Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

9 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ja mislim da će sve doći na svoje. Adebayo i Green mogu da preuzimaju sve, a nisu uopšte laki za riješiti na postu. Danas su jednostavno igrali protiv selekcije koja ima par kiklopa na rosteru, tu su donekle izgubili bitku u reketu. Ne bih rekao opet da je to glavni razlog poraza. Biće prije da je do loše igre u napadu. Durant je isječen faulovima, posle nije mogao da pronađe ritam. Meni je ovo i dalje brutalan roster, dovoljno dobro izbalansiran. Mnogo bolja ekipa nego prije dvije godine na SP.

 

 Aha, isecen faulovima, zato je odigrao kao poslednji gubar i usrao sve moguce, ali eto bio je isecen faulovima 😕  

 

45 minutes ago, Devil In My Pants said:

Apsolutno tacno, svi misle sad ce on usporiti,ali on ide samo napred. Janis se i mozeporediti,ali sa Jokicem je smesno. Ako mu se poklopekockice,lagano prelazi i Lebrona, a onda verovatno i Kobea..za Dzordana bas tesko :))

 

 Majko sveta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Simultanka Doncica, a odlican i Scola na drugoj strani.

 

Odlicna kosarka u ovoj grupi, ni Japan nije bas potpuni autsajder (Watanabe, Hachimura).

 

Sa druge strane, USA bas lose igra, oni su ranije lomili rivale snaznom odbranom i brzim kontranapadima, deluje da se bas i ne snalaze u postavljenom napadu, pogotovo ovako oslabljeni.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, delgado said:

 

 Aha, isecen faulovima, zato je odigrao kao poslednji gubar i usrao sve moguce, ali eto bio je isecen faulovima 😕  

 

 

 Majko sveta.

Avatar govori dosta toga. 

 

Ako zelis diskusiju oko teme, potrudi se bar da napises nesto 🙂

 

Luka je neko ko ce uci u GOAT pricu i to ne vidi samo kosarkaski slep coek.

 

Ovakvu esenciju kosarke nisam video od Kobija, MJ...lakoca i jednostavnost i bez hibrid silovanja.

 

Do skorog pisanja, budi pozdravljen Delgado Lou.. 🤤💔😛 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Ma moj komentar "Majko sveta" se odnos na to kad si napisao preci ce i Lebrona pa onda i Kobija 

i dalje sam u neverici da pojedinci i dalje svrstavaju Kobija iznad, koji cak nije ni ta klasa

al dobro ae

Ukusi su razliciti.

 

Meni je Kobe posle MJ najbolji...u GOAT pricu ne mogu uci igraci koji su pravili supertimove..to ne ide uz GOAT.

 

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E jbg ovde nije do ukusa nego do realnih parametara i Kobe ne sme u istu recenicu sa Kingom

Kobe nije pravio supertim, on je imao supertim sa Shaqom na startu karijere i onda posle jos jedan, no dobro, necemo svakako diskutovati o ovome na temi Kosarka na Olimpijadi 2021. godine... 

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ukusi su razliciti.

 

Meni je Kobe posle MJ najbolji...u GOAT pricu ne mogu uci igraci koji su pravili supertimove..to ne ide uz GOAT.

 

 

 

Nije ovde stvar o ukusu. I meni se više sviđa kako igra Eric Gordon nego Giannis. Što se ukusa tiče i elegancije, tu Kobe šije i MJ-a. Što se terena tiče, to je ipak malo drugačija priča i Kobe ne može ni prići Lebronu. Čuj supertimovi, a ovaj imao Shaqa i Gasola u prajmu. 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...