Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Kada bi utakmice trajale 60-65 minuta, imali bi evropsko proleće svake godine.

 

Imali smo solidnu kontrolu nad utakmicom, onda se dešava taj neverovatni penal. I ajde, izjednačili smo, imamo momentum da ih dovršimo, ali ne, mi moramo da se povučemo i gledamo kako nam lopta zuji oko gola.

 

Nisam dovoljno sutračn da procenim da li je više do psihe, ili fizičke spreme, ili kombinacija, ali šta god da je, ne valja.

Link to comment
Share on other sites

Jedan bek koji igra u oba pravca bi mi bio prvi pik. Mogu se ovi proći, ali bojim se da ne popustimo odmah pa upadnemo u nervozu.

 

Da l' je Suma skupio snage za pola sata? Već nekoliko nedelja je uz tim.

 

1 hour ago, realno *w said:

Nisam dovoljno sutračn da procenim da li je više do psihe, ili fizičke spreme, ili kombinacija, ali šta god da je, ne valja.

Obično je kombinacija a sada bih rekao da je pre svega snaga, i u prethodnim mečevima smo padali u poslednjih 20-30 minuta.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jakob Aman said:

Debelo su se ogresili o Djordja Jovanovica. Njemu je i te kako mesto u Partizanu. Posebno sad kad nemamo drugog spica.

Sam je on krivac za sve to, covek van terena ima probleme sa porocima.. zato ga neki jaci klubovi i izbegavaju.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

Kada bi utakmice trajale 60-65 minuta, imali bi evropsko proleće svake godine.

 

Imali smo solidnu kontrolu nad utakmicom, onda se dešava taj neverovatni penal. I ajde, izjednačili smo, imamo momentum da ih dovršimo, ali ne, mi moramo da se povučemo i gledamo kako nam lopta zuji oko gola.

 

Nisam dovoljno sutračn da procenim da li je više do psihe, ili fizičke spreme, ili kombinacija, ali šta god da je, ne valja.

Voli Stanoje da zaključa, najviše je do toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Nisi samo ti. :classic_biggrin:

 

Stanoje kaže da je Suma prvo hteo d'ide, a pošto je to propalo sad hoće da se bori za mesto u timu. Znači, ništa od njega u revanšu. 

Suma do sada nije pokazao ono zbog cega je doveden u Partizan, za to bi, da se ja pitam,  ostatak ugovora odradio u FK Cokotu sa merakom.

Link to comment
Share on other sites

Imao je Suma dobre momente.

 

U prvom mandatu je apsolutno pogrešno korišćen.

 

Po povratku je vraćen na pravo mesto i imao vredne nastupe, mada ih nije bilo mnogo.

Očigledno je dobar igrač ali nije procvetao... možda nije bio ruža.

 

Nadam se da bi nam i sad značio, kad ustreba.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...