Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

Sramno Lukino poluvreme, zacinjeno na kraju sa pokusajem sa skoro pola terena i onda tezak bol u preponama da uradi nesto u odbrani.

 

Mils igra vrhunsko poluvreme, posebno jer je uvek u petorci sa neretko i 2 igraca koji ne smeju da pogledaju na kos. Sav fokus je na njemu i opet je ubacio 25. Tesko ce vuci on do kraja toliko, potreban je Ingles da se prikljuci.

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je zbog nasih kosarkasica, verujem da im je bas tesko, ali nema zbog cega da budu tuzne, bronzu su vec uzele, pre mesec i po dana su osvojile evropsko zlato, tesko je dobiti istog protivnika 2 puta za medalju za kratko vreme, a mislim da je zlato ipak zlato.

 

Sto se muskih tice,

Ocekivano mi je da Australija bude rasterecenija ovu utakmicu, jer su ipak ispali od USA. Volim Luku, ali nece biti nezasluzeno ako Aus uzme ovo, jer ipak su prosle OI ostali bez medalje, a dobro igraju.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bi moralo da se desi, da bih mogao da navijam za Australiju, generalno su mi kao nacija antipaticni u maltene svim sportovima.

Nisu ovo Slovenci mogli da isprate, Australija je u zavrsnici bila za klasu bolja i zasluzeno slavila.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

imho Slovenija je bolja ekipa i da su neke normalne okolnosti pobedili bi, ali tezak poraz u polufinalu i ogromna razlika u igrama prvih zvezda ekipa

njihov najveci problem je prilicno tanka klupa, i Dragic koji je na ovim igrama izgledao kao da je zalutao ....................... sta ja znam, svakako da bih vise voleo da su oni uzeli medalju, ali su tu svoju sansu ispustili u onom zadnjem napadu protiv Francuske .........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Slovenci su taj mod kukanja na sudije prisvojili od samog Luke... 🙂 Krivo mi je generalno zbog njih, ali AUS zasluženo posle toliko izgubljenih medalja. 💪

 

Mils je ono što je kod nas Bogdan - u dresu reprezentacije nezaustavljiv. Zaslužio je ovo 💛

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...