Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Najsramotnije poluvreme u oba Radonjićeva mandata, nema dalje. Pregazili su nas u svakom elementu igre, a Lessort deluje kao prajm Shaq za naše centre.

 

Naši centri glume centre samo zato što im je Zvezda to omogućila.

 

Poluinvalid i četvorka u pokušaju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Naši centri glume centre samo zato što im je Zvezda to omogućila.

 

Poluinvalid i četvorka u pokušaju.

 

Lesor - preskup za 50K

 

Noko - jedini na planeti dobio koronu

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Karma je da dođe na naplatu bukvalno sprdanje sa Cirbesom, angažovanje ex košarkaša Markovića i držanje u timu Kuzmića i Simonovića zbog nekih starih zasluga. Jeo sam govna cele sezone o tome. Nemamo centra, nijednog klasičnog šutera, a trener nam je očigledno dovoljno tvrdoglav da gura projektovane petorke... i bez rezervnog plana kad kola krenu nizbrdo...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Radonjin sistem je dokazan, danas je sramna motivacija. Igraci su izasli na teren sa govorom tela, dobijamo ovo i lezeci.

 

Sa druge strane oni grizu i to pravi razliku. Napaljeni do maksimuma.

 

Nas stil kosarke moze da uspe samo zako si 100% na terenu. Mi nismo ni 30%.

 

Samo smo prvu utakmicu odigrali maksimalno, vec druga je bila otaljavanje, u fazonu lako cemo, treca jos vise,a ova je sramota za sportski tim. 

 

To se prvi put desava u oba Radonjina mandata. Ne znam sta moze da bude razlog. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nema Radonja krivice za izmene, ne moze Walters igrati 40 minuta, mozda je sam i trazio izmenu ... problem je sro Markovic ne moze jebeno nista da organizuje nego mu prodje ceo napad u cimanju da zagradi loptu da mu je ne ukradu ... Lesor jak ko bik, razneo je Mitrovica ko i u drugoj ... Cirbes Markovic , ne moze se pobeci od istine.... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uf, jebeno, uspeo na kraju Obradović da dovede Partizan na maksimum kada je najbitnije, a Radonja izgubio kontrolu. Baš se vidi razlika u klasi trenera i kako Obradović kroz seriju poništava kolegu. Stvarno mi nije jasno šta su očekivali kada su odlučili da ne dovedu peticu a Partizan pokupio Lesora. Naravno da će trener ranga Obradovića naći način da eskploatiše toliko veliki hendikep. 

 

Doduše i sere ih danas nenormalno ali i sa normalnim šutem bi bilo preko 10 razlike za Partizan. 

 

Možda i možemo nekako na silu da izvučemo 5-tu, ali očekivao sam dosta bolju Zvezdu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Ne slazem se. Milion puta sam gledao ovakve situacije gdje ekipa koja ovako leti po terenu sledeci mec se ne pita nista.

 

Ipak mene vise brine pristup igri posle izmjena, ono je bilo sramotno. Izasle rezerve u fazonu lako cemo, otisao momentum i ae zdravo dovidjenja.

 

Nesumnjivo da cemo se vratiti u 3/4 ali nece to biti dovoljno

Stvar i jeste u pristupu, ovo će njoj maksimalno podići za peti meč, dok ćemo se mi pitati šta nam se desilo, a pritisak je na nama, jer smo bili favoriti. 

 

Nama će opet trebati 20+ partija Kalinića, i da se uozbiljimo u odbrani, inače smo gotovi. Željko briše patos sa Radonjom. 

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote kako nas je Radonja isekao sa onih 5 štopera, prosto neverovatno. Sa druge strane, nije ta petorka igrala 20 minuta nego 2-3, morali smo se vratiti i trgnuti. Ovoliki raspad igre ne pamtim kada sam video u kosarci generalno. Nemoc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se ne zapitam koji bi bio rezultat na poluvremenu, da nije iz cista mira resio da uvede podgrejane leseve Markovica i Lazica umesto nasih najboljih igraca do tog trenutka, u momentu kad igramo dobro i kontrolisemo situaciju na terenu.

 

Elem, jedno je izgubiti, desava se da nije dan, desava se da protivniku sve ulazi, ali ovo je monumentalna blamaza. Mi ni ne pokusavamo da igramo odbranu, u svakom napadu prave visak, u svakom napadu je neko sam. Mogli smo primiti jos 15-ak poena bez ikakvih problema. A pritom nije to neki vanserijski Zeljkov plejbuk, nego najobicniji protok lopte i stvaranje viska.

 

I sve se to desava u polupraznoj hali i polupozorisnoj atmosferi, u hali u kojoj igramo i treniramo cele sezone.

 

Sasvim je moguce da na neki smrdljivi hrkljus, buku i gurku nekako izvucemo taj peti mec, ali ova sramota ce se pamtiti. Ne znam sta bih napisao, a da ne bude mnogo ruzno. Uglavnom, nisam siguran da ova prica ima ikakvog daljeg smisla sa ovom izraubovanom domacom osnovom zadnjih veznih i tvrdoglavim Radonjicem za sedlom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Heaviside said:

Uf, jebeno, uspeo na kraju Obradović da dovede Partizan na maksimum kada je najbitnije, a Radonja izgubio kontrolu. Baš se vidi razlika u klasi trenera i kako Obradović kroz seriju poništava kolegu. Stvarno mi nije jasno šta su očekivali kada su odlučili da ne dovedu peticu a Partizan pokupio Lesora. Naravno da će trener ranga Obradovića naći način da eskploatiše toliko veliki hendikep. 

 

Doduše i sere ih danas nenormalno ali i sa normalnim šutem bi bilo preko 10 razlike za Partizan. 

 

Možda i možemo nekako na silu da izvučemo 5-tu, ali očekivao sam dosta bolju Zvezdu.

Nema ovde zasluge Obradovica, u suprotnom ne bi krenuo sa Smailagicem na 5. Nego Lesor video da moze na snagu da bude bully u reketu i krenuo to da eksploatise ... na to se nadovezalo Markovicevo idiotsko upropascavanje napada i okrenuo se momentum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U redu, usao je Markovic umesto Voltersa. Mogao je i Ivanovic. Ali, da pored njega na terenu umesto Holinsa udje Lazic, pa Lazarevic, pored Kalinica i Mitrovica gde nemamo ni napad, ni kreaciju, ni sut, ni prodor... Bar da smo odbranu odigrali jer je takva petorka, a ona je izgledala gore od napada. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...