Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Ovaj Dobrićev erbol je u stvari pokazatelj na šta mi ličimo u napadu ove sezone... i koliko nam fale ballhandleri...

 

Kalinić i Dobrić to ne znaju da rade...

 

Bukvalno smo ljudima dali uže da izađu iz ambisa...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Kalinic po ko zna koji put ubio momentum. Ne znam ko je gori, on ili trener koji ne moze da ga izvuce.

 

nisam siguran šta je kalinić skrivio.

mi nemamo nikakvu organizaciju igre, nikakav protok, završavamo akcije sa nekim tužnim šutevima kada na tri sec do kraja napada shvatimo da nema kud

 

primamo poene iz tranzicije strogo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo nije sampionska kosarka

 

Ovo ne da nije šampionska košarka već je kurac na biciklu.

 

Ne postoji tim koji mi nismo u stanju da vratimo u život.

2 minutes ago, uini said:

 

nisam siguran šta je kalinić skrivio.

mi nemamo nikakvu organizaciju igre, nikakav protok, završavamo akcije sa nekim tužnim šutevima kada na tri sec do kraja napada shvatimo da nema kud

 

primamo poene iz tranzicije strogo

 

Upravo.

 

Nema tu nikakve posebne njegove krivice, problem je što igramo apsolutno bez ikakve ideje i napred i nazad. 

 

U napadu kod koga se zadesi lopta na par sekundi do kraja taj će je šutnuti nogom na koš, u odbrani se protivnik prati mrkim pogledom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igramo odlicno u oba pravca, odbrana, u napadu se postuje lopta i onda ulazi Kalinic i prodaje neiznudjenu loptu i puca kontra za 2plus1. Posle toga krece da glumi naizmenicno Pejtona i  Milera. Ajde nek se izvuce +- za najskupljeg igraca, kad je mogao da se vadi mnogo jeftinijim sto ne moze i ovom belom medvedu?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

nisam siguran šta je kalinić skrivio.

mi nemamo nikakvu organizaciju igre, nikakav protok, završavamo akcije sa nekim tužnim šutevima kada na tri sec do kraja napada shvatimo da nema kud

 

primamo poene iz tranzicije strogo

Kalinić ima 3 izgubljene lopte, isto koliko ostatak tima zajedno. Opet srlja bez ikakve potrebe. +/- mu je -2 a vodili smo 19 razlike.

 

Sve ostalo iz posta stoji. Organizacija napada kao da je prestala da postoji nakon onog prodora Dragića i početka serije od 15-0. Kao da su pili neku drogu u međuvremenu...

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

 Ajde nek se izvuce +- za najskupljeg igraca, kad je mogao da se vadi mnogo jeftinijim sto ne moze i ovom belom medvedu?

 

ima -2 a igra 15mins, dakle skoro celo poluvreme. 

ne vredi ti ništa +/- za jednu tekmu ili pola. lazarević & dobrić imaju +13 jebiga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ima -2 a igra 15mins, dakle skoro celo poluvreme. 

ne vredi ti ništa +/- za jednu tekmu ili pola. lazarević & dobrić imaju +13 jebiga

Pa dok su oni bili zajedno na parketu pravili smo razliku i igrali odbranu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Kalinić ima 3 izgubljene lopte, isto koliko ostatak tima zajedno. Opet srlja bez ikakve potrebe. +/- mu je -2 a vodili smo 19 razlike.

 

Sve ostalo iz posta stoji. Organizacija napada kao da je prestala da postoji nakon onog prodora Dragića i početka serije od 15-0. Kao da su pili neku drogu u međuvremenu...

 

bold 1 i 2 su u korelaciji jel'te. kada organizacije nema (a nema je), gube se lopte i srlja se.

jedna od te tri izgubljene je woltersova, samo je statistički pripala kalini

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...