Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Prilicno zanimljiva utakmica i iscaseni sastavi oba tima, mnogi igraci ovde ne zasluzuju startnih 11.

 

Generalno kvalitet nije na nivou ekipa koje bi trebalo ovde da se bore za neki top 4, pa cak i top 6, dosta je slabo ovo.

 

Jedan od idiotskijih penala ove sezone.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Martineli je bio vise nego dobar. Edegor bez obzira na to sto je napravio idiotski penal i toga sto je dao gol, dakle potpuno po strani te dve highlight stvari da ostavimo, ne treba da igra u startnoj postavi. Trositi ESR na krilu zbog toga da bi ovaj glumio Ozila je potpuno suludo.

 

Obamejang mora na klupu. Martineli je na ovoj utakmici radio ono sto je on nekada bio u stanju. Ako Martineli moze ovako da igra u kontinuitetu, hvala za sve Pjer, ali bolje da se rastajemo nego da se srozava i dalje.

 

Lakazet je propao takodje ali je konkretniji. Ne vidim razlog da se na njemu silji patka i bude u rangu Nketije, a kapiten da ima ovoliki kredit.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Nisam video upotrebu VAR-a koja daje vecu potvrdu koliko je neki sudija idiot.
Pokazuje na centar u fazonu "jbt, nema mi druge, kad sam ispao toliki retard"
Gol je morao biti priznat. Igra je pre toga morala biti pauzirana. ESR nisam siguran ni da je video da De Gea lezi.

Dalot je defanzivno avion za Bisaku. Kojeg, ja se iskreno nadam, necu vise da vidim u dresu Uniteda. Najgori defanzivni bek u ligi.. Pre bih molio Terzu da nam pozajmi Gobelju, nego onog pogubljenog u svemiru da gledam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...