Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

On 9/21/2023 at 8:38 PM, Bad said:

Uzrazito mi je zao sto sam navijao za to da imamo sto vise ucesnika u Evropi, jer ovo sto rade Cukaricki,Vojvodina i TSC je sibicarenje ne bi li se prodamo neki igrac, a dugorocne strategije nema ni u snovima. Sve pogubili dabogda.

 

Budimo realni, grupe su im takve da bi i Partizan sa sve Leonardom i Djurdjevicem tu bio teski autsajder.

 

Pisao sam vec na temi "ABA liga", problem sa sportom u Srbiji i jeste sto je pravljen (barem fudbal i kosarka) samo za dva kluba, ovo ostalo sluzi da bi negde mogli da igraju sportisti koji ne mogu da se uguraju u "dva najveca kluba". Da bi postojao neki klub koji moze da uradi nesto u Evropi, on mora prvenstveno da ima stadion na kojem moze da igra (Vojvodina ima ruinu, TSC je iz malog mesta, Cukaricki ima klasican drugoligaski stadion iz Beograda), a onda mora da ima jedno par desetina hiljada ljudi koje zanimaju rezultati tog kluba ILI bogatog biznismena koji ulaze u klub.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

 

Budimo realni, grupe su im takve da bi i Partizan sa sve Leonardom i Djurdjevicem tu bio teski autsajder.

 

Pisao sam vec na temi "ABA liga", problem sa sportom u Srbiji i jeste sto je pravljen (barem fudbal i kosarka) samo za dva kluba, ovo ostalo sluzi da bi negde mogli da igraju sportisti koji ne mogu da se uguraju u "dva najveca kluba". Da bi postojao neki klub koji moze da uradi nesto u Evropi, on mora prvenstveno da ima stadion na kojem moze da igra (Vojvodina ima ruinu, TSC je iz malog mesta, Cukaricki ima klasican drugoligaski stadion iz Beograda), a onda mora da ima jedno par desetina hiljada ljudi koje zanimaju rezultati tog kluba ILI bogatog biznismena koji ulaze u klub.

Problem je i zakon. Vjerujem da bi se našao strani poslovni čovjek, ili grupacija koji bi uložili u Vojvodinu. Izgradili im stadion čak (Mađari u Osijeku, Talijani/Mišković u Rijeci). Vojvodina ima dovoljan broj ljudi koje zanima klub, imaju neku povijest, školu koja je izbacila neke velike igrače itd. Ali nije nitko budala ulagati pare u klub koji igra ligu u kojoj država financira plaće profesionalnih igrača u 2 kluba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Још увек има шансе да буде 2-2 :classic_biggrin:

 

Мислим да је ово једносмерна утакмица где Генк односи три бода са једва 50% снаге. Могли су да дају још у првом а и ово им доста. Питање је како ће ући у друго, ако буду кренули по још голова даће. Чукарички преслаб.

Link to comment
Share on other sites

Igraš grupnu fazu nekog evrotakmičenja prvi put u klubskoj istoriji, smeniš kakvog takvog trenera i na klupu dovedeš čoveka koji se trenerskim poslom nikada nije bavio ...

Posle možemo da pričamo o (ne)kvalitetu igrača ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Zasto? Msm sto bas njih dvojica? 
Pankov i Portugalac su izašli iz autobusa i krenuli su da se biju sa obezbeđenjem stadiona koje nije pustilo ostatak ekipe i rukovodstva Legije da izađu sa stadiona, navodno zbog bezbednosti, jer su u isto vreme stadion napuštali navijači Legije. Kako pišu poljski mediji, Pankov i ovaj su se posle tuče vratili u autobus, pa je došla policija po njih dvojicu, uz pretnju da će primeniti silu ako sami ne izađu.




  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo je pisalo da je Pankov sve vreme bio u autoubusu i nije ucestvovao u frci, ali znam da nije cvecka, pretpostavio sam da nije slucajno bas on priveden. Sad je malo jasnije:

 

Quote

Posle verbalnog obračuna Pankov je odgurnuo čoveka koji ga je napao, a ovaj je pao na pod, udario glavom o zid i tom prilikom slomio ruku u predelu lakta. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, pantelia said:

Sad ce i Cukaricki 2-2, kao sto su proslo kolo svi odigrali 1-3

 

Za to vreme, Balkani se ne zajebavaju, dobise Dinamo

Jedna od gorih Dinamovih europskih blamaža u mom životu. Sad mi ne pada ništa na pamet, pa bi ovo stavio na broj 1. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
6 hours ago, mare80 said:

 

Jakiroviću vidim ne pada na pamet da sam podnese ostavku ... 

 

Ponudio je. Odbijena je. Istina je da su drugi letjeli za puno manje, ali ima olakotne okolnosti.

7 hours ago, Barkley#34 said:

Postavlja se pitanje ko je tu Miki Maus, kup, tj. liga ili vi?

Mi smo svakako ove sezone Miki Maus. Ali je i Liga u kojoj je tučemo s Astanom i Balkanijem za prolaz skupine jbt.

Link to comment
Share on other sites

Klaksvik ostvario prvu pobedu i to kakvu - 3:0 su isprasili Olimpiju iz Ljubljane.

 

Ovakva ECL je pun pogodak za ove slabije ekipe i sampione iz fudbalski losijih liga jer i oni mogu da ostvare svojih pet minuta slave. Naravno, za to je potrebno i da ti klubovi prikazu dobre partije na terenu.

 

Cukaricki je druga prica, dobili su tri ekipe protiv kojih ni ovakva Crvena zvezda ne bi bila ne znam kakav favorit, bilo je i logicno da ce svi na njima da se izivljavaju i popravljaju gol razliku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...