Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne znam dal ovo više ide u Seriju A temu ili ovde, ova mi prva bila na dohvat ruke :classic_biggrin:

 

Vlasnici Mančester Sitija su završili kupovinu 80% italijanskog kluba Palerma. Za čitavih 12 miliona eura :classic_laugh:

 

Eto sad će Siti imati još jednu filijalu. A Palermo je izborio igranje u Seriji B sledeće sezone, a i očekuje se neka finansijska pomoć kako bi se vratili u Seriju A.

Link to comment
Share on other sites

Навијач је добио трогодишњу забрану фудбала након што је бацио запаљену бакљу на терен током домаће утакмице Манчестер Ситија против Астон Виле на Етихаду последњег дана сезоне у Премијер лиги. Филип Максвел, 22 и доживотни навијач Ситија, такође је кажњен са 1440 фунти након што се изјаснио кривим за бацање бакље према игралишту ...  Извор: Sкај Спорт

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Miki28 said:

Kevin Filipa u Sitiju.

 

Gabrijel Zesus u Arsenalu.

 

Utd? Mektominej i Rasford prelaze u bodibildere

 

Deluje da je Siti dobio dobru cenu za Filipsa. Kako idu cene ze eng. reprezentativce, ovo deluje da je bagatela.

 

Newcastle deluje da kupuje sasvim lepo, ne zaleću se. Target otkupljen, Pope, Botman.

 

Čekamo potez Spursa, treba još bar 4 igrača da dodju (CB-L, RWB, KRILO, ST), očekuje se odlasci Bergvajna, Vinksa, Regelona, Rojala, možemo dobiti lepe pare za njih.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Lineker said:

 

Deluje da je Siti dobio dobru cenu za Filipsa. Kako idu cene ze eng. reprezentativce, ovo deluje da je bagatela.

 

Newcastle deluje da kupuje sasvim lepo, ne zaleću se. Target otkupljen, Pope, Botman.

 

Čekamo potez Spursa, treba još bar 4 igrača da dodju (CB-L, RWB, KRILO, ST), očekuje se odlasci Bergvajna, Vinksa, Regelona, Rojala, možemo dobiti lepe pare za njih.

Deluje i da im nista nije trebao Filips.

 

Bergvajn ide u Ajax deluje da je to zavrsena stvar. Vinks u Everton.

Dok se od pojacanja suska da Conte hoce Zaniola iz Rome.

Meni licno zanimljiv je sve izvesniji prelazak Broje u Westham, mogao bi da bude bas dobar fit sa Antoniom tamo. 

Ko je ovaj Itura japanac iz sitija cije ime se sve vise pominje, vidim dosta klubova salje ponude za njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lineker said:

 

Deluje da je Siti dobio dobru cenu za Filipsa. Kako idu cene ze eng. reprezentativce, ovo deluje da je bagatela.

 

Newcastle deluje da kupuje sasvim lepo, ne zaleću se. Target otkupljen, Pope, Botman.

 

Čekamo potez Spursa, treba još bar 4 igrača da dodju (CB-L, RWB, KRILO, ST), očekuje se odlasci Bergvajna, Vinksa, Regelona, Rojala, možemo dobiti lepe pare za njih.

Da, dobra cijena. Prizeljkivao sam ga u Utd ali je bilo nerealno em zbog rivalstva sa Lidsom em zbog cijene. Sledeca meta im je Kukurelja iz Brajtona. Ako im ode Sterling ili Bernardo Silva eto japada na neko jako ime, vidjecemo na koga. Ja sve nesto mislim da bi mogli Salaha da dovedu.

 

Vidim da Arsenal sad napada Rafinju iz Lidsa, podrzali su maximalno Artetu u proslom i ovom ljet jem prrlaznom roku. Hoce u LS.

 

Ocekivao sam da Njuka odradi nest slicno Sitiju kad ih je seik preuzeo ali za sada to djeluje planski. Vrvt hoce prvo gornji dio tabele, mogucnost Evrope pa onda napad na jaca imena.

 

Utd muku muci, pominju se tu imena ali sa svakim je teska muka. Frenki De Jong im je prva meta, Barsa ne popusta sa cijenom jer je u k.... sa lovom a hoce Bernarda i Lewu pa da bar 1/2 love od transfera Frenkija da bude. De Jong i Eriksen bi bio dobar pravac jer svakako fali kreativnih igraca ali mora neki dezanzivni vezni.

29 minutes ago, Igor_ said:

Deluje i da im nista nije trebao Filips.

 

Bergvajn ide u Ajax deluje da je to zavrsena stvar. Vinks u Everton.

Dok se od pojacanja suska da Conte hoce Zaniola iz Rome.

Meni licno zanimljiv je sve izvesniji prelazak Broje u Westham, mogao bi da bude bas dobar fit sa Antoniom tamo. 

Ko je ovaj Itura japanac iz sitija cije ime se sve vise pominje, vidim dosta klubova salje ponude za njega.

Kako im nije trebao Filips? Fabinjo vise nije tu. Mora Siti da ima na svakoj poziciji po 2 igraca priblizne klase. Pep je to. Ne bi on mogao izgurati sezonu da se krpi sa igracima.

 

Broja ako ode u WH sa Antoniom, Bowenom sa Benrahmom uz ostanka Rice, opet borba visok plasman. Doveli su i nekog defanzivca iz Lilla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arsenal bi dovodjenjem Jesusa, Tielemansa i onog Marineza iz Ajaxa sastavio jednu stvarno finu ekipu. Doduse i nije mi bas najjasnije sto Klopp ne ganja Tielemansa. Jako kvalitetan veznjak koji bi se odlicno uklopio u Kloppov sistem plus ulazi u zadnju godinu ugovora tako da bi cijena bila relativno niska za igraca tog kvaliteta. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Broja ako ode u WH sa Antoniom, Bowenom sa Benrahmom uz ostanka Rice, opet borba visok plasman. Doveli su i nekog defanzivca iz Lilla

 

Nayef Aguerd. Marokanski reprezentativac. Kažu da je Moyes specifično tražio levonogog štopera i da je to razlog zašto je doveden i toliko plaćen. Zaslužio je Moyes benefit of doubt svime što je uradio pa neću mnogo da zvocam povodom prelaznog roka.....još uvek. 

Inače, traži se varijanta da utrape nekom Benrahmu. Nisu zadovoljni njime. 

 

 

 

Malo šale i razonode u ove sparne dane...

 

FV_3vqwXEAIEjZV?format=jpg&name=small

 

 

 

Edited by P-51D
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

Jbt decko kida kako igra, zadnja godina ugovora i jos provjeren PL igrac. Da da, miskim da ce ga Liverpul juriti

 

Nece... Liverpul se cak ni ne interesuje oko cene ovo leto.

Prosle godine je on bio spominjan kao moguce pojacanje ali se od toga na kraju odustalo, verovatno samo Klop i jos 2-3 coveka znaju zbog cega ali deluje da je proslo leto ta prica zavrsena.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Miki28 said:

@alpaka Bereta Sida Tielemans? Otkud to sad? Izgleda da sam to propustio.

 

Jbt decko kida kako igra, zadnja godina ugovora i jos provjeren PL igrac. Da da, miskim da ce ga Liverpul juriti

 

Citao sam negdje da rade na njegovom dovodjenju. Fakat mi je nejasno da nema veci interes za njega, prekvalitetan igrac koji tek ulazi u najbolje godine, a s obziom na ugovor cijena bi bila nekih 30ak miliona sto je za takvog igraca bagatela. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Citao sam negdje da rade na njegovom dovodjenju. Fakat mi je nejasno da nema veci interes za njega, prekvalitetan igrac koji tek ulazi u najbolje godine, a s obziom na ugovor cijena bi bila nekih 30ak miliona sto je za takvog igraca bagatela. 

Da, decko je bargain za te pare, pa i za vece. Bas bas cudno

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

Nejmar i Junajted? 

Nemoj ko Boga te molim. Vidis da nismo u stanju De Jonga da zavrsimo, 3 nedelje vec citam tu smo, evo sad ce, samo sto nije potpisao. Ne mogu jos jednu sagu a ta bi trajala 0-24 sa Nejmarom i Utd i to do kraja prelaznog roka.

 

Svakako da je Utd jedan od nekoliko timova koji bi mogli da mu daju basnoslovne novce za platu ali bez LS, sa Ronaldom tu, ne vidim da se to desava. Ipak, Celzi mi vec djeluje kao opcija. Juve nema sanse, nemaju oni para za transfer+ platu njegovu a jos doveli Pogbu i jos nekog Di Mariju zavrsavaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nemoj ko Boga te molim. Vidis da nismo u stanju De Jonga da zavrsimo, 3 nedelje vec citam tu smo, evo sad ce, samo sto nije potpisao. Ne mogu jos jednu sagu a ta bi trajala 0-24 sa Nejmarom i Utd i to do kraja prelaznog roka.

 

Svakako da je Utd jedan od nekoliko timova koji bi mogli da mu daju basnoslovne novce za platu ali bez LS, sa Ronaldom tu, ne vidim da se to desava. Ipak, Celzi mi vec djeluje kao opcija. Juve nema sanse, nemaju oni para za transfer+ platu njegovu a jos doveli Pogbu i jos nekog Di Mariju zavrsavaju.

Kao da ti nije dovoljno tesko sto si navijac Junajteda😂

Salu na stranu, zamisli ti taj im gde igraju on i Ronaldo, bez dve lopte nista.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Kao da ti nije dovoljno tesko sto si navijac Junajteda😂

Salu na stranu, zamisli ti taj im gde igraju on i Ronaldo, bez dve lopte nista.

Iskreno, mislim da bi bili odlican tandem u napadu jer Nejmar je paker i to jedan od najboljih na svijetu, drubler opasan koji privlaci mnogo paznje na sebe sto bi oslobodilo prostora za CR7 ali defanziva iovako kriticna bi tek ispastala jer bi imao 2 igraca koji ne igraju odbranu a imas Maguire pozadi. Pomoz Bog😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Tacno, ali licno mislim da Nejmar nikad nece u PL, ako i dodje vise ce vremena provesti u lezecem polozaju, previse je kn svilen za tako grub fudbal.

Nije toliko grub fudbal koliko ima inteziteta. Veci su mnogo mesari po Francuskoj. Ti kad ulete, glavom ne razmisljaju.

Ja mislim da bi se odlicno snasao u PL ali u sredjenoj ekipi kojoj bi on bi slag na torti igdje bi drugi radili za njega. Svakako da bi morao izbaciti valjanja ali se mora i priznati da su odbrane u Engleskoj sve losije i losije, bio bi on mezaustavljiv u PL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, McLeod said:

A odakle Celsiju pare za Nejmara? Vidim da ciste platni spisak sve u 16, nastace egzodus ove i sledece godine.

Ne brinem se za njih, sigurno da je prilikom preuzimanja bilo orice i oko transfer budzeta. Oslobadjaju se nezeljenih igraca ili bolje receno promasaja. U tome su vrlo dobri za razliku od recimo Utd koji i dalje na platnom spisku ima Phil Jonesa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...