Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Zdjelar se povredio.

Najosetljivije mesto u timu i nas najveci borac, kapiten.

Ogroman hendikep.

 

Putujemo i bez Pantica i Jovica.

 

Ostali smo bez 3 startera i opet ce na klupi biti bekovi i klinci...

 

Uprava je sve do sada uradila da ne prodjemo dalje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

Strašne stvari. Al jbg kad na većini pozicija u timu imamo okruglo 1 normalnog igrača, a ne nekima ni toliko.

Inače Santa Klari igra tačno 14 igrača, trojica na klupi,  a nije baš da su to majstori fudbala. Favoriti ste , ne verujem da je pola vas čulo za taj klub, ne treba odmah kukati , dobijate to.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li se Sale zaleteo, ali mu želim puno sreće.

 

Definitivno je neozbiljno što imamo minimum izmena na rapolaganju, ali nas je i poteralo - ostali smo bez tri startera, ne nadoknađuje se to lako, posebno ne Zdjelar. 

 

Dobra stvar je što se ne igraju produžeci, za 90 minuta ćemo se valjda skrpiti. Ne znam kakva je situacija sa kartonima, da li je neko u riziku za revanš?

 

Prva opcija - Natho i Jojić, ispred Suma (izmena Pavlović ili Šćekić pa da Natho ode napred). To mi je dosta rizično jer teško da bi Natho izdržao ceo meč na tom mestu. Očekujem Jojića i Šćekića, Natha ispred uz Sumu koji ga menja, mada je i Šćekić nešto rovit. Bar se vraća Lutovac pa ćemo imati više opcija za izmene na krilu, barem zbog svežine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Misterija Organizma said:

Inače Santa Klari igra tačno 14 igrača, trojica na klupi,  a nije baš da su to majstori fudbala. Favoriti ste , ne verujem da je pola vas čulo za taj klub, ne treba odmah kukati , dobijate to.

 

Jbg, nije poenta sezone proći Santa Klaru.

Link to comment
Share on other sites

Poenta sezone bi bila da oteramo govna iz uprave... posto od toga nema nista mi poentu sezone nemamo

 

Ps ako je verovati kuloarskim pricama mi nismo imali love da platimo ovaj put i smestaj pa smo morali da pozajmimo od jednog sponzora ?!

Tacno da je prica rekla kazala ali kakve nas gnjide vode vrlo vrlo moguce

Sve im najgore u zivotu zelim, od srca

Link to comment
Share on other sites

Quote

Bedem na sredini mogao bi da bude dodatno oslabljen. Moguće je da ovaj duel preskoči i Aleksandra Šćekić, koji sa Zdjelarom čini odličan tandem. Ima crnogorski reprezentativac problem sa primicačem zbog čega je propustio trening u ponedeljak. Ipak, Ščekić je zajedno sa ostatkom tima bio u avionu kojim su u sredu ujutru crno-beli krenuli put Azorskih ostrva u Atlantskom okeanu, ali do poslednjeg časa neće da bude poznato da li će moći da zaigra

 

MaxBet

 

Kako smo krenuli, samo da se vratimo u Beograd bez ljudskih zrtava.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko povreda, kad nam je najbitnije, da imamo pun roster. Cak se i radujemo povratku Lutovca u rotaciju. 

Santa klara totalna nepoznanica, ko zna koliko Brazilaca i Portugalaca. 

Tezak zadatak, obzirom koliko bitnih igraca nece igrati. Ako izvucemo nereseno , ja zadovoljan. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Angola said:

Koliko povreda, kad nam je najbitnije, da imamo pun roster. Cak se i radujemo povratku Lutovca u rotaciju. 

Santa klara totalna nepoznanica, ko zna koliko Brazilaca i Portugalaca. 

Tezak zadatak, obzirom koliko bitnih igraca nece igrati. Ako izvucemo nereseno , ja zadovoljan. 

Pa dobro, posli smo sa tri golmana, cetiri beka, tri deteta i Smiljanicem u ulozi malog Stanoja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...