Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Veoma zanimljiv duel protiv Stefija, gde su 5 kategorija do samog kraja bile neizvesne. Na kraju razlika dva promašena šuta i jedna blokada su bile dovoljne da izgubim te kategorije, a jedan dreb da dobijem.

 

Kakva partija Džejlena Smita, startovao je u drugom poluvremenu i žario i palio sa skokovima i na kraju 17-12. To je taj DD igrač sa skokovima kog sam čekao čitave sezone. Briset će verovatno od sada da startuje na SF.

 

Na kraju ubedljiva pobeda od 10-3 koja će mi pomoći da još ove nedelje ostanem u TOP4, vidi se veliki pad Uinija zbog povreda velikog broja povređenih igrača, tako da može biti da ipak i nije da mu je zagarantovano TOP4 mesto. Dobro je za Uinija, pa sada ide nedelja ol stara, pa će mu to u značajnoj meri pomoći da mu se pojedini igrači vrate. Biće svakako ovde još vatre, jer Matić i Miško ozbiljno pretenduju za TOP4.

Đole i Manu imaju obezbeđeno TOP4 mesto i oni u ovom trenutku samo čekaju 14. mart tj. četvrtfinale plej ofa.

 

 

Što se tiče same borbe za opstanak, deluje da su gggg i Gaga baš blizu ispadanja zbog razlike od 10 kategorija, jer su ostvarili teže poraze i ovog kola. Više dajem Gagi šansu, jer su mu se za najvažnije bitke vratili Sabonis i Foks, Herel pegla jake brojeve u novoj ekipi, a od sutra nastupa i Oldridž. Svakako će biti zanimljiv duel poslednjeg kola između Gage i Lavrnje

 

Boro je igrao ovog kola sa Konkvistadorima koji su bili bolji, ali pobedom od 7-5-1 i time su odmakli od Bore za još dve kategorije u borbi za opstanak. Može se Boro nečemu nadati, ali deluje da je i on sve dalje i dalje. Jedva se drži i donekle pokušava da se bori i pored neigranja dva najvažnija igrača u timu (Zajon i Bil koji su izgleda aut za fantazi regularnu sezonu), moja pretpostavka da već imamo 4 putnika za B dva kola pred kraj, ali nije gotovo, dok ne bude gotovo. 

 

Što se tiče timova iznad crte, jedino sam za Konkvistadore uveren da neće ispasti i da ulaze u plej of i sada su samo na 2.5 kategorije, što je prava sića. Lavrnjina ekipa se izgleda stabilizovala pod vođstvom Rendla i Adebaja, mislim da nije ni ta ekipa neki kandidat za ispadanje. Davai, Chaos i Zorex već jesu. Davaiu fale Durent i Tarner koji se neće vraćati u ovoj regularnoj sezoni za fantazi, ali ima finu ekipu i van te dvojice, pa ne mislim da su baš jaki kandidati za ispadanje. Chaosu fale Gober i Brogdon, koji bi kao trebali da se vrate za sledeći meč, ali sve bi to bilo ok da ne odlažu tako već duže vreme i na kraju Zorex koji ima generalno jednu od najlošijih ekipa, ali svaka čast kako se sa ovom ekipom drži van zone ispadanja. Povredio mu se na to sve i Beret, ali se veruje da nije ništa ozbiljno i mislim da će svim ekipama koje su osakaćene povredama prijati ol star pauza pred nastavak.

 

 

Ostalo je još dva kola do kraja, a pred nama je kolo ol stara, gde duel traje dve nedelje.  

 

1. Đole 132-76-13

2. Manu 125-75-21 3.0

3. Uini 123-86-12 9.5

4. Grof 117-88-17 13.0

------------------------------

5. Miško 117-93-11 16.0

5. Matić 115-91-15 16.0

7. Stefi 110-94-17 20.0

8. Dovla 112-98-11 21.0

9. Mađija 103-103-15 28.0

10. Uchiha 99-108-14 32.5

11. Debeli 97-110-14 34.5

12. Zorex 96-109-16 34.5

------------------------------

13. Chaos 97-111-13 35.0

14. Davai  96-111-14 35.5

15. Lavrnja 94-111-16 36.5

16. Konq 90-108-23 37.0 
------------------------------

17. Boro 87-113-21 41.0

18. gggg 85-119-17 45.0

19. Gaga 83-117 21 45.0
20. Somb 69-127-25 57.0

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, djole said:

anarhija i sinovi do B lige

Bore nema od starta, a oni od skoro nestali.
BOgami previse je Grofko dobio Stefana zajebano ce biti -3, imam njega i Miska, 2 inform ekipe.
Sto se tice ispadanja to je to ako se ne desi neko ekstremno trepvudovanje.
3 ekipe se bore za 4, 10-16 za PO i to je to verovatno
A da tradedeadline je do veceras, tako da znate do 00.00. @Itachi Uchiha daj tog Kata

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Gidi ubija, 28-12-11 sa 40 minuta, doduše bio je i OT.

 

Ne znam da procenim situaciju za sada, baš su bili zapeli da pobede Nikse po svaku cenu i sada se odmakli na tri pobede od Hjustona. Teško će sada OKC u TOP3 pika (draft lutrija) sve i da raspuste Pokuševskog, Mana i Bejzlija sve u paketu, jer je Hjuston je teška olupina od tima, gde samo Vuda i Gordona da sklone, taj tim onda nije ni za tursku ligu, a kamoli za Evropu. OKC treba samo da pazi na Indijanu.

 

Velika je prilika da Gidi bude tankovođa za fantazi plej of i povuče nagradu za rukija godine.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uini said:

@Itachi Uchiha, kaži burner-delgadu da je sad vreme da se javi.

Delgado ponovo sa vama...usled tehnickih problema Lakakuku nije bio u mogucnosti da se obraca neko vreme, ali je tu za ekipu kada je najpotrebnije. Ekipa se polako konsoliduje posle turbulentnog perioda koji srecom iza nas

Poruka za Dojloa jos ce vidimo cija maca cija vunu

Anarhija i sinovi do pobede

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lukaku94 said:

Delgado ponovo sa vama...usled tehnickih problema Lakakuku nije bio u mogucnosti da se obraca neko vreme, ali je tu za ekipu kada je najpotrebnije. Ekipa se polako konsoliduje posle turbulentnog perioda koji srecom iza nas

Poruka za Dojloa jos ce vidimo cija maca cija vunu

Anarhija i sinovi do pobede

u kakav si bedak pao na wa poslednjih metar dana, Lukakuku ti bas stoji

 

od ostalih vesti, ocekujemo povratak letonske mocuge protiv uinija, on mu je zvizdao na draftu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...