Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

I nije bilo realno da ih onoliko sere šut za 3, mada jesmo odigrali očajnu odbranu... a da mi bacamo cigle... nema CedOli igru da nas dobije, sem neke šuterske rapsodije... Ostin brat je, uz Kalinu, okrenuo vodenicu na našu stranu...

Link to comment
Share on other sites

Davidovac legendica 6 puta sam za 3pt i ubaci dve. Kosarkas...

 

Al generalno bi bilo sramno da nismo ispogadjali pred kraj. Prebezobrazno su nas pustali na sut, a mi kao nogama da sutiramo. Da nismo nesto poubacivali, svi bi nas tako skautirali, da skupljaju reket.

 

Lepo je i sto Holins trpa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Mi smo tim koji bez energije ne moze da funkcionise ni i odbrani ni u napadu.

Cim smo to uradili, demolirali smo ih.Tada i sutevi krecu da ulaze, sve je drugacije. Cak ni u ABI ne mozemo da spustimo gard i odigramo letargicno, nemamo toliki kvalitet kao nekad.

Zasto je Pionir poluprazan?

Link to comment
Share on other sites

Bravo Zvezdo,Kalina,Valters standardno dobri,Holins odlican,ono sto me najvise iznenadjuje i raduje zadnjih utakmica je brzina Kuzmica,sve stigne da zatvori,kontre cak trci,mislim na brzinu nogu,ruke nisu na tom nivou ,za odbranu to i nije toliko bitno,za napad je problem .Luka dobar,pametan,Davidof i Dobric veceras za sada slabi,izasli iz povreda,bice bolji,Ivanovic zabrinjava pravo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...