Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Igramo protiv sampiona Rumunije Kluza.

Popovic - Filipovic, Sehovic, Jevtovic, Urosevic - Zdjelar, Fejsa - Natho, Menig, Jovic - Holender.

Centralni defanzivci Sehovic i Jevtovic. Holender pre Milovanovica. Na klupi pored njega jos 3 igraca, ne racunajuci celavog. Znaci igrace dosta njih celu utakmicu.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovde golman nije ni trebao da dobije loptu. Ali kad je vec dobio morala je biti bolja. Sehovic je ovde uprskao. Bas je los tehnicki, imao je par veoma nepreciznih pasova danas. Ali ajde da to pripisemo tome da igra na neadekvatnoj poziciji. Ja i dalje vidim Urketa kao prvog levog beka.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je ovo bio frankestajn od ekipe i da ce na prvoj zvanicnoj utakmici mozda igrati tek 3 ili 4 igraca koja su danas pocela nije lose. Nismo nadigrani, nismo pretrcani. Oni su fizicki jaca ekipa. Nismo mogli nista u napadu, ali zato je ostatak tima bio poprilicno dobar. Mnogo je klinaca danas igralo. Ideja postoji, videcemo kako ce igraci to da na terenu da realizuju.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Alek The Great said:

Ovde golman nije ni trebao da dobije loptu. Ali kad je vec dobio morala je biti bolja. Sehovic je ovde uprskao. Bas je los tehnicki, imao je par veoma nepreciznih pasova danas. Ali ajde da to pripisemo tome da igra na neadekvatnoj poziciji. Ja i dalje vidim Urketa kao prvog levog beka.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Svejedno, bilo je dovoljno vremena da Popović odluči šta će i bolje da odigra. Užasna reakcija.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo poluvreme.

 

Iako smo bez oba štopera i napadača, smestili smo 2 komada sasvim solidnoj slovačkoj ekipi.

 

Doduše, bilo je 2 smušene reakcije u odbrani, ali tu fali dosta igrača.

 

Deo poluvremna u formaciji 4141, drugi deo sa 3 pozadi.

 

Fejsa se polako vraća u formu, odlična asistencija za drugi gol.

 

Link to comment
Share on other sites

Lutovac dade gol i onda pogresi 7 puta. Sreca njegova pa mu je rodjendan pa ga trener casti sa punom minutazom.

Malo smo pali kad su usli klinci, oteli nam sredinu.

Ali hit dana je rezija koja je u potpisu stavila Svetu Markovica sa brojem 4. Mozda znaju nesto sto mi ne. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Po mocartu ostajemo bez Jevtovića. Zanima me ko će da nam startuje za nedelju dana, tj. da li ćemo imati dovoljno igrača.

Ne razumem ovu konstataciju. Da nije dosao Sveta, startovali bi Vujacic i Sanicanin. To sto su kasnije dosli na pripreme ne znaci da su zaboravili ono sto su radili prosle sezone. Igraca je sasvim dovoljno. 

 

GK Popovic/Stevanovic/Lukac
RB Filipovic/Zivkovic/Stasevic
LB Urosevic/Sehovic
CB Markovic/Sanicanin
CB Vujacic/Ilic
DM Zdjelar/Fejsa/Jevtovic
CM Andrade/Petkovic
AMC Natho/Pantic
AMR Terzic/Lutovac/Holender
AML Menig/Jovic/Vlahovic
ST Rikardo/Milovanovic/Bazdar

 

Cak je i malo guzva. Treba i neke klince postepeno ubacivati u vatru. Imamo 5-6 bonusa koji ce biti u konkurenciji.

Prica se da idu Zdjelar, Jevtovic i Milovanovic. Ja bi se ovde zahvalio jos Zivkovicu, Lutovcu i Holenderu. Naravno i da bi hteo bolje igrace od Meniga i Sanicanina, ali ovaj drugi bi trebalo da bude rezervni stoper. Za sada imamo samo 4 stranca i svi ce vrv biti prvi izbor.

Link to comment
Share on other sites

Priča se i o odlasku Vujačića. Ako ode i Zdjelar, a verovatno hoće, kao i Jevtović, za osam dana startujemo sa potpuno novim timom, ne znam kako je to poželjno. Dalje, Pantića neće biti do septembra najmanje, a bez pomenute dvojice i ovih kojima bi se zahvalio bukvalno nećemo imati igrače na nekim pozicijama, osim ako ne misliš da igramo sa nekoliko bonusa.

Link to comment
Share on other sites

Andrade zna lopte. Tip igrača koji nam je bio preko potreban.

 

Stolica očigledno insistira da se u zadnjoj liniji igra do noge, bez ispucavanja, bez obzira na presing protivnika i to će nas koštati, bar u prvom delu sezone biće kikseva.

 

Veliki broj igrača jednostavno nema brzinu, ni kretanja ni razmišljanja, za ovaj nivo fudbala.

 

Igraćemo lepši fudbal, a videćemo da li i učinkovitiji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...