Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

KC Rivers potpisuje za Bajern.
Znaci Jaramaz visak tamoo. Verovatno je uzeo dobre pare ali sto pre treba da ide iz Bajerna, ssa ovim dikaskom jos vise ce da mu se redukuje minutaza. Steta, meni jw on top igrac u dobrom sistemu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Plavsic je profesor doktor komentarisanja meceva za Kovacica.

 

Kod veselog Ilije nije samo u pitanju to iritirajuce insistiranje da u svakoj prilici pokaze svoje "znanje" kako se citaju strana prezimena (pa tako dobijamo jedno 10 puta u toku cetvrtine San - L, Sa - Lee - n, Po - a - je) nego on prosto ne ume da komentarise. Bukvalno kao da gleda pbp meca na nekom sajtu i komentarise, nista drugo ne zna.

 

Normalan komentator: "Kalinic je dobio loptu. Iznudjeno je preuzimanje i ovde bi mogao da se napadne Fall. Lopta ide pod kos gde Mitrovic ima prednost nad svojim cuvarem... i kakva steta, sjajno se postavio Sloukas i iznudio faul u napadu!"

 

Kovacic: "Kalinic. Kalinic. Kalinic. Ide u prodor Kalinic. Mitrovic, Mitrovic iiii ... U NAPADU FAUL!!!"

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Helmet said:

Znaci Jaramaz visak tamoo. Verovatno je uzeo dobre pare ali sto pre treba da ide iz Bajerna, ssa ovim dikaskom jos vise ce da mu se redukuje minutaza. Steta, meni jw on top igrac u dobrom sistemu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Hiliard se povredio pa su doveli KCija,a Jaramaz je maltene prelomio Efes juče tako da neće on nidje.

Inače ga više koristi u prvenstvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav sou su bili priredili Mirotic i Dejvis u prvom poluvremenu sinoc. Uzivancija. Mirotic je klasa, relevantan igrac na NBA nivou, mislim da mnogo znaci za evropsku klupaku kosarku sto je makar jedan (a lepo bi bilo i da je jos takvih) vrhunski igrac u dobrim godina ipak resio da se vrati u Evropu.

 

Dejvis je po meni potcenjen igrac, jedan od najboljih visokih u evropu. Divio sam se Zalgirisu onomad kako su uspeli tako dugo da ga zadrze a on im je vracao time sto ih je bukvalno vukao godinama po subjektivnom osecaju.

 

Nisam znao da su Barsi povredjeni i Kalates i Abrinjes i Kori Higins. Bas ozbiljan hendikep.

Link to comment
Share on other sites

Hah! Istina. Nisam mogao da se setim u trenutku tacno koliko dugo je igrao za Zalgiris, zato sam i napisao da mi je subjektivni osecaj kao da su godine u pitanju, mada evo vidim da su bile samo dve sezone. 

Ne znam zasto, bio sam ubedjen da je bio makar tri.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, teško je ovo odluka bila za čelnike Monaka. Ali po mom mišljenju pogrešna. Kad jednom daš igračima moč da menjaju šefa, to retko rezultira pozitivnim rezultatima. Jednostavno James i kompanija žele da igraju basket malo za svoju dušu. A kadgod nalete na tvrdo ili im ne bude išlo, krivca če tražiti u drugima, jer im je to prošlo ovaj put.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Не можеш тек тако смијенити тренера који је из другог плана, буквално из сијенке освојио такмичење поред пребогатих екипа попут Уникса, Виртуса, Локомотиве итд

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da su u Monaku zagrizli malo više nego što mogu da sažvaću, imaju oni solidan tim ali daleko od nekog koji im garantuje šetnju kroz EL. A očigledno je i igra postala prevelika za nekog poput Zvezdana, ovo mu je bio daleko najskuplji tim koji je ikad vodio, tu glavom plaća trener po već ustaljenoj formuli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...