Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

3 hours ago, major josip said:

Prosao si odlicno, ne znam sta kukas...Rekord karijere je lik napravio.

 

A to sto je Mudi u dupe me poljubi dao rekord karijere to nista. Tebi tek treba da igraju glavni igraci.

 

Ja govorim da sam bezveze ispickao 2 izmene na Optimus Prima i Udoku koji nije ni igrao. A svi pod upitnikom igraci juce nisu igrali osim naravno Gobera koji je zbog iste povrede ranije odustvovao 9 meca, naravno to moze samo meni da se desi. Naravno igrac koga sam bacio zbog Udoke dobro odigrao.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dao je, ali mi nije igrao Kari koji bi dao slično tako da dođe na isto. A znalo se da će imati produkciju jer niko živ nije igrao gswu od startera. Pokupio sam ga još pre početka našeg duela jer sam video da će neki odmarati. 

 

P.S. Mislim da je drugačije kad neko od 19 i neko od 27 napravi rekord. Nevezano za ovo 🙂

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Ej slabo, nije nas zdravlje posluzilo kao tebe a nismo ni imali srece sa fa polovnjacima

 

sala na stranu, veliki si favorit u ovom duelu i verujem da ces izboriti lagani prolazak u qf

 

 

nego kako ti se zove ovaj momak iz jute?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno ce da me kosta ovo uzimanje Udoke, nisam smeo Vasingtona posle da ne spicim mnogo izmena. Gotovo je ovo, imas i vise meceva, plus  oduzeli Vajsmenu out debili.

 

Samo u cetvrtak je 0 meceva, ti 4 komada.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...