetl/LV.

 

Ne verujem da ce se u sledecih pet godina ozbiljno potezati prica da li Minesota treba da ostane bez Timbervulvsa., sada situacija treba da ostane nepromenjena i videti u kom ce se smeru oni razviti. Nisu malo(pa i skroz irelevantno) trziste kada u sva cetiri sporta imaju tim. To nije faktor gde gledas velicinu grada ili drzave nego koliko mozes sam po sebi da pokupis podrsku iz susednih drzava. Minesota i Denver koriste marketinski potencijal i sire se na drzave koje nemaju fransize. Taj deo Amerike je ekonomski nepravilno razvijen, bez neke jasne segregacije uloga koja je postojala na suprotnom delu Amerike. Kalifornija je prigrabila vise za sebe.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci da propusta ostatak regularne sezone i mozda prvu rundu plej ofa. Dobro je po njih pa su vec obezbedili pol poziciju pred plej of, a mozda i na misice izguraju prvu rundu, sve zavisi koja ekipa im zapadne i u kakvoj formi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...