Jump to content

VN Belgije 2021. (27.-29. avgust)


Romantik

Recommended Posts

Naravno da jeste. Prvo i prvo: sudije. Ljudi na stazi. To su sve dobrovoljci. To 99% ljudi u koji povrsno prate motosport ne zna. To nije posao. Oni to rade iz zadovoljstva. Sutra je radni dan. Nemas njih.

 

Drugo, sledeca trka je blizu. Sledeci vikend. Mada je i geografski blizu, ali opet, remeti logistiku. To je isplanirano mesecima unapred.

 

Trece, TV prava. Neko je platio da to bude u tom i tom terminu. Remecenje toga znaci izgubljeni novac. Isto vazi i za publiku na stazi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, greenenvy said:

Nek pomere za sutra majku mu. Nek krenu od ujutru, pa kad se uhvate vremenske prilike nek voze. Zar je toliko komplikovano? 

 

Jeste komplikovano kada redari i drugo lokalno osoblje treba da budu negde drugde sutra. Plus sto treba citav cirkus prevesti na sledecu trku narednog vikenda, satnice su vec isplanirane i nema mnogo mesta za odstupanje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa...ne znam koliko je ovo pametno.

Sve je jasno zbog čega trka ne može da se pomera za sutra ali nije li bolje pomeriti trku za drugi neki vikend a ne rizikovati živote minimum 20 ljudi koji sede u tim bolidima?

Sa druge strane ako odvezu 10 krugova iza SC onda je to apsolutno bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Cca sat vremena, ali kapiram za pola sata se neće ništa videti i to ne samo zbog magle i kiše.

Imam kuću na planini, znam kako može da se smrkne.

Ovo ako neko pusti da se stvarno trkaju je čist pokušaj ubistva iz nehata.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hertzog said:

Ovo je kretenizam nevidjenih razmera. Isto su mogli odraditi pre 3 sata. Vidljivost je sve manja i manja i ovo je ubedljivo najgora opcija koju su izabrali

Bukvalno!

 

Ništa sad nije drugačije, osim što su ljudi iskisli

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...