Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Ima u čuburskom parku dobrog basketa i ekipa, čudi me da uini nije lokal patriotski "primetio".. Često odvedem klince i zablejim u basket pa kad čujem eno nečije dete pliva u pesku/visi sa ljuljaške/drveta samo začujem u glavi onu sada popularnu pesmu oh no, no, no.. Sreća sad su malo porasli pa najviše volimo svi da idemo u Čuburac, ja gledam basket a oni se igraju "bez kontrole"...

Odem sa klincem često na terene u kraju i od 4 upotrebljiva koša svi su slobodni što je bilo nezamislivo u "moje vreme".

Mada su po ovim balonima svi termini bili zauzeti, do korone smo cepali u 22h radnim danom. Još se zabode svaki put pivo posle, krene sa jednim a uvek dođe do 4,5.. Pa onda negde na klopu, neka gurmanska/punjena se pocepa.. Pre 2h ne zaspim.. Uglavnom, sutra na poslu hodam sad kao zombi, oporavljam se taman nedelju dana do sledećeg pa onda Jovo nanovo :)

Tako da sam se oporavio u doba korone, mada nedostaje mi basket, ili after, ili oboje..

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mister-no said:

Ima u čuburskom parku dobrog basketa i ekipa, čudi me da uini nije lokal patriotski "primetio".. Često odvedem klince i zablejim u basket pa kad čujem eno nečije dete pliva u pesku/visi sa ljuljaške/drveta samo začujem u glavi onu sada popularnu pesmu oh no, no, no.. Sreća sad su malo porasli pa najviše volimo svi da idemo u Čuburac, ja gledam basket a oni se igraju "bez kontrole"...

 

 

Dakle imao si tu cast da gledas forumskog medzika tj mene, javi se sledeci put poklonicu tvojim klincima majicu 😄 salim se. Generalno ne bas dobar basket se igra u Cuburskom parku, prvo ne izvode loptu, drugo 

9 od 10 akcija se zavrse tako sto neko vikne faul a onda krece petominutna 'strucna' rasprava svih ucesnika i publike zasto je bio ili nije bio faul. Svaki basket 40 minuta traje. A ne zato sto je kvalitetan nego zato sto rasprave traju 30min. 
Ima neki Italijan tu, bukvalno ima jedan potez, prodor u desnu stranu, ramenom nabije cuvara i kaze faul, Janis sa Cubure.  

 

p.s. prebacite sve ovo u kafanu 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Kakav basket, takav i Medžik. :s_d:

 

😄 it's funny cos it's true   uvek sam bio medzik za sirotinju a sa godinama sam sve gori. Ubodem nesto al sve je to sporo, jadno i miljama daleko od onoga nekada... u pozadini ide Arsenova O mladosti... 

 

Oko fudbalera i basketa...Dogovori se moja ekipa sa fudbala da odemo na basket kao aj malo se zanimamo... lik koji je ne operisan od basketa nego moze ili da tapka u mestu ili da trci sa loptom pod miskom napravi korake koje mu trazimo i

objasnimo da je napravio tri koraka a on se prodere A ZASTO SE ONDA ZOVE TROKORAK??? 😂 tacno mi potvrdio teoriju da svako moze igra fudbal al ne moze svako basket. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 
Dakle imao si tu cast da gledas forumskog medzika tj mene, javi se sledeci put poklonicu tvojim klincima majicu [emoji1] salim se. Generalno ne bas dobar basket se igra u Cuburskom parku, prvo ne izvode loptu, drugo 
9 od 10 akcija se zavrse tako sto neko vikne faul a onda krece petominutna 'strucna' rasprava svih ucesnika i publike zasto je bio ili nije bio faul. Svaki basket 40 minuta traje. A ne zato sto je kvalitetan nego zato sto rasprave traju 30min. 
Ima neki Italijan tu, bukvalno ima jedan potez, prodor u desnu stranu, ramenom nabije cuvara i kaze faul, Janis sa Cubure.  
 
p.s. prebacite sve ovo u kafanu 
Da ne oftopičimo previše ali tu sam gledao Mimu Karadžića pika s nekim klincima, na onom betonskom kod Potpisa, sve u fullu sa znojnicama.. Primio se kao čićvu kad lepi klinca. Meni neprijatno sve se osvrćem da nema kamera mislim snima se neka komedija :)
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:

Da ne oftopičimo previše ali tu sam gledao Mimu Karadžića pika s nekim klincima, na onom betonskom kod Potpisa, sve u fullu sa znojnicama.. Primio se kao čićvu kad lepi klinca. Meni neprijatno sve se osvrćem da nema kamera mislim snima se neka komedija 🙂

 

Odlican post za zatvaranje diskusije

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...