Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

5 minutes ago, Dracarys said:

Gle, u B ligi najslobodnije zuje Vatford i Braun.

U 3 dana, dva velika igrača za fantazi

 

Smor do jaja,ajde bez CP sam mislio da se koprcam kvalitetno,a sad nemam šansu ni za to.

 

 

Ali kad pogledam sa druge strane drago mi je da sam uspeo da udjem u B ligu sa poslednjom wild kartom i sam ulazak u PO, nadam se da mi to ne visi, je veliki uspeh za prvu sezonu u B 🙂

Grateful u svakom slučaju 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2022 at 6:30 PM, Zvezdinho said:

 

:frusty:

Evo Zveki, nemoj nikad da sumnjaš u fantazi eksperta. Nema šanse da on zaigra u poslednje dve ili tri nedelje regularne sezone

 

Per Indiana Pacers coach Rick Carlisle, center Myles Turner is still a couple weeks away from returning.
Turner’s last NBA action came on January 14, and it doesn’t seem like he’s all too close either. Promising big man Isaiah Jackson (right ankle sprain) went through today’s practice and looks on track to play for their game against the Thunder on Friday, and with Turner out, he’s more attractive at least for a while. Big men Jalen Smith and Goga Bitadze should continue to see increased run as well, with Oshae Brissett having a better chance to post nice lines like he was doing before the break.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, propolis said:

Do kurca,ode i Nurkic. Bitcoin je ipak smešan za mene 😛

 

Jbg.

To me podseća na moju prošlu sezonu, cele godine u vrhu, onda kreću povrede pred plejof. Kada sam ispao u plejofu, imao sam tipa 250 minuta manje i to uz gomilu nekih bezveznih FA minuta.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realno *w said:

 

Jbg.

To me podseća na moju prošlu sezonu, cele godine u vrhu, onda kreću povrede pred plejof. Kada sam ispao u plejofu, imao sam tipa 250 minuta manje i to uz gomilu nekih bezveznih FA minuta.

 

Jbg,ali zato sam već upisao neka imena u biljeznicu za sledeći draft 🙂

 

Fantazi pored znanja zahteva ipak i jednu dozu sreće,takva je igra.

 

Link to comment
Share on other sites

Maksa pametan covek, lepo istankovao 12. mesto koje je bolje od 7-10 mesta i milinka za PO. Sad jos da zadrzi 12. mesto i milina :classic_tongue:

 

Ne znam sto u prici oko super timova se ne prica o tripu kad i on ima oslican tim i on je za izbegavanje.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo se zahuktava pred PO i dosta iznenađujućih rezultata u ovom kolu za sada.

 

Da li to Skvebova ekipa pokazuje da je ipak ranjiva?

Da li se maxa oprostio od PO?

Da li ce zveki uspeti da izbegne skvabita u 1/4finalu?

Da li u PO ulaze josip ili lomovi ili čak obojica?

Da li moja ekipa može nešto više bez CP3 i Nurka?

 

Ostanite uz Espn Nba fantazi vox92 B divizije 😎😎😎

 

 

 

Edited by propolis
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto mene spomijes za izbegavanje kad i ti mozes i igras da izbegnes Skvabita i dobro ti ide, ja bezim tebi samo 1 kategoriju ili 2 na tabeli pre pocetka ovog kola.

 

Maxa pRopo ko muda kroz pocepane gace.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne znam sto mene spomijes za izbegavanje kad i ti mozes i igras da izbegnes Skvabita i dobro ti ide, ja bezim tebi samo 1 kategoriju ili 2 na tabeli pre pocetka ovog kola.

 

Maxa pRopo ko muda kroz pocepane gace.

 

Ja bih voleo kada bih uspeo da izbegnem taj duel,ali imam znatno manje šanse u odnosu na tebe. Bežiš mi dve kat i bolji si u medjusobnom skoru.

Tebe sam spomenuo jer se nadam/očekujem da će svih 5 odgovara biti Da.

Iskreno nisam očekivao da ekipa može ovako dobro odigrati poslednji duel bez CP i Nurka.

 

Verujem da je Avdija dobar zabod jer će  imati dosta prostora/lopte bez obzira na Satoranskog.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

Lepo se zahuktava pred PO i dosta iznenađujućih rezultata u ovom kolu za sada.

 

Da li to Skvebova ekipa pokazuje da je ipak ranjiva?

Da li se maxa oprostio od PO?

Da li ce zveki uspeti da izbegne skvabita u 1/4finalu?

Da li u PO ulaze josip ili lomovi ili čak obojica?

Da li moja ekipa može nešto više bez CP3 i Nurka?

 

Ostanite uz Espn Nba fantazi vox92 B divizije 😎😎😎

 

 

 

Prosle godine, cele sezone smo se klali Josip i ja za prvo mesto (posle ja ispadoh glupo u PO), sad se koljemo za PO 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oldboisi su u fazonu make it rain on whoeva!!

Tu smo, da Lowry nema problema sa kučetom assist i stl bi bile jos gušće i rez drugi.. no sve je to ok, meni bitno prvo mesto regulare

Laureat ako dodje dosao je.
Avdiju uzese a cenim da ce dobro da pegla

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...